Kada partnerka insistira na intimnom odnosu, a partner bi hteo nešto drugo?

Troubleshooter

Veoma poznat
Poruka
10.690
Знам, знам, ушао сам у "удобне" године када слободно могу да волим секс и да га се радо сећам, али зато ипак задржавам право да медитирам на ту тему :)

Тема овде није "еректилна дисфункција", него било који други разлог. Сећам се не баш тако малог броја ситуација када ми се баш спавало, или сам хтео нешто да радим, читам или гледам, или ми просто није било добро. Не, не, партнерке нису прихватале "не" или "сутра" или "касније" као одговор. Испуни своју "дужност", па си после евентуално слободан да урадиш оно што си ти замислио.

Каква су ваша искуства?
 
Знам, знам, ушао сам у "удобне" године када слободно могу да волим секс и да га се радо сећам, али зато ипак задржавам право да медитирам на ту тему :)

Тема овде није "еректилна дисфункција", него било који други разлог. Сећам се не баш тако малог броја ситуација када ми се баш спавало, или сам хтео нешто да радим, читам или гледам, или ми просто није било добро. Не, не, партнерке нису прихватале "не" или "сутра" или "касније" као одговор. Испуни своју "дужност", па си после евентуално слободан да урадиш оно што си ти замислио.

Каква су ваша искуства?

Desavalo mi se:(
 
Знам, знам, ушао сам у "удобне" године када слободно могу да волим секс и да га се радо сећам, али зато ипак задржавам право да медитирам на ту тему :)

Тема овде није "еректилна дисфункција", него било који други разлог. Сећам се не баш тако малог броја ситуација када ми се баш спавало, или сам хтео нешто да радим, читам или гледам, или ми просто није било добро. Не, не, партнерке нису прихватале "не" или "сутра" или "касније" као одговор. Испуни своју "дужност", па си после евентуално слободан да урадиш оно што си ти замислио.

Каква су ваша искуства?

takve kao ti (mislim izvinjavam se za ovaj personalizovani post) :lol:
...
msm...rekla bih ti, ali ajde neću ipak :lol:
..
o takvima sam hvala Bogu samo slušala od nesrećnih i uplakanih prijateljica :sad2:
..kakav psihički bol su one doživljavale a i stres što njihovi voljeni muškarac nije imao obzira prema njima, nego je sebično čitao svoje knjige ili igrao na netu igrice,
totalno obuzet svojim užasnim opsesijama, izbegavajući partnerske dužnosti
..šta sve one nisu pokušavale, mazale se najmirisnijim mlekom, skidale se gole i defilovale kroz kuću, donosile mu sendviče dok je on kliktao onim svojim mišom (msm. kompjuterskim)
..ali sve je bilo uzalud!
...
samo jedno imam za takve da kažem B e z o b r a z n i *** d o *** b o l a!
...
što sam i videla ovu temu, sad sam se samo dodatno istraumirala :sad2:
 
takve kao ti (mislim izvinjavam se za ovaj personalizovani post) :lol:
...
msm...rekla bih ti, ali ajde neću ipak :lol:
..
o takvima sam hvala Bogu samo slušala od nesrećnih i uplakanih prijateljica :sad2:
..kakav psihički bol su one doživljavale a i stres što njihovi voljeni muškarac nije imao obzira prema njima, nego je sebično čitao svoje knjige ili igrao na netu igrice,
totalno obuzet svojim užasnim opsesijama, izbegavajući partnerske dužnosti
..šta sve one nisu pokušavale, mazale se najmirisnijim mlekom, skidale se gole i defilovale kroz kuću, donosile mu sendviče dok je on kliktao onim svojim mišom (msm. kompjuterskim)
..ali sve je bilo uzalud!
...
samo jedno imam za takve da kažem B e z o b r a z n i *** d o *** b o l a!
...
što sam i videla ovu temu, sad sam se samo dodatno istraumirala :sad2:

Slazem se:aha:...cist bezobrazluk:evil:
 
Уф, каква част ми је указана! Пуцајте. Тешко је мушком полу уколико ниси мужеложник (модерно), или ниси "еректилно дискфункционалан" (пљује се, али шта је ту је), а ипак имаш у датом тренутку неке друге планове. Стечена женска права су стечена права. Оно што је преостало од мушкараца мора увек када партнеркама надође. Обрнуто, наравно, не важи. Признајте оно што одавно знате - не пада вам на памет било каква равноправност у односу - битно је да ви доминирате. Е сада, удрите.
 
Уф, каква част ми је указана! Пуцајте. Тешко је мушком полу уколико ниси мужеложник (модерно), или ниси "еректилно дискфункционалан" (пљује се, али шта је ту је), а ипак имаш у датом тренутку неке друге планове. Стечена женска права су стечена права. Оно што је преостало од мушкараца мора увек када партнеркама надође. Обрнуто, наравно, не важи. Признајте оно што одавно знате - не пада вам на памет било каква равноправност у односу - битно је да ви доминирате. Е сада, удрите.

Ok..ovde se znaci radi o dominaciji :think:

- - - - - - - - - -

ček piše mu tamo ispod nika, da se trudi da nauči, ajde nećemo biti jako oštre :lol:
..
da vidimo šta će da kaže, koji su mu razlozi, možda ima neki dobar razlog :lol:

Nikad nism ni bile ostre ..naravno da necemo:neutral:
 
Уф, каква част ми је указана! Пуцајте. Тешко је мушком полу уколико ниси мужеложник (модерно), или ниси "еректилно дискфункционалан" (пљује се, али шта је ту је), а ипак имаш у датом тренутку неке друге планове. Стечена женска права су стечена права. Оно што је преостало од мушкараца мора увек када партнеркама надође. Обрнуто, наравно, не важи. Признајте оно што одавно знате - не пада вам на памет било каква равноправност у односу - битно је да ви доминирате. Е сада, удрите.

Ju, ju, što bi rekli Englezi "I strongli object!" :nono2:

Ne znam ja Troubleshooteru sa kakvim si ti ženama imao posla, ali očigledno kako ti ovaj tvoj potpis govori, još uvek si mlad i neiskusan :lol:
U partnerskim odnosima, zna se šta je na prvom mestu!
Prvo zadovoljstvo (krevetno), pa onda sve drugo po redu :lol:
Mislim o kakvoj ti dominaciji govoriš, kad si ti pao na ključnoj stvari.
Mesto da dominiraš u Master bedroom, da je uzmeš baciš onako uzdrhtalu za tobom i onda odeš na miru da čitaš knjigu, ti prepustio vlast jednoj ženici kojoj su se hormoni uskovitlali :sad2:
...
msm...pucaću iz svih oružja, ovu bitku si izgubio skroz :lol:

- - - - - - - - - -

Ok..ovde se znaci radi o dominaciji :think:

- - - - - - - - - -

Nikad nism ni bile ostre ..naravno da necemo:neutral:

Igramo se Katcha dobar policajac, loš policajac, ja ću biti danas loš :lol:
nešto mi tako došlo :lol:
 
Не, овде се у суштини ради о силовању, али смо научени да је то нешто што се везује само за супротан однос и употребу грубе силе, а ја овде пишем о "мекој" сили. Да не бих у жару дискусије претерао, причам лично искуство које се односи на можда један проценат случајева. Све остало је било, наравно, обострано. Просто сам хтео да споменем да и тога има. А жеља за доминацијом се види из жара ваших одговора.
 
Знам, знам, ушао сам у "удобне" године када слободно могу да волим секс и да га се радо сећам, али зато ипак задржавам право да медитирам на ту тему :)

Тема овде није "еректилна дисфункција", него било који други разлог. Сећам се не баш тако малог броја ситуација када ми се баш спавало, или сам хтео нешто да радим, читам или гледам, или ми просто није било добро. Не, не, партнерке нису прихватале "не" или "сутра" или "касније" као одговор. Испуни своју "дужност", па си после евентуално слободан да урадиш оно што си ти замислио.

Каква су ваша искуства?

Znam da kada ja odbijem seks jer mi nije do sitog jer sam mrtva umorna, gledala bih tv ili isla u setnju odmah sam okarakterisana sa zanimljivim epitetima uz komentare "vidi kakva si".... On kada odbije, postujem... Ako odbijanje postane regularna pojava onda ga pitam sta nije u redu.... Ako kaze "nista, sve je u redu" raskidam koliko sutra...Cisto da prespavam da ne budem ishitrena...
 
Смешно. Па да ме нису оцениле као тада прихватљивог "испоручиоца услуга", зар би после тога уопште инистирале на односу? Хајде мало више личне искрености, а мало мање мојих дискфалификација - сам сам се дискфалификовао у старту теме. Мада и ја помало лажем - само сам жестоко проредио :)
 
Смешно. Па да ме нису оцениле као тада прихватљивог "испоручиоца услуга", зар би после тога уопште инистирале на односу? Хајде мало више личне искрености, а мало мање мојих дискфалификација - сам сам се дискфалификовао у старту теме. Мада и ја помало лажем - само сам жестоко проредио :)

Da se naslutiti :)

- - - - - - - - - -

Ju, ju, što bi rekli Englezi "I strongli object!" :nono2:

Ne znam ja Troubleshooteru sa kakvim si ti ženama imao posla, ali očigledno kako ti ovaj tvoj potpis govori, još uvek si mlad i neiskusan :lol:
U partnerskim odnosima, zna se šta je na prvom mestu!
Prvo zadovoljstvo (krevetno), pa onda sve drugo po redu :lol:
Mislim o kakvoj ti dominaciji govoriš, kad si ti pao na ključnoj stvari.
Mesto da dominiraš u Master bedroom, da je uzmeš baciš onako uzdrhtalu za tobom i onda odeš na miru da čitaš knjigu, ti prepustio vlast jednoj ženici kojoj su se hormoni uskovitlali :sad2:
...
msm...pucaću iz svih oružja, ovu bitku si izgubio skroz :lol:

- - - - - - - - - -



Igramo se Katcha dobar policajac, loš policajac, ja ću biti danas loš :lol:
nešto mi tako došlo :lol:
Ja sam u obavezama, nikakv policajac od mene...bice sa prekidima :(
 
Znam da kada ja odbijem seks jer mi nije do sitog jer sam mrtva umorna, gledala bih tv ili isla u setnju odmah sam okarakterisana sa zanimljivim epitetima uz komentare "vidi kakva si".... On kada odbije, postujem... Ako odbijanje postane regularna pojava onda ga pitam sta nije u redu.... Ako kaze "nista, sve je u redu" raskidam koliko sutra...Cisto da prespavam da ne budem ishitrena...

По мом мишљењу, ово што си написала је прави однос.
 
Не, овде се у суштини ради о силовању, али смо научени да је то нешто што се везује само за супротан однос и употребу грубе силе, а ја овде пишем о "мекој" сили. Да не бих у жару дискусије претерао, причам лично искуство које се односи на можда један проценат случајева. Све остало је било, наравно, обострано. Просто сам хтео да споменем да и тога има. А жеља за доминацијом се види из жара ваших одговора.

:rotf:

Troubleshooter, ti se znači žališ na meko silovanje od strane žene, dok njoj treba tvrd :lol:
..
takav muškarc što izvrdava svoju slatku dužnost, zove se mekan muškarac, mislim jer mu je mekan valjda, ovo mi sad jedino logično :lol:
...
ma o kakvoj ti ženskoj dominaciji ovde govoriš, mi želimo, mislim žene žele da muškarac zadominira krevetski nad njom, a ti si neke stvari očigleno pobrkao :lol:

- - - - - - - - - -

По мом мишљењу, ово што си написала је прави однос.

katastrofa!
 
..o sex_u
o svemu što mu predhodi
o načinu
kako se vodi
...sve se zna
i može
to je oblast gdje nema laži
svaki gest i pokušaj
sve sto vodi ili odvodi od njega
poznato je...
...nema žene koja neće
ali svaka žena neće osim onako
kako joj diktira njena priroda
izuzimajući nesretnice
koje nijesu svoje
...
a sve ostalo postići mogu
ali kad žele to poastići
obadvoje...
 
Пошто се најзад појавио и један представник мушког пола на теми, опет ја дезертирам кратко на подфорум "Политика", па одох да спавам. Даме, било ми је задовољство и част да се дописујем са вама.

Поздрав
 
Пошто се најзад појавио и један представник мушког пола на теми, опет ја дезертирам кратко на подфорум "Политика", па одох да спавам. Даме, било ми је задовољство и част да се дописујем са вама.

Поздрав

Faraon je moj dragi prijatelj :heart: i on žene jako dobro poznaje
..
i nama je bilo drago podeliti sa tobom ove naše misli :lol:
..
ajde, ajde pohitaj ti svojoj dragoj, mani se politike ;)
 

Back
Top