Zasto zene misle da su bolje...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
:?: ...od muskaraca zato sto mogu lakse da nadju sex!? :?:

Svaka zena osim TOTALNIH grobova moze da izadje u grad sa velikom verovatnocom da ce naci tipa koji bi je opalio isto vece, cak i ako je sasvim prosecna.

A to nije isto kod muskaraca (ako ne racunam varijanti plvi most i sl.). Retko ko moze da bude siguran da ce naci nesto za sex isto vece.

Ne mora ni isto vece mozemo govoriti uopsteno. Zena ce uvek lakse da se snadje za sex nego muskarac.

Zasto zene misle da su zbog toga vrednije i bitnije, a cesto to i koriste da bi dokazale nesto...
 
To ti je zato sto je nekim muskima koji imaju plitko razmisljanje da uvek nekog moraju imati.
Dok su zene mudrije i libo ih uvo. E kad bi mi bili takvi, onda bi one nas molile da ih maznemo.

I jos nesto je ko ima uplasen prilaz nema nista od seksa. Probaj uci u kafic di su sve zene ili bar vecina i pitaj na glas koja se hoce yebati. Jedna ce sigurno pristati. Svakakvih imas nisu sve iste. Ja sam jednom doziveo da mi jedna pusila iza tramvajske stanice i njoj naidje tramvaj i ona meni kaze na pola da mora kuci i ostavi me sa dignutom kitom. Nisam mogao verovati koliko je ta luda.
 
Aleksej_BASO:
:?: ...od muskaraca zato sto mogu lakse da nadju sex!? :?:
...
Zasto zene misle da su zbog toga vrednije i bitnije, a cesto to i koriste da bi dokazale nesto...

Ma daj... te koje tripuju da su vrednije zbog ovoga shto si naveo najverovatnije nemaju chime ni da misle.. To je varijanta a).
Varijanta b) je da generalno misle da su 'visha' vrsta u odnosu na mushkarce (dakle, feministkinje), pa je 'mogu-da-imam-sex-kad-god-pozhelim' samo josh jedan od, nazovi, argumenata kojima pokazuju umishljenu superiornost. Kod kog tipa to prodje - taj i treba da veruje da su zhene vrednije od mushkaraca...
 
А феминисткиње мисле да су ''виша врста'' од мушкараца и да су супериорније???
А онај ко замишља да жене одлазе у град да би мазнуле некога искључиво за секс, нема појма о женама!
 
Aleksej_BASO:
:?: ...od muskaraca zato sto mogu lakse da nadju sex!? :?:
Svaka zena osim TOTALNIH grobova moze da izadje u grad sa velikom verovatnocom da ce naci tipa koji bi je opalio isto vece, cak i ako je sasvim prosecna.
A to nije isto kod muskaraca (ako ne racunam varijanti plvi most i sl.). Retko ko moze da bude siguran da ce naci nesto za sex isto vece.
Ne mora ni isto vece mozemo govoriti uopsteno. Zena ce uvek lakse da se snadje za sex nego muskarac.
Zasto zene misle da su zbog toga vrednije i bitnije, a cesto to i koriste da bi dokazale nesto...
Lost & Found Office za seks: - Dobar dan, tražim onaj seks od prošlog petka iz Zaplanjske ulice... Ako biste bili ljubazni da pogledate gde je. Ma, na nekoj od polica, sigurno.

Postavio si nekoliko pitanja i tvrdnji. Na pitanja ne umem da odgovorim jer su sumanuta, a tvrdnje su pogrešne.
Žene to ne misle.
Plus, ako žena lako nađe seks - šta god to u tvojoj interpretaciji značilo - i ako pretpostavimo da taj seks ima sa muškarcem, onda je i jedan muškarac našao seks, zar ne?
 
pobogu..ajde bre ljudi, kakve vi zene srecete...

i kakva zamena teza..svasta...

a mozda muskarci misle da su bolji...jer kad jebu, onda su frajeri, a zene ku.rve...:roll:

manite se bre tih glupostiiiii:wink:

generalizacije....stoooop8-)
 
Hellen:
А феминисткиње мисле да су ''виша врста'' од мушкараца и да су супериорније???
А онај ко замишља да жене одлазе у град да би мазнуле некога искључиво за секс, нема појма о женама!


Nisam rekao da odlaze u grad zbog toga, mada tvrdim da ima i takvih, nego sam rekao da su u tom fazonu 'kad bih htela ja bih TO i mogla!!!'
 
sinnke:
To ti je zato sto je nekim muskima koji imaju plitko razmisljanje da uvek nekog moraju imati.
Dok su zene mudrije i libo ih uvo. E kad bi mi bili takvi, onda bi one nas molile da ih maznemo.

I jos nesto je ko ima uplasen prilaz nema nista od seksa. Probaj uci u kafic di su sve zene ili bar vecina i pitaj na glas koja se hoce yebati. Jedna ce sigurno pristati. Svakakvih imas nisu sve iste. Ja sam jednom doziveo da mi jedna pusila iza tramvajske stanice i njoj naidje tramvaj i ona meni kaze na pola da mora kuci i ostavi me sa dignutom kitom. Nisam mogao verovati koliko je ta luda.

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

ovo cu morati da zapamtim...
 
esperanca137:
Sta je s tobom Aleks,sto si toliko ogorcen na zenski rod? :shock: :roll: :?:


Pa jesam malo ogorcen zato sto sam zbog nekih zenskih tripova i ja ostao uskracen, a onda mi te iste prosipaju neku mudrost na ovakvim i slicnim mestima...

Ovo pitanje ne postavljam jer me je 'inspirisalo' nesto konkretno, nego sam razmisljajuci dosao do zakljucka da je ovaj 'stav' cesto prisutan u zenskoj psihi, nekad i podsvesno.
 
postoje mesta...u koja odesh...zasuchesh rukave...oko tebe sve praznoglava dechurlija...treshti ceca i karleusha...platish nekoj guzatoj tuki 2 pitja....i kreshesh je u jendeq pored puta...isto tako i za zhene...zna se ko koga mozhe da smuva uz 3 osmeha i par namiga...dakle ova tema je bezvezna kao i to grupisanje na zhene i mushkarce....sem proste chinjenice da se razliqjemo u fizionomiji....sve ostalo je isto...e sad shto zhene karaju u mozak zadnjih par iljada godina to je druga pricha...

ovaj stav je isto tako prisutan i kod momaka...daklen...ja znam par nji (tj vishe nji) koji mogu da imaju svaq...al svaq koja je poput njih...dakle...prazna, glupa, slepa, itd....

nije mi jasno da neko ne vidi tako neshto....al dobro....ima nas raznik
 
Aleksej_BASO:
:?: ...od muskaraca zato sto mogu lakse da nadju sex!? :?:

Svaka zena osim TOTALNIH grobova moze da izadje u grad sa velikom verovatnocom da ce naci tipa koji bi je opalio isto vece, cak i ako je sasvim prosecna.

A to nije isto kod muskaraca (ako ne racunam varijanti plvi most i sl.). Retko ko moze da bude siguran da ce naci nesto za sex isto vece.

Ne mora ni isto vece mozemo govoriti uopsteno. Zena ce uvek lakse da se snadje za sex nego muskarac.

Zasto zene misle da su zbog toga vrednije i bitnije, a cesto to i koriste da bi dokazale nesto...
NIJE TACNO VI UVEK MOZETE DA SE OSLONITE NA DESANKU
 
AntunTun:
postoje mesta...u koja odesh...zasuchesh rukave...oko tebe sve praznoglava dechurlija...treshti ceca i karleusha...platish nekoj guzatoj tuki 2 pitja....i kreshesh je u jendeq pored puta...isto tako i za zhene...


ovaj stav je isto tako prisutan i kod momaka...daklen...ja znam par nji (tj vishe nji) koji mogu da imaju svaq...al svaq koja je poput njih...dakle...prazna, glupa, slepa, itd....

nije mi jasno da neko ne vidi tako neshto....al dobro....ima nas raznik


Da definitivno neki poznati fudbaler ili tako neki budza moze da kaze 'mislim u cemu je problem? Pa ja isto tako mogu da imam svaku ribu... Ne razumem...?'

Ali mislio sam na nas obicne smrtnike...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top