Potpisi...

chisto da primetim da se na ovoj temi na ovih 2-3 poslednje str prichalo skoro o svemu sem o ~Potpisima ... ali nema veze ... i ja cju nastaviti ((8

joGooOOD:
sweet awatar tish....
jaoooooooooooooooooo hvalaaaaaaaaaa OOPS oops OoPs ((;

Peta W.:
mortishaaa,neshto mi se ne slazhesh sa avatarom.... hm....
ozbiljno?! ShOcK zashto? po chemu? ((: bash me zanima (:

*november rain*:
koji sam ja nemashtoviti debil.. RoLL
mne tripuj i ne prichaj ~gluposti ... vidish da si ~smislila predivan potpis ((;

LPhoklica:
Ma... ko da potpis preba da bude dubokoun! :lol:
pa zavisi kako shvatash ~potpis .. kao samo neku glupost koja pishe ispod svakog tvog posta ... ili kao neshto shto cje oslikati tebe, tvoje trenutno razmishljanje, neke tvoje stavove ... jednostavno ~tebe ... u sluchaju da zelish ovo drugo, moze i biti ~dubokouman, u zavisnosti od osobe ... (8

mentalna higijena:
jbt smao se ti ne nerviraj :)) Ne treniraj nervni sistem na stvari na koje se to ne radi :D ej .. :D
kako dobar post ((;
 
pa zavisi kako shvatash ~potpis .. kao samo neku glupost koja pishe ispod svakog tvog posta ... ili kao neshto shto cje oslikati tebe, tvoje trenutno razmishljanje, neke tvoje stavove ... jednostavno ~tebe ... u sluchaju da zelish ovo drugo, moze i biti ~dubokouman, u zavisnosti od osobe ... (8
u pravu si... (;

meni stoje stihovi neke pesmice koju danima slusham, i to po nebrojeno puta zaredom... malo sam se pogubila za pesmom, pa su mi samo te rechi pred ochima i rekoh da iskucam... ne znam zashto bash taj deo pesme... mozhda najlakshi za izdvojiti, onako bih morala celu pesmu...

@ POP_Mare ~ ovaj je josh straaaashniji ;p onaj se barem nije video :mrgreen: i nisam morala da znam shta je ako bash ne zagledam (8
 
Keeper:
koju?
tata brada?
(:
ne zezaaaaj meeee. htela sam recji ~najduzhi je poslednji sat... ali si mi ti s tim ~tata brada skrenuo pazhnju na ~ako imash s kim i gde album i onda mi sinu ~bedem. :shock:
maaaaaa, sve su oni samo za mene napisali :mrgreen: a ja bila fina pa dala da se deli shirokim (ili uskim ;p) narodnim masama.
Meseceva_kci:
Evo i ja promjenih potpis... :)
Trenje~Block Out
mrzim tu pesmu. ok, ne mrzim...
ne volim tu pesmu.

 
Bleach...
dry.gif
Sad ce muz da mi ima bludne misli...
 

Back
Top