MOLIM VAS PROCITAJTE

amanzaman

Zainteresovan član
Poruka
163
Pozz svima posebno aktivnim ucesnicima,

Ja bih kulturno zamolila sve "znalce" i "neznalce" da ne "proricu" ljudima smrt, nesrece,velike gubitke, razvode i slicno...Ovde ima dosta ljudi kojima mozda nije objasnjeno da se nijedan dogadjaj bio on dobar ili los NE MOZE predvideti posmatrajuci samo jedan ili 2 aspekta A PONAJMANJE POSMATRAJUCI SAMO JEDNU PLANETU U ZAVISNOSTI OD TOGA U KOJOJ JE KUCI. Ne daj boze da svakoga sa uranom, ili marsom u 8. ocekuje nasilna smrt, neptun u 8. ne govori o tome da ce svi koji ga imaju umreti trovanjem itd. Mislim da je normalno da se, ako se vec upustamo u tumacenje necijeg zivotnog horoskopa sto nije ni malo naivna stvar, drzimo nekih etickih pravila i ne uplicemo se u teme o kojima nista ne znamo ako to moze uticati na neku osobu ( pogotovu lose ).
Ovaj forum je svakako zabave radi i ne treba ljude bespotrebno plasiti. Ukoliko neko zeli da razgovara o duzini zivota i njenim naznakama u natalnoj karti neka otvori novu temu u kojoj ce se samo o tome govoriti, kao bi izbegli nebulozno PRORICANJE smrti naivnim clanovima koji pri tome nisu upuceni u astrologiju.
Nije u redu da neko postavi pitanje iz ciste radoznalosti, nama da na uvid svoje licne podatke a mi uzmemo da ih zloupotrebljavamo.
Takodje apelujem na sve one koji su postavili pitanja na forumu, da sve ovde napisano shvate iskljucivo ZABAVE radi, a ukoliko zele ozbiljno tumacenje karte da se obrate profesionalnim astrolozima.
Astrologija primarno sluzi da coveka nauci kako da upotrebi svoje potencijale, talente i mogucnosti na najbolji moguci nacin, da nauci osobu da akumulira energiju umesto da je rasipa.... da izvuce iz sebe najbolje!
Svakome od nas natalna karta nudi viise puteva a sve ostalo je stvar nase slobodne volje!

Pozz svima!!!
 
Toooo, sestro!!!

Konačno da još neko, pogotovo u vreme ovih pogroma astrologije, kaže suštinu astroloških predviđanja:
"Astrologija primarno sluzi da coveka nauci kako da upotrebi svoje potencijale, talente i mogucnosti na najbolji moguci nacin, da nauci osobu da akumulira energiju umesto da je rasipa.... da izvuce iz sebe najbolje!
Svakome od nas natalna karta nudi vise puteva a sve ostalo je stvar nase slobodne volje!"

Živela, sestro! :D
 
amanzaman:
Pozz svima posebno aktivnim ucesnicima,

Ja bih kulturno zamolila sve "znalce" i "neznalce" da ne "proricu" ljudima smrt, nesrece,velike gubitke, razvode i slicno...Ovde ima dosta ljudi kojima mozda nije objasnjeno da se nijedan dogadjaj bio on dobar ili los NE MOZE predvideti posmatrajuci samo jedan ili 2 aspekta A PONAJMANJE POSMATRAJUCI SAMO JEDNU PLANETU U ZAVISNOSTI OD TOGA U KOJOJ JE KUCI. Ne daj boze da svakoga sa uranom, ili marsom u 8. ocekuje nasilna smrt, neptun u 8. ne govori o tome da ce svi koji ga imaju umreti trovanjem itd. Mislim da je normalno da se, ako se vec upustamo u tumacenje necijeg zivotnog horoskopa sto nije ni malo naivna stvar, drzimo nekih etickih pravila i ne uplicemo se u teme o kojima nista ne znamo ako to moze uticati na neku osobu ( pogotovu lose ).
Ovaj forum je svakako zabave radi i ne treba ljude bespotrebno plasiti. Ukoliko neko zeli da razgovara o duzini zivota i njenim naznakama u natalnoj karti neka otvori novu temu u kojoj ce se samo o tome govoriti, kao bi izbegli nebulozno PRORICANJE smrti naivnim clanovima koji pri tome nisu upuceni u astrologiju.
Nije u redu da neko postavi pitanje iz ciste radoznalosti, nama da na uvid svoje licne podatke a mi uzmemo da ih zloupotrebljavamo.
Takodje apelujem na sve one koji su postavili pitanja na forumu, da sve ovde napisano shvate iskljucivo ZABAVE radi, a ukoliko zele ozbiljno tumacenje karte da se obrate profesionalnim astrolozima.
Astrologija primarno sluzi da coveka nauci kako da upotrebi svoje potencijale, talente i mogucnosti na najbolji moguci nacin, da nauci osobu da akumulira energiju umesto da je rasipa.... da izvuce iz sebe najbolje!
Svakome od nas natalna karta nudi viise puteva a sve ostalo je stvar nase slobodne volje!

Pozz svima!!!


Svaka cast! Od kad ponavljam da je ovo zabave radi ali tzv. astrolozi na ovom forumu udri po ozbiljnosti. Spremni da te bace na lomacu zbog obicnog podznaka :lol:
 
A šta ja sada, posle ovog apela, da radim ?!? :shock:
Kada sam, pre izvesnog vremena, krenuo da teram šegu sa ovim lokalnim gigantima vizija budućnosti, MASOVNO su mi svi oni, prorekli brzu, nasilnu ( i naravno, VEOMA BOLNU ! ) SMRT, pa sam naivno, ubeđen u njihove ekstra - pre - kognitorne sposobnosti, svemu POVEROVAO, a da se malo relaksiram od crnih misli o predstojećem tragičnom kraju, prodao preduzeće, kuću, stan, vikendicu, auto i brod, pare propio, prokockao i razdelio sektama, lakim ženama, nevladinim organizacijama i Nataši Kandić, a sada, pošto je PREDVIĐANJE SMRTI STROGO ZABRANJENO KAO ASTROLOŠKO - PEDAGOŠKA MERA, ja više nemam od čega da živim, jer iz ove zabrane proizilazi da mogu još 40 - 50 godina čekati da mi Mars, Jupiter, Venera i naravno onaj prokleti Pluton, od koga je sve i započelo, PADNU u takav položaj da se ONO proročanstvo, meni namenjeno, obistini !!!
Šta da radim, da prodajem pljeskavice ili .... :sad:
 
krvolok:
A šta ja sada, posle ovog apela, da radim ?!? :shock:
Kada sam, pre izvesnog vremena, krenuo da teram šegu sa ovim lokalnim gigantima vizija budućnosti, MASOVNO su mi svi oni, prorekli brzu, nasilnu ( i naravno, VEOMA BOLNU ! ) SMRT, pa sam naivno, ubeđen u njihove ekstra - pre - kognitorne sposobnosti, svemu POVEROVAO, a da se malo relaksiram od crnih misli o predstojećem tragičnom kraju, prodao preduzeće, kuću, stan, vikendicu, auto i brod, pare propio, prokockao i razdelio sektama, lakim ženama, nevladinim organizacijama i Nataši Kandić, a sada, pošto je PREDVIĐANJE SMRTI STROGO ZABRANJENO KAO ASTROLOŠKO - PEDAGOŠKA MERA, ja više nemam od čega da živim, jer iz ove zabrane proizilazi da mogu još 40 - 50 godina čekati da mi Mars, Jupiter, Venera i naravno onaj prokleti Pluton, od koga je sve i započelo, PADNU u takav položaj da se ONO proročanstvo, meni namenjeno, obistini !!!
Šta da radim, da prodajem pljeskavice ili .... :sad:

Pa ja sam samo zamolila da se na FORUMU ne predvidjaju "crni" dogadjaji ali ako ti je bas frka, a po svemu sudeci jeste, javi se ti meni na mail, pa cemo u cetiri oka o tome. I ne brini lose stvari predvidjam besplatno
 
a sta je najzanimljivije od svega, nece mi trebati ni natalna karta, toliko sam se izvestila da mogu bilo sta da predvidim samo zahvaljujuci tvom suncevom znaku, to sam naucila ovde na forumu. DAnas izgleda svi tako rade :)
 
Nestasna Ameba:
Nema potrebe ni sunčev znak da znaš. Otkako se izvesna zilotsko-KiM sekta pojavila na ovim prostorima, svima je jasno stavljeno do znanja da ćemo svi koji škrabuljamo po ovom potforumu umreti u najgorim mukama :wink:

ma znam, ali covek je u pravu, kako sada da razocaramo ovolike ljude kojima su proreknuta neka zbivanja, nema smisla bre :)
 
Slazem se ,dobar astrolog i nikad ne prorice lose svari , samo savjetuje ., kako bi se osoba spravila u nekom negativnom periodu.

Ipak to je samo potencijal da se nesto dogodi,naravno utice moc postvesti, volja i narvno bog.

Astrologija nije proricanje ,
Pozz
 
Poslednja izmena:
ma bog vuče sve konce, on je na kraju krajeva 'gospodar' i zvezda... :lol:
a što se tiče predviđanja, nekim ljudima rekao, ili ne rekao, večito misle da si nešto prećutao, naravno nešto loše... toliko o moći podsvesti. većina čuje šta hoće da čuje, a samo budala veruje u sve što čuje 100%.
možda se samo radi o pogrešnom shvatanju astrologije. postoje stvari koje savet može da popravi, postoji ono što je zacrtano i što će se desiti, ma kakv savet primenili, to se neće promeniti. inače uglavnom jesu mogućnosti, ali postoji i taj aspekt gde sam rad na sebi ne može da utiče na nešto što se dešava mimo naše volje.
znači, ko traži đavola, taj ga i nađe...
 
Nije loša tema :).
S jedne strane, astrolozi (i ostali divinatori) bi stvarno morali da gaje svest o tome koliko svaka reč koju izgovore ima težinu u smislu odgovornosti.
Olako predviđati smrt i takve stvari zna da bude poprilično kobno, posebno kad imamo u vidu autosugestiju i prosečnu svest čoveka koji se zalepi za takve informacije ko pijan plota...

A s druge strane, i ljudi bi morali da se informišu šta divinacijski sistemi mogu da im pruže.
Večina očekuje pogađanje šta će sutra jesti i slično.. prava (ezoterična) poenta astrologije se tada gubi. bilo šta objašnjavati nekome sa takvom svešću je sizifov posao.
Inače, malo stvari je 100% zacrtano, faktor slobodne volje je ogroman, i to uvek treba naznačiti klijentu.
 

Back
Top