gubljenje nevinosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pretpostavljam da se ne uchi, ako slusah biologiju i svoje telo..
al ne mozh valjda sve da se poklopi odjednom, civilizacija 21 vek i tako...ko shto ni ne jedesh uvek kad si gladan nego eto...kad ti je dosadno
:X
joj ja sam uplashena :(
 
?:
pretpostavljam da se ne uchi, ako slusah biologiju i svoje telo..
al ne mozh valjda sve da se poklopi odjednom, civilizacija 21 vek i tako...ko shto ni ne jedesh uvek kad si gladan nego eto...kad ti je dosadno
:X
joj ja sam uplashena :(
kad mi se spava-spavam,kad mi se jede-jedem,kad mi se hebe-hebem...i nije mi dosadno
a i treba da znash kako da prepoznash shta ti "biologija" kaze...
iskustvo je br 1
rekao bih da se ipak-uchi-kroz iskustvo najbolje
 
pa ti si idealan ali ne verujem da je tako u praksi, ako npr radish 8h dnevno...nema shanse da jedes kad ti se jede...nikad to ne radis iz nervoze?
hm ne znam ako si pushach...mozda onda ne radis nista drugo iz nervoze
ako nishta, ne idesh da pishkis kad ti se piski nego se uzdrzavash
pa kako si ti naucio da prepoznash glad
zato valjda i treba sve da ucis..kao ispocetka..da se setis sta je stvarno
nista sad nisam ni rekla
ne mozes ni da ***** kad ti se ****, jer ti se to verovatno radi nekad s nekim s kim ne bi trebalo...po protokolu...sa sheficom, cistacicom, tetkom...pa ako i hoces da ***** moras da stavljas kondom tj ne moras ali onda ...

e ok znaci ti uvek znash tacno sta ti se jede i kad ti se jede...znaci imash signal
"ocu burek!!!"
i sad nema bureka, a ti gladan....a imash samo jabuke
e sad da li ces da se cimas za burekom ili ces da pravis kompromis i da jedes jabuke

ok burek ima na svakom koraku...ajd... tashke ; )))

josh jedan u nizu beskorisnih postova ;) ; ) kao..ok gubim nit valjda neko ima kontakt sa svojim telom a neko manje...ali nemam kontakt s chasovnikom definitivno :II
defintiivno
haha
 
mislim tahicani i slichni i ne znam takvi narodi...nemaju sex frustracije..valjda???
to samo u civilaziji postoji
ne verujem da oni imaju kurs hebanja
ok mozhxda i imaju...to ce neko struchan znati..kao matora poduava mlade zhenke
znaci ove stavke se odnose na bele ljude??? odnosno ne chisto bele nego zapadnoevr kulturu?
eto kao superirorna rasa kultura itd :> :>
 
@? na zalost, uzivanje u sex-u se uci, ucila sam ja, ucile su moje prijateljice, ucile su njihove prijateljice...verujem da postoje zene koje iz cuga dozive orgazam, blago njima, ja sam morala da ucim-sta mi prija, sta njemu prija, kako izvuci maximum iz svog i partnerovog tela, kad nesto moze, kada ne...nije sve biologija, i dete biologija tera da se oseca zedno, pa ono uci da pije-da pogodi gde su mu usta, da skonta razliku izmedju vode, mleka i soka, da shvati koja mu je kolicina dovoljna...opet ponavljam, ako si ti znao/la odmah da uzivas-lucky you...
 
malavelika:
@? na zalost, uzivanje u sex-u se uci, ucila sam ja, ucile su moje prijateljice, ucile su njihove prijateljice...verujem da postoje zene koje iz cuga dozive orgazam, blago njima, ja sam morala da ucim-sta mi prija, sta njemu prija, kako izvuci maximum iz svog i partnerovog tela, kad nesto moze, kada ne......

Zašto na žalost, naravno da se uči...:-D
Nevinost sam izgubila sa 15 godina i 8 meseci.Imala sam pažljivog i nežnog momka sa kojim sam prvi orgazam doživela nakon godinu dana...Učenja, ispitivanja ili već kako hoćeš. ;-)
 
Nisam bi,samo sam tada to uradila.Ta drugarica mi se i dan danas svidja i jedino bih sa njom ponovo spavala.Bilo je super, s obzirom na nase godine i neiskustvo.Znaci,nema sta da te boli,ne radis nista sto ne bi zelela da neko radi tebi i to je to.Danas,sa 27,lose strane heteroseksualnog odnosa su iza mene.
 
sandra w:
Nisam bi,samo sam tada to uradila.Ta drugarica mi se i dan danas svidja i jedino bih sa njom ponovo spavala.Bilo je super, s obzirom na nase godine i neiskustvo.Znaci,nema sta da te boli,ne radis nista sto ne bi zelela da neko radi tebi i to je to.Danas,sa 27,lose strane heteroseksualnog odnosa su iza mene.
Jao, ja sam malo zbunjena... Mislim, sta je bilo sa himenom? :?

Sto se tice seksualne orijentacije, to je tvoja privatna stvar... ;)
 
sandra w:
Nisam bi,samo sam tada to uradila.Ta drugarica mi se i dan danas svidja i jedino bih sa njom ponovo spavala.Bilo je super, s obzirom na nase godine i neiskustvo.Znaci,nema sta da te boli,ne radis nista sto ne bi zelela da neko radi tebi i to je to.Danas,sa 27,lose strane heteroseksualnog odnosa su iza mene.
A da probas da odes kod ginekologa... Znas ima raznih uzroka bolova pri odnosu... a 95% njih ti ginekolog moze srediti... i onda te ne boli... cak sta vise uzivas... Mada 27 je kasno da covek menja svoj mozak...
 
malavelika:
Sa 17, zato sto sam bila radoznala, i mislim da je bilo pravo vreme, bila sam vrlo odgovorna, znaci kondom svaki, pa i prvi put, ginekolog, i slicno.Nisam uzivala, osim u tome sto otkrivam nesto novo, ali uzivanje se definitivno uci... Mislim da je rano to uraditi sa 13/14 godina, ali verovatno su i moji matorci u moje vreme mislili da je rano sa 17...evolucija, jbg...
O jedna od retkih koja se toga seca :lol:... i iskrenih. I ja mislim da mnogo foliraju oni koji kazu da im je prvi put bilo savrseno... jednostavno se i ne secaju... Ili nisu upoznali bolje do sada...
 
Imala sam skoro 16 i bila uzaljubljena kako samo u tim godinama mozes da budes. Bilo je ok, ne narocito lepo, ne narocito bolno. I to je to.
Uzivanje je doslo posle, ali nikada ne sa prvim, cak ga se i ne secam vise cak ni sa toplinom.
 
Bila sam zaljubljena u tipa koji je imao malu kitu(samo sto ja tad to nisam znala)..svejedno malo bolelo, a on pripremio i peskiric stavio ispod mene da ako krvarim ne sjebem posteljinu....Od tad je proslo godinu dana..ja spavala sa drugim deckom i sa njim ostavila fleke na krevetu..tako sam ja dva puta izgubila nevinost...A naravno da se mora steci,pre svega samopouzdanje( to najvise sa godinama ide), pa + iskustvo, pa covek, pardon zena pocne zaista da uziva u sexu
 
hulahopka:
Bila sam zaljubljena u tipa koji je imao malu kitu(samo sto ja tad to nisam znala)..svejedno malo bolelo, a on pripremio i peskiric stavio ispod mene da ako krvarim ne sjebem posteljinu....Od tad je proslo godinu dana..ja spavala sa drugim deckom i sa njim ostavila fleke na krevetu..tako sam ja dva puta izgubila nevinost...A naravno da se mora steci,pre svega samopouzdanje( to najvise sa godinama ide), pa + iskustvo, pa covek, pardon zena pocne zaista da uziva u sexu
Ti si HULAHOPKO za GINISOVU knjigu rekorda, koju si ti srecu imala covece, za neverovati. U stvari mozda nije srece nego nesreca, bila si izmrcvaljena sa tom "kitom", a i on, koji je to tip koji kolje kokota, a ne uspjeva da ga prikolje do kraja. pa da je to bila kita poput "PEROREZA" trebao je to da odradi onako da se secas do kraja zivota. Ma cim je on uzeo peskir da zastiti posteljinu, tu nema yebaca. Svaka devica se prvo dobro izlize(izvini na izrazu)i onda se predje na taj svecani ritual, cak sam zaboravio i druge stvari, kao sto su sampanjci, ruze, svece, jer ti u tom momentu zasluzujes da isprljas najskuplju posteljinu od svile covece, pa himen se vazda cuvao(tako je makar bilo) par decenija, da bi se poklonio nekom ko to zasluzuje, zar ne? TO NE MOGU DA RAZUMEM, CAK CUJEM DA NEKE DEVOJKE GUBE NEVINOST PO NEKIM KLUPAMA,U PARKOVIMA, MISLIM DA JE TO NAJSVECANI CIN POSLE KRSTENJA ZA JEDNO ZENSKO BICE. Zelio bih da znam da li mi sta zameras.
 
hulahopka:
Bila sam zaljubljena u tipa koji je imao malu kitu(samo sto ja tad to nisam znala)..svejedno malo bolelo, a on pripremio i peskiric stavio ispod mene da ako krvarim ne sjebem posteljinu....Od tad je proslo godinu dana..ja spavala sa drugim deckom i sa njim ostavila fleke na krevetu..tako sam ja dva puta izgubila nevinost...A naravno da se mora steci,pre svega samopouzdanje( to najvise sa godinama ide), pa + iskustvo, pa covek, pardon zena pocne zaista da uziva u sexu



E cowjece......nisi ti jedini peh.......i meni se prwi put desila ista stwar.....samo sto sam ja s nijm bila jos neko wrijeme kasnije i imali mi redowite odnose a kad sam spawala sa slijedecim nije mogao uci u mene a kad je uspio jedwa swe ostale naznake su bile kao da mi je prwi put.....krwarenje i to.......a jos mu ja rekla da sam wec spawala s jednim tipom a on me gledao kao da sam pala s marsa..... :???:
 
Shiwa:
E cowjece......nisi ti jedini peh.......i meni se prwi put desila ista stwar.....samo sto sam ja s nijm bila jos neko wrijeme kasnije i imali mi redowite odnose a kad sam spawala sa slijedecim nije mogao uci u mene a kad je uspio jedwa swe ostale naznake su bile kao da mi je prwi put.....krwarenje i to.......a jos mu ja rekla da sam wec spawala s jednim tipom a on me gledao kao da sam pala s marsa..... :???:
c008.gif
za ovo jos nisam cuo. Ova krstarica je CUDO. he he
 
Shiwa:
E cowjece......nisi ti jedini peh.......i meni se prwi put desila ista stwar.....samo sto sam ja s nijm bila jos neko wrijeme kasnije i imali mi redowite odnose a kad sam spawala sa slijedecim nije mogao uci u mene a kad je uspio jedwa swe ostale naznake su bile kao da mi je prwi put.....krwarenje i to.......a jos mu ja rekla da sam wec spawala s jednim tipom a on me gledao kao da sam pala s marsa..... :???:


Ko ti je kriv sto radis velike pauze, pa ti je u medjuvremenu zarasla. :razz:
 
Imam ja ortake nevini sa 30.
Meni prvi put od uzbudjenja patka drzala kljun dole, a joj ... blama, sreca ekskurzija trajala 4 dana pa sam imao fore da se pokazem i u boljem svetlu.... ja mlad ona, mlada al iskusna, pa to bas zna da uplasi coveka ali zato posle ho ho ho...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top