Zasto devojke lazu o nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opet ti sujetna ljubomorna koja skuplja mrvice..shvati bre da si second hand roba koja nije ni prineti meni No1u:lol:

Oh boze ,ko mi kaze.....ti si olicenje muske sujete na forumu......tvrdokorno,zadrto,stipsarenje,propagiras........i rekla sam ti vec ranije,dzaba trosis kiseonik,takve niko nece.........a sad mozes da pises sta god hoces,zabole me......idem da radim pametnije stvari,nego da citam ovde tvoje polupismene,sujetne,postove........:zgrudvanje:
 
99a8e213e4e53a9efcef5da454b0eaeb.gif
7245db6dbc1bf48505aba2129e22e500.gif
E,ne ide to tako lako..lazemo da vas navatamo hahaha..
 
Zasto devojke lazu o nevinosti, iako to mnogima nije bitno ako vole devojku?

Ovo bi pre 7 godina,ali mozda covek navrati pa procita:hahaha:
Muskarci koji su i sami nesigurni u svoja sexualna umeca traze nevine,jer njih mogu da lazu kako hoce,i da im pricaju bajke da su reinkarnacija Rona Jeremiy-a.
Sa iskusnima je to malo teze,pa idu linijom manjeg otporaz:)

Idu mi na tukija ovi zimski smajlijiz:)
 
Cesto sam morala da slazem da nisam nevina, iako sam nevina. Kada sam radila na hotlajnu, primili su me, jer sam rekla, da nisam nevina, zbog drugarice, ali posle, kada sam postala najbolja tu, rekla sam da sam nevina. Svi su se iznenadili i mislili su da lazem.
Eto, moj sadasnji decko je ginekolog i on se kladio sa svojim drugom u 5 hiljada eura da sam nevina, a taj njegov drug ne veruje, iako me je napao jedne veceri, kada sam mu drzala engleski, a ja sam sumanuto pobegla.
 
Pffff ff..glupo pitanje ...

Meni i one Devojke na WebCam sajtovima pricaju da su nevine, a ne vade dildo iz )( & (_)(_)....lol

Mislite da ja marim ?? Pfffff ..who care.... oko toga u 21 veku ?? a?

Mogu da se kladim da su Popovi najveci Prverznjaci ..ahaha loool

Vi svi trebate da se opustite malo i uzivate u sexu sto vise mozete lol xD

Sex je normalna stvar ..isto kao sto je jedenje hrane, disanje vazduha, etc lol

Jos ako oboje to zelite mmmmm ....u can be in heaven so easy & taste paradise fruit ....:ppppp
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top