pale li vas she-males?

10/16

Мелескиња и она плавуша што у фаци личи на Северину су опасне. Нема шансе да их провалиш. Али мислим да бих попиздео кад бих опипао киту.
 
POP Mare:
13/16 ma nagledao sam se ja tih zenskih-muskaraca dosta:)
"One" su dobre sve dok sto kaze iluzionista ne zavuces ruku u gace, a onda bi "je" odvela kola hitne pomoci...

'де си бре Маре?

Нисам ни приметио да си постовао...решавао сам тест. Јел видиш како слично размишљамо? Мало сам се финије изразио...али то је поента. :)

Него...јел се опичио баскет док сам био одсутан?
 
Ljuba82:
'де си бре Маре?

Нисам ни приметио да си постовао...решавао сам тест. Јел видиш како слично размишљамо? Мало сам се финије изразио...али то је поента. :)

Него...јел се опичио баскет док сам био одсутан?
Gde si covece... kad cemo u teretanu da se "gruvamo":)
 
pa s obzirom da je pre par godina jedan takav stvor pobedio na nekakvom izborom sa mis...misim...pogreshi chovek...al da znam da ima visuljak...verovatno ne bi...mada lupetam...mozhda i bi...al moro bi pre toga dugo biti il u zatvoru il tako neshto...al sad iz ovog ugla...ne bi
 
POP Mare:
Gde si covece... kad cemo u teretanu da se "gruvamo":)

Што...јел се распитују рибе што ме нема? :lol: :wink:

Ма од када сам престао активно с кајаком...мој термин је од новембра до маја...чисто да не пропаднем. А и ухватила ме нека алергија...месец дана кијам ко луд...не могу ни на баскет да изађем. А и испити брате.

Сунце ти јеб...:wink: ...тек сад видим...добро си се урадио.
 
iluzionista:
Dobro... Ajde jedno kontra pitanje... Startuješ do jaja ribu... Mislim... Nema šta da njoj ne fali... Namontirana 100%... Odvedeš je kući i počnete da se ljubite, mazite i dođe do dela kad se ozbiljno približavaš gaćicama... Zavućeš joj ruku u gaće i vidiš da ima Stojka...

E, sad konkretno pitanje: Pa ako izgleda kao do jaja riba, zašto je ne bi kresnuo u dupe i pustio da ti ******?

Uopšte mi nije jasno zašto se pravi tolika frka oko toga... :roll:



Hehehehe...sram te bilo pile...:P
 
Пробао бих једино да ме ништа док сам с њом у контакту не асоцира да је мушко (сем наравно полног органа који је ту, па је ту).
Морала бих да има женски глас, манире, поглед, резон, а изглед баш као она пета са оног квиза.
Да изгледа као она друга са листе, не бих је у животу пипнуо.

Значи да буде баш као женско.
 
9.jpg

Ову у животу не бих пипнуо.
БЉАК!!



13.jpg


Али зато ова изгледа феноменално (бар за једног типа).
 
Dobro... Ajde jedno kontra pitanje... Startuješ do jaja ribu... Mislim... Nema šta da njoj ne fali... Namontirana 100%... Odvedeš je kući i počnete da se ljubite, mazite i dođe do dela kad se ozbiljno približavaš gaćicama... Zavućeš joj ruku u gaće i vidiš da ima Stojka...

E, sad konkretno pitanje: Pa ako izgleda kao do jaja riba, zašto je ne bi kresnuo u dupe i pustio da ti ******?

Uopšte mi nije jasno zašto se pravi tolika frka oko toga... :roll:
slažem se
 
Dobro... Ajde jedno kontra pitanje... Startuješ do jaja ribu... Mislim... Nema šta da njoj ne fali... Namontirana 100%... Odvedeš je kući i počnete da se ljubite, mazite i dođe do dela kad se ozbiljno približavaš gaćicama... Zavućeš joj ruku u gaće i vidiš da ima Stojka...

E, sad konkretno pitanje: Pa ako izgleda kao do jaja riba, zašto je ne bi kresnuo u dupe i pustio da ti ******?

Uopšte mi nije jasno zašto se pravi tolika frka oko toga... :roll:
Slažem se u potpunosti,
 

Back
Top