Real vs. Atletiko - za koga navijate?

Navijam za:

  • Real

    glasova: 5 45,5%
  • Atletiko

    glasova: 6 54,5%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Atletiko igra atomski fudbal... najagresivnija ekipa svih vremena... uopšte nisu autsajder iako Real ima bolje igrače na papiru...
Ај, брате, па да кажемо било шта али да играју агресивно... Гледо против Челсија, не зна се ко је био дефанзивнији. Добро, Челси је био мало дефанзивнији. :)

А кад кажем слаб фудбал, не мислим неквалитетан (нарочито су људи тактички добри) него неатрактиван. Нарочито у поређењу са Реалом где је сваки контранапад шоу у најави.
 
Ај, брате, па да кажемо било шта али да играју агресивно... Гледо против Челсија, не зна се ко је био дефанзивнији. Добро, Челси је био мало дефанзивнији. :)

А кад кажем слаб фудбал, не мислим неквалитетан (нарочито су људи тактички добри) него неатрактиван. Нарочито у поређењу са Реалом где је сваки контранапад шоу у најави.

Ja sam ih gledao više puta cijele sezone... igraju agresivno na odbranu protivnika, trče nenormalno, a često igraju i grubo (nije čudo s obzirom da im je Simeone trener)... Čelzi su razbili igrom... a i Barsu neki dan...
 
Ja sam ih gledao više puta cijele sezone... igraju agresivno na odbranu protivnika, trče nenormalno, a često igraju i grubo (nije čudo s obzirom da im je Simeone trener)... Čelzi su razbili igrom... a i Barsu neki dan...

to je Atletiku jedina sansa da slomi volju Ronaldu i tako tom igracima koji ne vole mnogo da ih bijes po nogama
sto ce velika verovatnoca biti, agresivan fudbal, presing i ometanje, pa kad im slome volju da daju gol
 
Ja sam ih gledao više puta cijele sezone... igraju agresivno na odbranu protivnika, trče nenormalno, a često igraju i grubo (nije čudo s obzirom da im je Simeone trener)... Čelzi su razbili igrom... a i Barsu neki dan...
Ако кажеш да играју агресивно на лопту, а не агресивно на гол - то се слажем. И да, прљави су за мој укус, то сам заборавио а и то се слажем. И да не заборавим, слабија су екипа од Челсија, али су имали среће да поведу у гостима, после чега Челси више није могао да се врати јер захваљујући Мурињовој концепцији игре нису ментално припремљени да јуре два гола разлике.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top