Вермезе одлази!!!

Mnogi će da reaguju na moje mišljenje, ali trenutno je, po meni, bolji Partizan. Zvezda ima jedino Kovačevića i eventualno Žigića koji mogu da postanu neko i nešto. U Partizanu isto mišljenje imam za Vukčevića ako ga neko odvikne od ''samoupravljanja'' u smislu da samo sudija može da mu uzme loptu. Tu je i Lomić. Ostalo su sve ispuštene lule ili bezvredni padaći i trkači. Neko će reći da neko treba i da trči, a ja kažem da svi u savremenom fudbalu moraju da imaju solidan kapacitet pluća uz minimum fudbalske tehnike. Duljaj, Nadj, Pantelić????!!!! Pozdrav svima!
 
И он тако лепо изађе пред новинаре и каже како је сасвим нормално да му навијачи онако с времена на време из чистог мира скандирају да одлази и да му је жао само што се то не догађа чешће! Ако хоће може и на свакој утакмици-како му душа хоће!
 
Zagor BG:
Mnogi će da reaguju na moje mišljenje, ali trenutno je, po meni, bolji Partizan. Zvezda ima jedino Kovačevića i eventualno Žigića koji mogu da postanu neko i nešto. U Partizanu isto mišljenje imam za Vukčevića ako ga neko odvikne od ''samoupravljanja'' u smislu da samo sudija može da mu uzme loptu. Tu je i Lomić. Ostalo su sve ispuštene lule ili bezvredni padaći i trkači. Neko će reći da neko treba i da trči, a ja kažem da svi u savremenom fudbalu moraju da imaju solidan kapacitet pluća uz minimum fudbalske tehnike. Duljaj, Nadj, Pantelić????!!!! Pozdrav svima!

Слажем се са тобом! Екипа би могла много, свеједно да ли је Вукчевић ту, јер много брља, упропастио је једно 90% лопти које је добио.
Свиђа ми се како играју Ломић и, немојте ми замерити, Емегхара.
Треба нам неки искуснији тренер, попут Антића, не кажем он, али неко такав.
 
Dust:
Слажем се са тобом! Екипа би могла много, свеједно да ли је Вукчевић ту, јер много брља, упропастио је једно 90% лопти које је добио.
Свиђа ми се како играју Ломић и, немојте ми замерити, Емегхара.
Треба нам неки искуснији тренер, попут Антића, не кажем он, али неко такав.
Emeghara i Boja imaju prirodnih predispozicija kao i crnje uopšte. To pokazuje njihova zastupljenost u UKB i FRA ligi. Videćemo Zvezdinog crnju. Generalno, ja bih kao menadžer pokupovao dosta neafirmisanih crnja iz Nigerije i Kameruna jer bi od njih , recimo, pet dobio dva da su dobri a ostalo prodao. Uzgred, pet crnja imaju istu cenu kao jedan naš nabeđeni fudbaler.
Shto se tiče dobrog trenera, on dosta košta i ne verujem da bi bilo koji od njih koji je već stekao međunarodnu reputaciju preuzeo neki naš tim za relativno male pare. Shto se tiče Vermezovića, ja ga lično nešto ne gotivim ali realno ekipa Partizana nije loše odigrala tragičnu utakmicu. Ako izuzmemo realizaciju, ekipa je u punom tempu odigrala i utakmicu i produžetak (kondiciono maksimalno spremna). Nesme se zaboraviti da su Česi ''nabili'' Shkote (engleska škola) na njihovom terenu! Vermezović nastavlja Mateusovu taktiku: ako ne znaju da igraju, neka trče pa će negde umuvati loptu u gol.
Mi bi trebalo da najzad shvatimo da je novac gotovo presudan. Svojevremena masovna histerija da Partizan dobije Real je delovala toliko naivno i smešno. Dva igrača Reala na tržištu su vredela kao ceo Partizanov tim!
Na kraju krajeva, igrači igraju. Ne pravi se pita od svačega.Napominjem, da nisam navijač ni Zvezde ni Partizana. Pozdrav svima!
 
Zagor BG:
Mnogi će da reaguju na moje mišljenje, ali trenutno je, po meni, bolji Partizan. Zvezda ima jedino Kovačevića i eventualno Žigića koji mogu da postanu neko i nešto. U Partizanu isto mišljenje imam za Vukčevića ako ga neko odvikne od ''samoupravljanja'' u smislu da samo sudija može da mu uzme loptu. Tu je i Lomić. Ostalo su sve ispuštene lule ili bezvredni padaći i trkači. Neko će reći da neko treba i da trči, a ja kažem da svi u savremenom fudbalu moraju da imaju solidan kapacitet pluća uz minimum fudbalske tehnike. Duljaj, Nadj, Pantelić????!!!! Pozdrav svima!

Daj nebudi smijesan covjek. Prije svega Partizan nije bolji od Zvezde niti ce kada biti, sto je dokaz u posljednjim derbijima, gdje je Zvezda apsolutno dominantnija.
Kao drugo Kovacevic i Zigic jedini Zvezdini igraci da valjaju je receno bez razmisljanja ili bez potpune neupucenosti u fudbal ili tim Crvene zvezde, evo ti samo par velikih majstora, koji ce za par godina biti u samom vrhu evropskog fudbala Bosko Jankovic, Dusan Basta, Milan Duduc itd.
Izuzetno talentovani igraci. Al posto pretpostavljam da nisi upucen, moze se oprostiti.
A sto se tice grobarskog dizanja Boje u nebesa, nemam rijeci, jer on je najveci levat sto se tice fudbala.
Nezna dati gol sa 2 metra, a oni mu dali da suta sa 11 ?
 
Sucur:
Daj nebudi smijesan covjek. Prije svega Partizan nije bolji od Zvezde niti ce kada biti, sto je dokaz u posljednjim derbijima, gdje je Zvezda apsolutno dominantnija.
Kao drugo Kovacevic i Zigic jedini Zvezdini igraci da valjaju je receno bez razmisljanja ili bez potpune neupucenosti u fudbal ili tim Crvene zvezde, evo ti samo par velikih majstora, koji ce za par godina biti u samom vrhu evropskog fudbala Bosko Jankovic, Dusan Basta, Milan Duduc itd.
Izuzetno talentovani igraci. Al posto pretpostavljam da nisi upucen, moze se oprostiti.
A sto se tice grobarskog dizanja Boje u nebesa, nemam rijeci, jer on je najveci levat sto se tice fudbala.
Nezna dati gol sa 2 metra, a oni mu dali da suta sa 11 ?
Vidim da se menadžeri sa Zapada polomishe oko ovih ''talenata'' međutim ovi naši ih ne daju jer ne vole pare nego stvaraju veliki tim koji je pobedio Inter . Ako i malo čitash i pratish fudbal ukapiraćesh da danas kupuju igrače od 17-18 godina na vishegodishnje ugovore ako vrede. Svaki klub ''uzgaja'' tako nerealne i zaslepljene navijače da bi obezbedili stalno tržište (da ne kažem ovce za šišanje). Fudbal je nauka i biznis a ne gomila O- ruk akcija.
 
Ne treba zbog dva losa rezultata odmah traziti smenu trenera. Mnogo ste, bre, razmazeni. Da se vi pitate ni Ferguson ne bi opstao u Partizanu jer je kao trener u Mancesteru doziveo gomilu poraza (u svim takmicenjima) i ispadanja iz Lige sampiona.
Uz to, nije Vermez igrao protiv Artmedije i promasivao zicere i penale.
 

Back
Top