mala pomoc

skiper

Početnik
Poruka
18
Treba mi pomoc kako da vratim devojku koju mnogo volim i koja zna da je volim a razisla se samnom jer sam joj dosadio i ona bi htela da zivi malo jer sam ja svoje proziveo a ona nije , znaci nema drugog razloga jer joj je sve za ovih godinu dan bilo i vise nego pruzeno.
 
Nema pomoci...kad je gotovo, gotovo je. NA zalost, obicno bude gotovo za jednu stranu, a ona druga, uskracena (u ovom slucaju ti) tesko moze da se pomiri sa datim stanjem. Mozes da pokusas sve od pocetka. Ako si je jednom smuvao, kreni kao da se ne poznajete, ako mozes u sebi da ukljucis te pokretace koji su te tada gonili (sto je prilicno tesko). Nikad, ali nikad nemoj da pominjes varijante "sve joj je bilo pruzeno", da ne bi ispalo da kod njeh zelis da izxazoves osecaj krivice sto te je ostavila, a ne ljubav...
 
skiper:
Treba mi pomoc kako da vratim devojku koju mnogo volim i koja zna da je volim a razisla se samnom jer sam joj dosadio i ona bi htela da zivi malo jer sam ja svoje proziveo a ona nije , znaci nema drugog razloga jer joj je sve za ovih godinu dan bilo i vise nego pruzeno.
Mada se naizgled stvari čine komplikovanim, zapravo su jednostavne. Evo o čemi se radi:

Uopšteno
Razišla se od tebe zbog: "Razloga 1", "Razloga 2" ... "Razloga n".
Verovatno će ti se vratiti čim ukloniš (anuliraš, poništiš) navedene razloge.

Konkretno
Razlog 1 = dosadio si joj
Razlog 2 = hoće da malo proživi (ma šta to značilo)
Dakle, postani joj intresantan i čim proživi malo, eto nje ponovo u tvom zagrljaju !

Ma, kažem ja, prosto k'o pasulj.
 
Eh... pa ako joj vise ne odgovaras, ako si joj dosadan, ako hoce da 'zivi', molim lepo... Neka nadje nekog ko joj odgovara... Zasto bi se trudio da je 'vratis' ako joj ne odgovaras?

Kod mene je bar tako... Ako joj ja ne odgovaram iz nekog razloga, i izjasni se da ne zeli da bude sa mnom (a ne ako kaze 'e, ovo mi bash smeta kod tebe... mozes li to da ispravis' i sl.), tu je kraj... Od tada je mogu gledati samo 'ocima prijatelja', i to je jedino sto mi moze i biti u buducnosti... cak i da ona promeni misljenje posle nekog vremena... Svako zivi sa posledicama svojih odluka... Toga treba biti svestan pre nego sto se neka odluka donese!

Nastavi lepo da zivis svojim zivotom, i za tili cas ces naci neku novu damu da te 'sludi'...

E, sad, znam da ti nisam pomogao ali eto... Zaista mislim da je tu sve receno, i da trebas nastaviti sa svojim zivotom...
 
Ja nemam nameru da spustam sebe i da je zovem da joj dokazujem da je volim jer ona i celo njeno okruzenje to jako dobro zna. Zasicenje je doslo jer je ona mlada i pruzeno joj je i vise nego sto je trebalo i to joj je dosadilo ( to je moja graska ). Ona je zeljna da malo zivi bar tako kaze ali zeli da ostane samnom u kontaktu ( mada je to sa moje strane jako tesko jer je volim ) jer kako kaze mozda i budemo ponovo zajedno. Ja sam joj bio na tacni uvek kada god je to pozelela i sve je uvek moglo , e sad ce valjda shvatiti da i nije sve med i mleko, a moje nezvanje ce je valjda malo zaboleti i probuditi nesto u njoj...
 
ha ha... stara prica... kao ti si super, sve je to lepo, ali ipak ne ide... a naravno zeli da ostanete u kontaktu, da se druzite i blah blah...

Ma daj... lepo to zaboravi i teraj dalje... jer kad se dodje do te tacke, jedino sto moze da izadje iz toga je neko klimavo prijateljstvo... Nece se nista vise izroditi iz toga, veruj mi...

A to sto neces da se javis, nece njoj nedostajati ako se je vec tako izjasnila...
 
Milojko Vasic:
skiper:
Ja nemam nameru da spustam sebe i da je zovem da joj dokazujem da je volim ...
Ma naravno, pa nisi valjda lud da se spuštaš na njen nivo ? Taman posla ! Vratiće se ona, podvijenog repa, budi siguran. Možda ne sutra, ali, tu neki dan od nedelje - sigurno.
hehehe...cccccccccccccc
skiperu... samo ne gaji nadu da ces ponovo biti zajedno sa njom... to ti ne treba
 
moj savet... otišla je iz bog zna kojeg razloga, kojeg možda nije ni sama svesna... ostavi malo vremena i njoj a i sebi... proživi dan drugačije nego kako si naviko sa njom... možda se i u tebi pojave činjenice kojih nisi u ovom trenutku svesan... ako nakon promene još uvek želiš biti sa njom... jednostavno joj iskreno reci kako stvari stoje... najviše što ti može reči je NE ali tako češ bar znati gde stojiš i onih hiljadu petsto sedamdeset i tri pitanja če biti odgovorena u sekundi
 
Brate,nije ona jedina.Najveca greska je da uhvatis da je zoves u sledeca dva tri meseca,jer ces joj samo jos vise dosaditi.Prozivi ti taj perid punim plucima,mozda sretnes neku jos lepsu i bolju,ko zna,pa je tek onda nazovi.Bilo koji poziv pre toga je katastrofalna takticka greska u koracima :!: :!: :!: 8)
 
Meni je tesko jer sam ostavljen dok sam voleo a bez ijednog konkretnog razloga , znate ono dvoje se posvadjaju oko necega pa se razidju, a ovo je nesto drugo. Ona je nesto posebno i imam zelju da je vratim ali to moram polako jer nezelim da je davim jos vise vec da ona shvati da joj je samnom lepo i da sve ima i da treba da se vrati, to ce biti tesko ali sto kaze blondi ona je otisla i sama nezna zasto tako da ce vreme pokazati svoje.
 
Ma pusti je,znam kako je to biti ostavljen bez
određenog razloga,ali mislim da je riječ o monotoniji u vezi i tko zna o čemu još.Sigurno da ti je sad teško ali vjeruj mi proći će i to,a ti nemoj trčati za njom,ako kod nje ima još nekih osjećaja vratit će se sama.
 

Back
Top