Kladionice (Pomazem svima)

Aca Stanković

Početnik
Poruka
19
Zamolio bih da moderatori,administratori i ostali koji mogu ne prijavljuju i brisu temu. A evo razloga zasto.
Zivimo u vremenu gde novac cini ljude srecnim, gde ima mnogo ljudi koji nemaju para, a ima i onih koji ne znaju sta ce sa njim.
Primanja mog oca su oko 45.000 mesecno. Ali kada se u obzir uzme moja igra na srecu njegova primanja mi nisu potrebna i ja dobrih 7 meseci nisam uzeo dinar od svog oca a sada cu vam reci i zasto.
Kladionica je igra na srecu/znanje/logiku i slicno. Ja se time bavim tek 7 meseci.
Poceo sam da igram kladionicu,pratim utakmice,pratim dolazak igraca, odlazak igraca, kako ko igra kuci, u gostima, razmisljam koja bi utakmica kada trebala da se namesti i slcino.
Od svih tih mojih zakljucaka ja mesecno budum u plusu oko 20000 sto je za decka od 18 godina sasvim dovoljno.
Samim tim sam sinoc poceo da razmisljam zasto ja ne bih pomogao drugima kada vec pogadjam dugo utakmice i u 85% slucajeva znam kada ce sta doci ( Na Ligama i utakmicama koje ja pratim, ne na svim utakmicama)
Zato sam danas napravio Fejsbuk zajednicu koja se zove MCFC Tips (Mancester Siti mi je omiljeni klub pa zbog toga) na kojoj ce moci svako ko se uclani da vidi moje predloge i utakmice koje ja igram i koje predlazem drugima. Naravno ja kazem da ne postoji ni jedna utakmica sto posto sigurna u svakoj utakmici moze doci realan rezultat krajnje nerealan,preokreti i slicno.Na stranici nema naplacivanja da bi videli Tip ili nesto slicno.Dojave 1/2 2/1 ne postoje po meni i glupo ih je igrati. Bavim se iskljucivo fiksevima, mozda naleti koji prelaz ali nije cesta prilika. Par drugova su ekipa pored mene koja stalno uzima kintu na mojim tiketima.
NAPOMENA: Ovo nije reklama, ne trazim nikakve pare, nikakve lajkove komentare i slicno da bi neko dobio tip, tipovi su uvek javno objavljeni i moci ce svako da ih vidi. Ne prisiljavam nikog da igra, ko hoce neka odigra ko nece ne mora.
Svrha stranice je da pomognem ljudima da dodju do para na malo laksi nacin.
ADMINISTRACIJI: Ja nemam nikakve koristi od ovoga ali jednostavno zelim da pomognem ljudima da dobiju koju kintu jer svima je potrebna, ukoliko obrisete temu necete meni naskoditi vec clanovima koji bi hteli da se pridruz i druze se sa mnom. Zato molim administraciju da ne brise post jer ponavljam daovo nije nikakva reklama vec cista pomoc ljudima.
LINK : https://www.facebook.com/pages/MCFC-Tips/754499131301250
Srecno svima.
Unapred se zahvaljujem svima koji me isprate, administraciji ako izadje u susret i podrzi me, i drugovima koji mi prave web sajt. Unapred hvala svima. Pridruzite se i pomozite sami sebi.
 

Back
Top