Izdaja

Koji potez vaseg partnera bi smatrali izdajom i da li vam se desilo nekada? Kako ste se nosili sa tim, mozda presli posle nekog vremena preko svega ili prekidali odnos? :mrgreen:

izdaja je kad neko odustane od nas
ko i svi, prvo se opireš a posle shvatiš da to tako mora biti
sve su to lekcije koje se moraju preći dok ne stigne konačna nagrada
 
Koji potez vaseg partnera bi smatrali izdajom i da li vam se desilo nekada? Kako ste se nosili sa tim, mozda presli posle nekog vremena preko svega ili prekidali odnos? :mrgreen:

Jednom sam imala mali konflikt s jednom devojkom...
i on nije jasno stao na moju stranu..

Nisam se osecala bas kao da me je izdao - ali to svakako ocekujem od mog partnera.

Nisam tad raskinula, ali nije bilo ok.. pa je svejedno puklo.
 
Koji potez vaseg partnera bi smatrali izdajom i da li vam se desilo nekada? Kako ste se nosili sa tim, mozda presli posle nekog vremena preko svega ili prekidali odnos? :mrgreen:

Izdaja je za mene jako teska i jaka rec. Preko tako neceg nikada ne treba preci.
Izdaja je da te neko svesno stavi u mnogo losu situaciju samo zbog sitne licne koristi.
 
Da bi me neko izdao,mora da mi bude mnooogo stalo do te osobe.Najvecu izdaju sam dozivela od prijateljice,smatram to skolom.Muska izdaja je relevantna,oni cak i nesvesno u glavi svaki dan prevare,slazu itd.
 
Koji potez vaseg partnera bi smatrali izdajom i da li vam se desilo nekada? Kako ste se nosili sa tim, mozda presli posle nekog vremena preko svega ili prekidali odnos? :mrgreen:

prevaru,i to ne samo u fizickom smislu...

izdaja je kad neko odustane od nas
ko i svi, prvo se opireš a posle shvatiš da to tako mora biti
sve su to lekcije koje se moraju preći dok ne stigne konačna nagrada

:ok:
 
Koji potez vaseg partnera bi smatrali izdajom i da li vam se desilo nekada? Kako ste se nosili sa tim, mozda presli posle nekog vremena preko svega ili prekidali odnos? :mrgreen:

nema prelaska preko slomljenog mosta ..
shto se tiche izdaje, stvar ochekivanja... u sushtini, najvishe sam sebe izneverish jer gradish neshto misleci da je eho prisutan , a u stvari samo telesna kompatibilnost ..

- - - - - - - - - -

mozda sasvim dovoljno da bi iz rechnika izbacili rech izdaja :D
 
Koji potez vaseg partnera bi smatrali izdajom i da li vam se desilo nekada? Kako ste se nosili sa tim, mozda presli posle nekog vremena preko svega ili prekidali odnos? :mrgreen:

pa da me prijavi vlastima! :lol:
shalu na stranu, prevara je jedan id izdaje.
a inache, izdaju ne oprashtam, nikom!

- - - - - - - - - -

Da bi me neko izdao,mora da mi bude mnooogo stalo do te osobe.Najvecu izdaju sam dozivela od prijateljice,smatram to skolom.Muska izdaja je relevantna,oni cak i nesvesno u glavi svaki dan prevare,slazu itd.

verovatno si htela reci relativna...
i polna generalizacija je promashaj...
jer bi inache sve zhene bile qrve!
 
pa da me prijavi vlastima! :lol:
shalu na stranu, prevara je jedan id izdaje.
a inache, izdaju ne oprashtam, nikom!

- - - - - - - - - -



verovatno si htela reci relativna...
i polna generalizacija je promashaj...
jer bi inache sve zhene bile qrve!

onda si ti jedini koji u toku dana ni jednom ne pomisli ''kako bih ovu..''
 
onda si ti jedini koji u toku dana ni jednom ne pomisli ''kako bih ovu..''

Eksplicitna seksualnost kod muskaraca nije iskljuciva i kod zena. Bas mnogo ima zena koje se isto tako naloze na nekog tipa u prolazu.
Nije to samo muska osobina, verovala ili ne.

Da, jeste zenama je bitnija ljubav i jaka povezanost za seksualni cin, ali cak postoje i takvi muskarci verovala ili ne. Evo jedan takav je pred tobom.:)
 

Back
Top