brb-gundj-mrmlj

ma zapoceo sam dve slike (zejtin na platnu:) i nerviram se vec danima. znaci nikako da se osusi prvi sloj, ono kao proslo je nedelju dana i dalje je sveze ko juce da je slikano. juce sam uzeo tri platna i sad cu akrilom da radim dok se ovo ne osusi u pm.
 
ma da potrosim jos ovo sto imam i onda cao, prelazim na akril. pogotovu sad zimi kada ne mogu da luftiram sobu...
ne nego preko leta naviknem da mi se tanak i posan sloj osusi za dva-tri dana, i onda kad naidje lose vreme pizdim....
 
A brzosuseci medijumi?

o svemu i svacemu:
Ma evo me... slikam. Nego poslo me pisanje nesto pa nikako da stanem. Oziveli oni karakteri iz prica. Navalentni neki likovi...

Pored svega toga isprepadao me [strasan] lik koji je iskocio na tri-4 platna, sto ti kazes zajtinom, a taj je iz sasvim neke stote price: to su slike a u stvari je ^strip^ a ustvari nije ni to...

Ma sve sam se splela na milion strana, kao baba kad pocne da plete tri dzempera- ovamo rukav, onamo ledja, a vunice na pretek...

pozdrav pozdrav
 
hahahah, lepo znaci radimo svi punom parom : DDD
ne koristim ja brzosusece medijume iliti sikative, jednostavno imam strah da mi se sjebe rad. jedina stvar koja moze da pomogne jeste da sam pravis vezivo za boje koje se brze susi od fabrickih boja; al opet kazem kada su hladnija vremena sve je zajebano raditi.
 
aham....al ne mogu da buem siguran....al bi reko d je pratt...i to pazh...daklen crna kosa u pazh frizuri je aspolutno najbolja frizura ikada....ako izuzmemo one smeshne natapirane kose 70tih....al one su najbolje u smislu smeha....konkretno pazh rulz
 
da da da....expand view....ja mislim da su psihoaktivne supstance mnogo uradile za chovechanstvo....pogle doors-e....pogle hendriksa....mislim pogle sve velike i bitne muzichare....van gogh je furao absint...ranije su svi bili alkosi....pushili opijum....kladim se u vrch vina da je i homer bio ovisnik neke psihoaktive...garant....i shto bi reko u onom filmu onaj sa zulufima "we took drugs not to run away....but to se more clearly"...il tako neshto....sad je ispadam neki narkos koji propagira drozu...nisam...al zhivele psihoaktive (:
 
kad ova tema stigne do osme strane pitatju vas shta je bilo na pochetq....i pogledatjete....i shta ako ne mozhe?....ako link ne radi ako je neshto negde krenulo naopako pa sad uinat netje da se otkochi i kao ispadne da ne znate a kao nije ni bitno o frizuri i drogama al i dalje ne znate shta je bilo.....al sa istorijom nema veze i krene nagadjanje....prirodna je i droga i drogiranje i kad pojedesh neshto shto ti prija menja li ti to mozak?....osetjash li se drugachije ili ima li ikakve promene....probaj pa javi....grashak i buraniju chokoladu i puding....ua sve shto nije na dobrovoljnoj osnovi....mada osnove nema...tj ima je ali je zabooravljenja....ubio nas komfort...
 
znaci il sam ja lud il ...

ulje mi se ovih dana susi nikad brze, uopste ne znam u cemu je fora kad je vreme cak sta vise gore nego ranije...mora da mi keva na spavanju sipa sikativ u boje :DDD
 
idem sutra da kupim one plasticne teglice za urin u apoteku
i sve tju boje u njih da prebacim i fino spahtlom uzmem koliko
mi treba, a ne vecito da istisnem vise boje nego sto mi treba,
a kad mi ostane ne mogu da vratim.
 
Fixa:
idem sutra da kupim one plasticne teglice za urin u apoteku
i sve tju boje u njih da prebacim i fino spahtlom uzmem koliko
mi treba, a ne vecito da istisnem vise boje nego sto mi treba,
a kad mi ostane ne mogu da vratim.
Ja u njima poodavno drzim pigmente!:P Da, apotekarka me je cudno pogledala kada sam joj trazila 15 komada! :lol:
 
bolje uzmi za feces....manje su i praktichnije za neke izlete....mislim kad slikash negde vani....mi dobili genijalnu ideju....ako je reaeaalizujemo bitje feshta....no o nekim detaljima kasnije....ne bi da nam neki bezobrazni mutikasha makne chedo....
 

Back
Top