Zasto danas zene biraju|?

Čoveče...ako bi neko krenuo od 1. i stigao do 4. strane,zaboravio bi šta je tema...
Talentovano,nema šta...:lol:

Da se vratimo na temu :) Malo sam stariji i znam pre jedno 20 godina kad na bilo koji nacin stavis na znanje devojci da se ona tebi dopada, njoj je to jako bitno, jako joj godi, srecna je i koliko god da se ti njoj ne dopadas ti si njoj mio i drag.

Danas kad curi stavis do znanja da ti se dopada njoj ama bas nimalo ali ni malo nije to bitno a jos ako joj se ne dopadas pa moze da te opcuje otera u pizdu materinu, proglasice te pacenimok i sve najruznije.

Aman ljudi sta ovaj satanisticki sistem i mediji napravise od zena??????????
 
Drugo je vreme bilo, devojke su mozda bile malo...pa ajde da kazem potcinjene, sramezljive.

Danas je sve u nekom fazonu:

Ide maca oko tebe
pazi da te ne ogrebe
pali, mali, sa ovog sveta
s tobom sam dok imam cigareta

Ide maca oko tebe
pazi da te ne ogrebe
pali, mali, nisam mala
ja bih se s tobom samo igrala
poigrala, igrala, poigrala
igrala, poigrala, igrala

Zao mi je sto moram ovakvu "mudrost" da citiram, ali to je jedan od primera sta devojke slusaju svaki put kada izadju, muziku ovakvog kalibra. A ljudi, slaba psiha, podlozni su muzickim uticajima.

Ko si bre ti da ti se ja svidjam, gledaj kakav si, ajde bre pali. Opet to je jedan sloj ljudi takvog mentaliteta, koji je i mozda vecinski u nasoj zemlji, ali ako zanemarimo taj sloj ispranih mozgova, opet zene biraju.
 
Da se vratimo na temu :) Malo sam stariji i znam pre jedno 20 godina kad na bilo koji nacin stavis na znanje devojci da se ona tebi dopada, njoj je to jako bitno, jako joj godi, srecna je i koliko god da se ti njoj ne dopadas ti si njoj mio i drag.

Danas kad curi stavis do znanja da ti se dopada njoj ama bas nimalo ali ni malo nije to bitno a jos ako joj se ne dopadas pa moze da te opcuje otera u pizdu materinu, proglasice te pacenimok i sve najruznije.

Aman ljudi sta ovaj satanisticki sistem i mediji napravise od zena??????????
средовечност извире из вас:roll:

тада нису имале нет:rtfm:
може и он њој свашта да каже и уради,живела"слобода"и насушна"демократија":bye:

аааа,ви мислите да су женке у последњих пар векова биле нешто много боље(данас су само још размаженије),а зашто би се уопше другачије понашале:think:

полако,полако,неће још много воде протећи док се потпуно модернизују http://xhamster.com/movies/3468569/strapon_his_arse_getting_penetrated_by_his_girlfriend.html
 
Nedavno procitah zanimljiv citat,malo je vulgaran ali je dobar kaze: naravno da ~ebe uporan kad je lep gej. Mislim da ce tehnika skroz promeniti medjuljudske odnose. Pre neki prodjoh gradom i u kaficima retko ko razgovara a da ne gleda u neki ekran. Mozda je spas u restrikcijama struje:)
 
Cccc kuravele raspale :mrgreen: Zamisi ti njih e :hahaha:
:) nisu ku*ve ako biraju, ako biraju to se zove jeretici, jeretik znaci "onaj koji bira"haíresis:) haha on je reko "on bira, pridje i startuje a ona nece ako joj se ne svidi" tako i moja majka misli da muskarac ako zeni pridje on vec ima zelju da je... to kazem, jer da mi nije majka ne bi vjerovao da to misli. A ni ovako joj nista ne vjerujem, ali nema vezez:lol: kuku sto sad ispade...:D
 
Poslednja izmena:

Back
Top