Put u AMSTERDAM..dobra informacija

Nikoll

Zainteresovan član
Poruka
128
... :D da vam prosledim interesantno putovanje...bice ludo
grupa "ludih" umetnika se udruzila sa egencijom Kalodukas i napravila plan puta
za​


:arrow: BEC AMSTERDAM BRISEL STRAZBURG
od 7-14 Novembar -
8 dana autobusom
cena 349 eura


1. DAN - 07.Novembar BEOGRAD-BEČ Polazak iz Beograda u 05:00 sa parkinga ispred Sava Centra. Vožnja preko Madjarske. Dolazak u Beč u popodnevnim satima. Panoramski obilazak grada iz autobusa Ringstrase, Opera, Hofbourg (zimske rezidencije porodice Habzburg), Gurtel.... Razgledanje centra grada i trgovačke zone pešice: Opera, Katedrala Sv.Stefana, galerija Albertina, Kertnerstrase i Graben. Slobodno vreme do polaska autobusa u večernjim satima. Polazak ka Amsterdamu. Noćna vožnja
2. DAN - 08.Novembar AMSTERDAM Dolazak u Amsterdam. Smeštaj u hotel i kraći odmor. Mogućnost realizacije fakultativnog programa razgledanja Amsterdama sa njegovih čuvenih kanala i reke Amstel. (kanal Singel, Herengracht, Carski kanal, Prinčevski kanal, kuća Ane Frank, najuža kuća u Holandiji.....) Povratak u hotel. Noćenje
3. DAN - 09.Novembar AMSTERDAM Doručak. Polazak na 8-satno panoramsko razgledanje grada u pratnji lokalnog vodiča na srpskom jeziku. Dam skver, Kraljevska palata, Muz.Madam Tiso, Nova Crkva u kojoj se krunišu holandski kraljevi, zgrada Berze (remek delo Hendrika Berlagea), Rembrandtova kuća u kojoj je preko 250 skica i crteža, Van Gogov muzej, Rijksmuseum najbolja kolekcija holandske umetnosti izmedju ostalog i Rembrantdova “Noćna straža”. U zavisnosti od interesovanja grupe mogućnost posete nekoj od brusionici dijamanata. Slobodno vreme. Noćenje.
4. DAN - 10.Novembar AMSTERDAM Doručak. Slobodan dan. Noćenje
5. DAN - 11.Novembar AMSTERDAM Doručak. Slobodan dan ili mogućnost organizovanja nekog od fakultativnih izleta (Gradovi Alkmaar i Haarlem, poseta pivari Heineken…..) Alkmaar poznat kao “Grad sira” (petkom se održava najveća pijaca sira na centralnom gradskom trgu, nastavak puta uz najznačajniju branu u Holandiji koja je odvaja od Zojderskog i Severnog mora preko koje ide auto put. Haarlem, tzv. Grad u cveću jer je centar cvećarstva sa najvećom berzom uzgajanog cveća i grad koji bukvalno živi u cveću. Povratak u hotel. Noćenje
6. DAN-12.Novembar BRISEL Doručak. Polazak ka Strasbourgu. Waterloo gde je Napoleon izgubio poslednju bitku i zatim dolazak u Brisel, glavni grad Kraljevine Belgije. Šetnja gradom: Palata pravde, Kraljevska palata, Palata Nacija, Grote Markt sa Gradskom kućom (po mnogim piscima najlepši trg Evrope), Maneken Pis – Piško simbol grada... Slobodno vreme do polaska autobusa i nastavak puta ka Strazburgu. Smeštaj u hotel. Noćenje
7. DAN-13.Novembar STRASBURG Doručak. Panoramsko razgledanje grada i slobodno vreme. Mogućnost organizovanja panoramskog razgledanja Strasburga brodom: zgrada Evropskog parlamenta, Nacionalne biblioteke, Petit france deo grada iz 13v (stara francuska)..... Slobodno vreme do večernjih sati i polazak ka Beogradu. Noćna vožnja
8. DAN -14.Novembar BEOGRAD Dolazak u Beograd u ranim popodnevnim satima

CENA ARANŽMANA: 349eur
u dinarskoj protivvrednosti po prodajnom kursu za efektivu Delta Banke na 4 mesečne rate
94 eur Septembar prilikom prijave,
85 eur 5.Oktobar,
85eur 5.Novembar,
85 eur 5.Decembar (čekovima građana)

Doplata za dvokrevetnu sobu 40eur po osobi, doplata za jednokrevetnu 80 eur Zahtev za rezervacijom jednokrevetne i dvokrevetne sobe je prilikom same prijave.

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- Prevoz udobnim turističkim autobusom na navedenoj relaciji
- Smeštaj na bazi 4 noćenja sa kontinentalnim doručkom u Amsterdamu u hotelu 3* u višekrevetnim sobama van užeg centra grada sa mogućnošću odlaska do istog gradskim saobraćajem i 1 noćenje sa kontinentalnim doručkom u okolini Strasburga htl 3* u višekrevetnim sobama.
- Panoramska razgledanja po programu, organizacione troškove, pratioca grupe i lokalnog vodiča u Amsterdamu

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Individualnu holandsku vizu (35 eur) kao i obavezno medjunarodno osiguranje (moguće ga je pribaviti u agenciji po grupnoj tarifi). Agencija će zakazati grupni termin ali je neophodno lično prisustvo
- Lične troškove kao i troškove fakultativnih poseta (Orijentaciono brod u Amsterdamu oko10eur, Rijskmuseum 9, Van Gogh 10, Waterloo 1.5....cene su iz perioda jesen 2004)

Obilasci pojedinih objekata moguće su samo u slučaju da su isti i otvoreni u vreme Vašeg boravka. Usled državnih praznika ili pravila kuće moguće je kraće radno vreme ili promena radnog vremena.

Savetujemo Vam da se prethodno informišete o radu pojedinog ako imate želju da ga posetite a nije uključen u program putovanja.

Program je radjen na bazi minimum 40 prijavljenih putnika. Agencija zadržava pravo otkaza putovanja u slučaju nedovoljnog broja prijavljenih


Kontaktirajte nas i rezervisite mesto::

organizator - Turisticka Agencija KOLODUKAS
Ivan Begova 5, Beograd
tel: 2631-634; 30-34-980; fax: 26-23-905

E-mail rezervacije@kalodoukas.com holidays@kalodoukas.com

i grupa "ludih" umetnika
kontakt Nikolina - nikibavius@yahoo.com
 
:confused: ne znam iz kog iskustva pricas ali ja sam sa njima obisla celu grcku...
i to ostrva koja nepostoje u drugim ponudama...
na ostrvu Sami smo imali slikarske kolonije i proveli se fenomeeeeenalno :o ....
gresis draga...saljem slike kada se vratim...i utiske ;)
 
ma cool je aranžman!
i dzaba je yebote!
a kako sa vizom?
to je zanimljivo,dobiti tu info
lično nisam zainteresovana,ali je ok.
i kao što reče betty mlada si i ne smeta ti taj put busom,mada nije dug..
kao do atine:p
jaooo i ja bi išla:p
ali ne mogu imam predavanja u zurichu od 7-11 nov:p
srećan put,nadam se da će biti dovoljno prijavljenih.
javi ako bude neki još put
zanimljivo je i jeftino!
 
i ja sam sa grcima išla na razne puteve u gr
nisam razočarana.
jedino se sećam da su bili bar 10 % skuplji od drugih
ali nemam loša iskustva,čak su moj pasoš zadržali da ga ne daju cariniku,jer sam oh ho ho prešla vizu........
nemma pojma
 
ja sam visoko motivisana za ovaj put, iako je autobusom...Mada sam rekla posle letovanja 99 u turskoj, kada sam isla autobusom jer nas je bilo mnogo pa se nije moglo dogovoriti, nikada vise :roll: ali eto me opet...luda pusta glava...umetnost, zabava i nadsve njegova :lol: estetika su jaca ....pa idemo opet... :razz:
 
e, jbg.
Ma biće i lepših aranžmana...mislim da kompas i još neko imaju strava a jeftine stvari, Beč i Salcburg sa sve parobrodom i Praterom.....a u Argusu su Bled i Bohinj skoro džabe (8 dana nešto oko 100€, uz grupnu vizu)
ja bih išla a el može samo bez aFtobusa
meni se povraća čim je vožnja duža od 15 min :?
Evo danas npr u GSP, čitala sam novine, glupača, niej trebalo
ovo nije posećen forum pa da se isqqam
grozno, već sam zamišljala kako prskam po ljudima...a onda sam se premestila da ipak budem u pravcu kretanja..i tako. Uf.
 

Back
Top