za elizu

u.....pa nadji na netu bre
imas na mysongbook sigurno. nasao sam tamo i metal verziju :D
skini i guitar pro. imas demo verziju koja je dzabe, ima cini mi se 5 mb i preko nje mozes da citas tabove (tj note), exportujes u txt

a i importujes midi, kompnujes i sve ostalo, ali ograniceno na prva 24 takta
a ako nadjes krekovanu verziju mozes i da stampas, eksportujes u midi, bmp, txt i svasta jos
 
El si ti lud bre?! :) naravno da znamo, al kako da mu napisemo? Necu valjda da pisem svaki ton abecedom ko na nokii 8gis2 ili nesto slicno. Lakse mu je da nadje na netu besplatne note, ima ih kolko volis...
 
Posto si muzicar valjda poznajes jos kog??? Idi bre kod nekog gitariste pa skinite guitar pro tab sa www.tablatures.tk
Guitar Pro ima opciju da tab iskonvertuje u PDF format, naravno stavite da se vide samo note bez taba za gitaru (osim ako bas nju ne sviras)
 
Posto si muzicar valjda poznajes jos kog??? Idi bre kod nekog gitariste pa skinite guitar pro tab sa www.tablatures.tk
Guitar Pro ima opciju da tab iskonvertuje u PDF format, naravno stavite da se vide samo note bez taba za gitaru (osim ako bas nju ne sviras)

ne sviraju svi na svetu gitaru... a gitarista koji ne bi umeo da odsvira za elizu bez nota je retardiran...
(kol'ko sam ja dugo na ovom forumu, pa to je sramotno)
 

Back
Top