Alice in Chains

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da, slushamo mi i taj fantastichni bend o kojem je, chini mi se, vecj bila tema. (:
ja najvishe volem "would?"... odlepim chim chujem knou miiiiiii brouken baj maj master 8)
 
Ta grunge skola iz Seattle nikada nista nije naucila od svojih sugradjana,onog ogromnog banda zvani Queensryche koji prase klasicni Heavy Metal.
A sve sto dolazi drugo odatle,sav taj grunge,uproscen zvuk koji se prosto trosi,na to uopste ne vredi ni obracati paznju.
Alice In Chains su bili samo privremena senzacija da bi na kraju sve potonulo zahvaljujuci neinventivnosti pravca muzike koji su svirali.
 
Eeeeeej ja otvorio temu... Bez ikakvih uvreda zahtevam da se ova tema zatvori a ona druga podigne.
Meni ste isto tako zatvarali teme.
Cobain nemoj se ljutish.

Ogromni queenshta....? Daj oath mani se tih ogromnih bendova za koje nikad niko nije cuo....
 
hahaha, di cje da se mane tih bendova. zna se shta valja - heavy metal, a zna se shta izmedju ostalog i ne valja - grunge. nikad nisu nauchili da se shminkaju i da pushtaju dovoljno duge kose. a izmedju ostalog i da "komplikuju" rifove, jer u tome je izgleda sva sushtina heavy metala, tj. prave muzike (:
 
Keeper:
hahaha, di cje da se mane tih bendova. zna se shta valja - heavy metal, a zna se shta izmedju ostalog i ne valja - grunge. nikad nisu nauchili da se shminkaju i da pushtaju dovoljno duge kose. a izmedju ostalog i da "komplikuju" rifove, jer u tome je izgleda sva sushtina heavy metala, tj. prave muzike (:

Komplikovanje riffova????Pa ti stvarno nemas pojma o metalu.
Sustina Heavy Metala nije u tome,nije to samo glasno sviranje,vec tehnicki i emotivno da bude na visokom,najvisem mogucem nivou.

A ti Pissbottleman ako nikada nisi cuo za legendarni band iz Setttle pod imenom Queensryche to je onda stvarno strasna sramota.
Eto na cemu danasnja omladina raste.
......mislim,smesno,niko nikada nije cuo za ogroman band Queensryche koji vec 23 postoji i koji je prodao milione i milione albuma i izvrsio strahovit uticaj na mnoge novije bandove.
 
pa naravno da nemam pojma o hevi metalu, to je samo za vas prosvetljene..... (:
a za nas shto se koprcamo ovde dole je smrdljivi grunge shto zaudara na prljave kose, proste i dosadne rifove, i koji je tehnichki a narochito emotivno na daleko nizhem stupnju od Svetog Metala.

ajd' shibe bre id' kod mame/zhene/devojke u spavacju, shminkaj se pa onda przhi tehnichki i emotivno komplikovane rifove(:
 
.pissbottleman:
Eeeeeej ja otvorio temu... Bez ikakvih uvreda zahtevam da se ova tema zatvori a ona druga podigne.
Meni ste isto tako zatvarali teme.
Cobain nemoj se ljutish.

Ogromni queenshta....? Daj oath mani se tih ogromnih bendova za koje nikad niko nije cuo....
Ja sam sada trazio po pretrazivacu i nisam nasao nista. . .
Imas li adresu teme? Pa da onda uradim ono sta valja. . . Zakljucati, prekoprati postove i sl.
 
@ oath - Cuo sam,ali.... pazi,ako ces tu velicinu da meris(popularnost, tiraz,uticaj....(znaci sad ne raspravljamo o kvalitetu)) oni ipak nisu ni blizu grupa kao sto su Pearl Jam i Alice in chains.

A iskreno ni u jednoj metal pesmi nisam primetio najvisi moguci emotivni nivo... ima dobrih balada ali.... U Grunge su ipak sva osecanja - ,bol,gorcina,bes..... izrazeni do najvece moguce iskrenosti i davanja sebe u pesmu ... jer su Eddie Vedder,Layne Staley,Jerry Cantrell,Chriss Cornell ....osobe koje su mnogo toga pretrpele u zivotu (narocito prva dvojica) i sve to su pokazivali kroz muziku .... ne bih sada da rasparavljam(pocinje utakmica) ali procitaj neke tekstove Pearl Jama i Alice in chains pogledaj malo koliko se oni unose i kidaju u svakoj pesmi.... iskrenije od toga ne moze biti... jer je ta muzika oni sami... i nije u redu da ti kazes da na Grunge ne treba obracati paznju i sl. mozes imati svoje favorite,ali treba da imas i neke granice...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top