Fudbalski kviz

Boga mi bajat ti je taj podatak :D Evo stotog gola:


Još sam gledao emisiju u kojoj je gostovao i kada ga je publika u studiju ovacijama pozdravila za postignut 91 gol u dosadašnjoj karijeri...računam da je to to što se njegove karijere tiče.
Hvala na ispravci ;)

- - - - - - - - - -

Ako je iz Afrike, onda je to Ekvatorijalna Gvineja ja msm...

Nije iz Afrike.
 
Evo jedno lako pitanje koje se može naći brzo na netu,zato - bez guglanja:
Na jednom od večitih derbija postignuto je svih 5 golova i svi su pali u prvom poluvremenu...koji rezultat je bio i koji je to derbi bio po redu (ustvari,ovde su 2 pitanja)?
 
Evo jedno lako pitanje koje se može naći brzo na netu,zato - bez guglanja:
Na jednom od večitih derbija postignuto je svih 5 golova i svi su pali u prvom poluvremenu...koji rezultat je bio i koji je to derbi bio po redu (ustvari,ovde su 2 pitanja)?

Neznam koji je derbi upitanju...ali mi pada napamet da nije onaj sto se igro bez publike kad je Jankovic bio trener Kastiljo je dao dva gola a Milovanovic jedan...cini mi se i Milijas...kolko se secam dosta golova je palo u prvom neznam dal su svi postignuti...
 
Која екипа игра на овом стадиону:
udinese.jpg

image7.jpg

stadio_1.jpg
 
Некако ми не приличи италијанским приликама. Изгледа лепо ( само да столице нису шарене ), ал опет није то то.
 
Полако и Италијани граде чисто фудбалске стадионе без атлетске стазе, прво Јуве сад и Удинезе.
Столице су шарене због визуелног ефекта, по мени глупост али ајде нису једини у томе.
 

Back
Top