Strah od lepote

Ne sugeriši svoju priču stvarajuči lažnu sliku o meni i o drugima, kao i situaciji.

Ne šalju meni slike ,već stavljali su mnogi javno pa su morali da ih sklone.

Duvaš u istu tikvu sa njima, o kojima pričam.

Neverovatno koliko si pokvaren čovek, da mi se povrača i od tebe i od Shojke.

Ne sugerišem ja ništa, nit' stvaram bilo kakvu sliku o tebi i o drugima, ja govorim o tome da će neka forumašica poslati svoju sliku i golu ako treba, ako bude htela to i ako bude htela sa njim, tebi neće ni u skafanderu a možda ni tako, to ne znači da su neke "matore opajdare krive" već da te devojke/žene neće tebi ili nekom ovde tek tako da naskoče na falus (doduše ima ih i koje hoće, svako radi šta ga veseli), tako da se potrudi da nađeš tvoju cilju grupu... Šta da ti kažem...

Kako si ti naivan, kao francuska sobarica, ne da šalju tebi nego da kače javno, da uštede vreme ono koje vi šaljete jedan drugom, to? :D

hahahaahahha, sad sam i pokvaren čovek... Eto, ja ne znam šta bih od života da se ne bavim "pravljenjem slike o vama", to mi je i hobi i profesija, samo mi je to plan... Ne brini, što se mene tiče pohvataj ih sve, internet poznanstva mi nisu baš prisna :D

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne sugerišem ja ništa, nit' stvaram bilo kakvu sliku o tebi i o drugima, ja govorim o tome da će neka forumašica poslati svoju sliku i golu ako treba, ako bude htela to i ako bude htela sa njim, tebi neće ni u skafanderu a možda ni tako, to ne znači da su neke "matore opajdare krive" već da te devojke/žene neće tebi ili nekom ovde tek tako da naskoče na falus (doduše ima ih i koje hoće, svako radi šta ga veseli), tako da se potrudi da nađeš tvoju cilju grupu... Šta da ti kažem...

Kako si ti naivan, kao francuska sobarica, ne da šalju tebi nego da kače javno, da uštede vreme ono koje vi šaljete jedan drugom, to? :D

hahahaahahha, sad sam i pokvaren čovek... Eto, ja ne znam šta bih od života da se ne bavim "pravljenjem slike o vama", to mi je i hobi i profesija, samo mi je to plan... Ne brini, što se mene tiče pohvataj ih sve, internet poznanstva mi nisu baš prisna :D

- - - - - - - - - -

Žene pažljivo treba da te čitaju Araone. :heart:
 
Pa mili moji,

da vas čujem, da li ste se kad uplašili od neke prelepe žene, kao i vi Dame, od lepog zgodnog muškarca?

Kako ste se osečali, i šta vas sprečilo da uđete u kontakt, šemu? :lol:


thumbnail.php


Ne plašim se lepote, plaši me zloba :neutral:
 
A i evo da odgovorim na temu !
Zar ne želi svak da je okružen lepotom ! ?
Mislim da je pojam lepote individualan i o tome netreba puno raspravljati
Lepota je svuda oko nas , ako znaš da je prepoznaš .
Lepota je i u slici , reči, izražavanju, mislima.....
 
Poslednja izmena:

Back
Top