iz prve ruke

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
verovatno je neko vetj pominjao bjesove....ja sam tu blizu gm-a....vidjam chlanove na poslu i tako to....e snimili su novi album....trazhe izdavacha....eto....to bi bila vest.....i npr recite shta mislite o bjesovima....?

"nikad netju sve...uspeti da smirim moje demone....jer i kada bih u tome uspeo...mozhda bi loshega gorim zamenio"
 
ja ne znam shta rade..neki krsh bend, sa dobrom mozhd aidejom ali su amateri...mislim da su to oni a
ali amateri imaju svoje fanove
morali bi da se definishu verovatno
 
Novi album. Odlicno. Sta o Bjesovima. Pa prvi njihov album je medju prvih pet albuma 90 tih. Ej covece Vreme je, Ime, to su bili mega hitovi u to vreme. Sta se danas vrti. Tuga. Tad je cak i Guca 2, poznatija kao Zajecarska Gitarijada bila za postovati. A danas Kraljevski Apartman. Long
Live Rock N Roll, Yeah. Koji k..... RnR, da ne psujem. Ima dece na forumu. Drugi album Bjesova, e tu im niko nije kriv. Zaigrali se, pa se preigrali. Producirali, pa preproducirali. A i ta prica pravoslavlje vs RnR ne pije vodu. Rock jest ubijanje djavola u sebi, neka vrsta iskupljenja, katarza,
al uz urlanje, buku i bes, sto su Bjesovi radili majstorski na pocetku. Posteno, drugi album ima dosta odlicnih momenata, al taj propovednicki ton kvari utisak. Pretencioznost je ubila gomilu velikih umjetnika (mislim u kreativnom smislu). Ipak legenda i dalje zivi. Nego jel neko zna jesu li oba glavna coveka na okupu ili su novi Bjesovi i dalje krnji Bjesovi.
 

Back
Top