Uprokos Svemu

I ja gledam tu seriju.Mislim da je glavna glumica lepa a primetio sam da ima i velike grudi.Kao i ostale latinoamericke serije radi se da sin ne zna da li mu je majka prava, kao sto je to slucaj sa sebastijanom.Sad njegova prava majka ga trazi da mu pomogne finansijski jer je cula da je on kriminalac.Apolonin muz trazi svog sina ali on nezna da mu je sin poginuo.itd.itd.
 
VictorySun:
Ona devojka, Rehina, njegova sestra se pretvorila u musko. Covece...

U yebote, nikad ne bih rekla da je zensko...Mada malo izgleda isfolirano, kao sve se nesto siri da bi bila musko...A kako joj je bila lepa kosa, a ona je isekla...Glupaca! Mada je ruzna i ovako i onako. Svejedno je muskaraca - bila dok se nije zaljubila u Sebastijana.
Moj buraz kaze da bi se rado menjao sa Sebas. jer po njemu on izgleda strava. Meni je on ruzan i plav i crn, samo sto je razvijen...Kvari ga najvise nos a i usi ima cudne...!
 
MvS:
U yebote, nikad ne bih rekla da je zensko...Mada malo izgleda isfolirano, kao sve se nesto siri da bi bila musko...A kako joj je bila lepa kosa, a ona je isekla...Glupaca! Mada je ruzna i ovako i onako. Svejedno je muskaraca - bila dok se nije zaljubila u Sebastijana.
Moj buraz kaze da bi se rado menjao sa Sebas. jer po njemu on izgleda strava. Meni je on ruzan i plav i crn, samo sto je razvijen...Kvari ga najvise nos a i usi ima cudne...!

Ono je zensko? Nisam gledala, samo malo.
 
Citao sam u neki clanak da je ova serija veoma popularna u Meksiku.Kakva je stvar kod nas da li nam se ova serija dopala na prvi pogled?Meni licno se dopada glavna glumica Marlene Favela.Izgleda predivno, lepa je i zaljubio sam se na prvi pogled u nju.
 

Back
Top