ZA SANJU VOJINOVIC-PROMENI NICK!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Draga Sanja Vojinovic, pre nego se registrujes na forum Krstarice trebalo bi da proveris da li nick koji zelis da koristis postoji vec na forumu. Ovako si napravila pravu zabunu! Ja sam ovde stari forumas i upozoravam te da treba da promenis svoj nick sto pre!!! Gospode, nije me bilo skoro tri meseca i odma belaja!!!
 
ancika:
Draga Sanja Vojinovic, pre nego se registrujes na forum Krstarice trebalo bi da proveris da li nick koji zelis da koristis postoji vec na forumu. Ovako si napravila pravu zabunu! Ja sam ovde stari forumas i upozoravam te da treba da promenis svoj nick sto pre!!! Gospode, nije me bilo skoro tri meseca i odma belaja!!!

A ja se baš zapitao o čemu se radi... E, baš napraviše zbrku sa tim novim i starim forumom. :shock: Tek sad mi ništa nije jasno. :roll:
 
loop:
Sad cu da proverim da li se folirash ili si stvarno u pravu...
Proveri slobodno!!! Meni je stiglo pismo na moju e-mail adresu da je neko vise od pet puta pokusao da se uloguje na forum sa mojim nickom pa mi je nalog bio iskljucen. Nadam se da je to to. Inace, u mom profilu lepo pise koje sam godiste, samo sada na pogresnom mestu. Sanja je napisala poruku onda kad ja nisam bila prisutna na forumu!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top