Zasto neke zene ne vole analni sex?

Najbolje bi bilo da muskarci probaju. Zene idemo u sex shop da kupimo gumeni, L size, ne mora biti XXL, da im .... do pola. Ako im se svidja i ne boli ih nastavljamo. Probala jesam par puta, nekada boli manje nekada vise. Mozda mi je jednom (polu)prijalo.Poenta je da osete kako je, da ne glumataju i izmisljaju dok im ne bude jasno o cemu pricaju.
 
Najbolje bi bilo da muskarci probaju. Zene idemo u sex shop da kupimo gumeni, L size, ne mora biti XXL, da im .... do pola. Ako im se svidja i ne boli ih nastavljamo. Probala jesam par puta, nekada boli manje nekada vise. Mozda mi je jednom (polu)prijalo.Poenta je da osete kako je, da ne glumataju i izmisljaju dok im ne bude jasno o cemu pricaju.

bestidnice bezobrazna!
:sad2:
 
Najbolje bi bilo da muskarci probaju. Zene idemo u sex shop da kupimo gumeni, L size, ne mora biti XXL, da im .... do pola. Ako im se svidja i ne boli ih nastavljamo. Probala jesam par puta, nekada boli manje nekada vise. Mozda mi je jednom (polu)prijalo.Poenta je da osete kako je, da ne glumataju i izmisljaju dok im ne bude jasno o cemu pricaju.

Ako zelis ravnopravnost i da muskarci sami osete kako je primati zasto L size? Vecina muskaraca je M a neki su S.

Vec sam rekao na drugoj temi. Probao sam, svidelo mi se i nije bolelo. Tako da mi je veoma jasno o cemu pricam.
 
Najbolje bi bilo da muskarci probaju. Zene idemo u sex shop da kupimo gumeni, L size, ne mora biti XXL, da im .... do pola. Ako im se svidja i ne boli ih nastavljamo. Probala jesam par puta, nekada boli manje nekada vise. Mozda mi je jednom (polu)prijalo.Poenta je da osete kako je, da ne glumataju i izmisljaju dok im ne bude jasno o cemu pricaju.
onda treba i nekom da popusimo m,jel treba i da imamo mecu,zatrudnimo
 
Najbolje bi bilo da muskarci probaju. Zene idemo u sex shop da kupimo gumeni, L size, ne mora biti XXL, da im .... do pola. Ako im se svidja i ne boli ih nastavljamo. Probala jesam par puta, nekada boli manje nekada vise. Mozda mi je jednom (polu)prijalo.Poenta je da osete kako je, da ne glumataju i izmisljaju dok im ne bude jasno o cemu pricaju.

Zasto poistovecujes sve zene sa tobom, ako ti ne umes da uzivas? ;)
 
da mi gura u dupe dildo ? :eek:
pa to bi joj zadnje bilo...
misim...ipak se anatomija malo razlikuje kod m i kod ž :neutral:

- - - - - - - - - -

Sve je to igra :) kad oboje zele - anal je uzitak :lol:

Ako jedan ne zeli onda je mucenje - jednostavno :aha:

ovo je najrazumniji odgovor po meni

- - - - - - - - - -

Sve je to igra :) kad oboje zele - anal je uzitak :lol:

Ako jedan ne zeli onda je mucenje - jednostavno :aha:

ovo je najrazumniji odgovor po meni

- - - - - - - - - -

serrem vam se na server
 
u tome je suština...što bi vi volele da nam gurate plastične / gumene kurrčeve u dupe, kako bi mi tobož "osetili" kako je vama bilo kad je neki nevoljnik koji nije znao šta i kako - na silu il ko zna već kako pokušavao da ga umoči u vaše cenjeno dupe...i to je naravno bolelo, jer dupe nije predviđeno za ******, a pogotovo ne za neki palamar ogromni...
znači želje i mašta su jedno a geometrija kostiju i mišića nešto skroz drugo...
misim dobro, ima junaka koji vole da ga primaju u dupe, ne misleći pritom na prostatu i to što će da pišaju nekontrolisano u hodu i tako te stvari zarad 5 minuta "užitka", al ima ona pesmica...stavi pravu stvar na pravo mesto
 
Nemam uopste. Volela bi samo da osetite nesto od toga sto mi osecamo 2 od 5 stvari recimo... koje su bolne. Samo da vidite kako je. Da imam onda bi mucila nekoga, a to ne zelim. Nisam sado-mazo tip :D

pa sad imas nemas problema mozda imas samo cudan pristup

ja nikad nema gavobolju kazu da je strasno
boleo me zub i u jednom trenutku umalo ne skocih kroz przor,alergiju na sunce sam dobio mislio sam da cu da poludim u toku noci, nema sta nisam lomio, gips sam sa noge sam sa komsijom skidao
prst sam na fudbal polomio nisam ni bio kod doktora zaraslo tako

e verujem vam da su bolovi pri porodjaju nenormalni
neke zene tvrde da bi mimuski dobili srcku kad bi doziveli zenski orgazam

a meke zene vole da im stiskas bradavice grickas lupas po guzi

i o kojim bolovima jos pricamo?

pa kad je zena suva i mene malo pecka, naglsak je na suva nepodmazana
isto i anal ako je suvo nepripremljeno nepodmazano bolece ako je sve pripremljeno nece.
 
u tome je suština...što bi vi volele da nam gurate plastične / gumene kurrčeve u dupe, kako bi mi tobož "osetili" kako je vama bilo kad je neki nevoljnik koji nije znao šta i kako - na silu il ko zna već kako pokušavao da ga umoči u vaše cenjeno dupe...i to je naravno bolelo, jer dupe nije predviđeno za ******, a pogotovo ne za neki palamar ogromni...
znači želje i mašta su jedno a geometrija kostiju i mišića nešto skroz drugo...
misim dobro, ima junaka koji vole da ga primaju u dupe, ne misleći pritom na prostatu i to što će da pišaju nekontrolisano u hodu i tako te stvari zarad 5 minuta "užitka", al ima ona pesmica...stavi pravu stvar na pravo mesto
:zcepanje:
 

Back
Top