ELEKTRICNI RULET - prevara ili NE. Kockate li se...

Druže, koja je svrha postavljanja ove teme? Postavio si pitanje koliko verujemo u nameštanje elektronskog ruleta da bi nas ubeđivao da nije namešten. Ne razumem da li pokušavaš da ubediš sebe ili nas i zašto?

uhh od kada nisam bio na ovoj temi....ner ubedjujem ja nikoga ni u sta. Pricam samo istinu i "divim se" pametnim moygovima ovde. Koliko ima pametnih...trebalo bi da budemo bogatiji od Bahreina....:lol:
 
jedna mala fotkica od pre par dana sa elektronca, mala zanimljivost..ko se razume u raspored brojeva na tocku i u seriju primetice nesto sto se retko dogadja ali se dogadja. Shodno onome sto sam objasnjavao. Elektronac ima svoje siteme izduvavanja kuglice koje sam kompjuter bira. Kada se oni u nekm trenutku ujednace i poklope sa mestom izbacivanja kuglice rulet moze duze vreme bezati iz jedne serije.
- Za takvu anomaliju u izlazenju brojeva oni malo gluplji kazu "Vidi kako je namesteno". Stvar je u tome da je njemu (ruletu) samo naisao takav raspored padanja kuglice. Pa ako iskusan igrac to oseti i igra to eto dobrog dobitka zavisno od jacine uloga

bezvserija_zps963bfcac.jpg



na ovom primeru vidimo da je rulet u poslednjih 18 brojeva (gornji deo fotke, evidencija brojeva) nije bacio NIJEDNOM VELIKU SERIJU.....sto je zaista tesko....s'obzirom da V.S. ima 17 brojeva..to je oko 48% tocka (maltene pola tocka)...i nastavio je sledecih 7-8 udaraca bez velike serije.
Bacao sam kuglicu na zivom ruletu dosta godina i da mi neko kaze da pokusavam ovoliko puta da pobegnem od velike serije NE BIH MOGAO NIKAKO.

Ovim sam samo hteo da kazem igracima da se nikako ne inate sa elektroncem. Kada primetite da jedan sektor ne radi nikako ga ne forsirajte, pogotovo ako nemate dovoljno novca uz sebe. Naprotiv, UVEK igrajte ono sto pada i cekajte da sektor oji nije dugo dolazio pocne da pada. Tada ga polagano pocnite da pratite. NIKADA NE IGRAJTE PROTOV RULETA. PUSTITE DA ON IGRA ZA VAS

p.s. Ovde nikako ne pokusavam nikome da nametnem svoju volju. Samo pokusavam da svojim ogromnim iskustvom pomognem igracima. Takodje ne prosipam pamet samo se bavim onim neumoljivim zakonom, zakonom verovatnoce.

jos jednom naglasavam.
- 1. Elektricni rulet NIJE NAMESTEN. Oni strucnaci koji pominju magnete neka zaobidju temu i pisu na forumima za igracke.
- 2. Jedini nacin da ne iygubite u Kazinu je da se uopste ne kockate...st takodje podvlacim...

ali znajuci strast kockara..znam da oni to ne mogu...i ja volim da igram...zato sve ovo pisem

SRECNO....
 
JEDNO MALO PRAVILO....poteklo je sa zivog rulet.
Naime kada igracu padne broj mi krupijei na taj broj..odnosno na vrh zetona stavljamo jedan mali obelezivac...od kristala ili metala...zvali smo ga marker ili "Doli".
I tada ocistimo zetone koji nisu doitni a one koji obuhvataju taj broj normalno isplatimo igraca ili vise njih ovisno koliko je njih stavilo na taj broj. I tada igraci te zetone koji su ostali na broju normalno ne sklanjaju..nastavljaju svoju igru ali prethodni zetoni ostaju na broju na kom su bili iako na primer igrac sada u novom bacanju igra sasvim drugu seriju brojeva.
I sta se desi...pa cesto se desi da se prethodni broj ponovi...tkz. repeticija. ZATO UVEK OSTAVITE ODNOSNO ODIGRAJTE PONOVO BROJ KOJI VAM JE U PRETHODNOM UDARCU DONEO DOBITAK. upamtite to malo zlatno pravilo.

Jer na elektroncu vam kompjuter automtaski kada pogodite broj obracunava dobitak sa ulozenim i sve to vam prebacuje u kasu tako da tabla ispred vas ostaje uvek cista...zato vi opet igrajte na broj koji vam je prethodno doneo dobitak pa cak i ako on nije u seriji koju zelite u novom bacanju da igrate..Na prm. pogodili ste br. 8 i sada yelite da igrate orfanele..OK, igrajte ali odigrajte i br. 8 iako je on mala serija..ODIGRJTE GA, cesto se isplati ;)

jedan mali primer moje nedavne igre...8 sam prvi put pogodio sa 100 plenova...dakle isplata 3600...ponovio sam ga i pao mi je kao sto se vidi ali mnogo jaci.

Photo0349_zps390771eb.jpg
 
za kraj danasnjeg pisanja yeim da stavim fotku od pre svega nekoliko dana gde sam bio fasiniran rasporedom onoga sta je rulet bacio...(iako sam se nagledao svega u svetu ruleta) ovo nisam skoro video.

jednostavno bacanje za uzivanje a za onoga ko se u datom trenu nasao u sektoru oko NULE i u jakim brojevima velike serije i ko zna da ispostuje rulet ovobi donelo dobitak od nekoliko stotina hiljada dinara. Ja se zadovljavam malim dobicima od nekolke hljade...:D

20141125_1137041_zpse2f36d5f.jpg


kao sto vidite rulet je 11 udaraca zaredom da trecu kocku..brojevi od 25 do 36....a takodje bacio 5 puta zaredom fantasticni niz brojeva, san svakog igraca ruleta....32...26...26...29...32...
jos jedan dokaz..ne inatite se..pustite ga da on radi za vas....:)

opet savet: Jedini nacin da dobijete je da ne idete u kockarnicu
 
Sou tema , aj da se ozivi ....ja licno ne vidim smisao namestanja ruleta ,zbog cega i kako ga namestiti ,on je uvek u plusu ,matematika jbg . ja da imam rulet koji treba da mi donese pare tesko bi se odlucio da petljam oko njega ,mogao bi da dozivim katastrofu
Rulet bi mi jedino valjao ako radi kako treba ,znaci da radi kao RULET i nikako drugacije .
 
Meni samo jedna stvar nije jasna a to je ako elektricni rulet nije namesten tako da uvek bude na dobitku.. kako je moguce da nikada nije u minusu.. ne pravim se pametan samo to mi nije jasno.. veoma mi je fascinatno kako sve zna da baci lopticu.. znam za jednog lika koji je kupio stan i auto jer je rulet uvek posle 0 bacao 32.. svaki dan je dolazio i cekao da padne nula i sve pare stavljao na 32.. u novom sadu radi se o rulet gaji..i nije mi jasno ako nema magneta ili necega drugog sto ce kontrolisati gde ce loptica da padne.. ako nema toga zasto onda mora naprimer nakon 20 spinova da izadje iz velike naprimer i ode u malu? Zasto se ne bi dogodilo da ostane 40 puta u velikoj? Znam da je ne moguce da se to desi ali zasto je ne moguce ako nista ne kontrolise lopticu?
 
- setajuci forumom trazih negde sicnu temu ali nema je pa resih da postavim ovde. Malo sam i guglao, ima dosta tema slicnih ali su stare i do 10 godina. Nekako mi je ovo najbolji kutak foruma gde bih pisao o ovome.
- KOCKANJE, zabava ili porok. Gde prestaje jedno a pocinje drugo.
Namerno stavljam u naslov teme elektricni rulet jer je on danas postao maltene br.1 u svetu kockanja pored tipovanja razlutata (sp. kladionica).
...Mada i zivi rulet je i dalje sinonim br.1 u svetu kocke, kako bih rekao, "rezervisano za one sa dubljim dzepom"...
Dok je elektronac danas prisutan na svakom cosku a moze da uzme para koliko i zivi..stavise cak i vise.

Zbog toga mnogi opravdanje za svoje gubitke traze u toj cuvenoj recenici....
"..ma sve je namesteno..imaju magneti..." :rotf:

koliko verujete u to?


kako da nije namesteno,pre mesec dana odigram ruku 50000rsd posto je to limit u kentaky kazinu,pokrijem brojeve od 0-33,s'tim da sam odigrao kao favorite 29,20...ta dva broja su imala preko 3000kredita...kuglica je bacena,balerina se dize 4sekunde kasnije,kuglica kruzi,automat izgovara i isplacuje br 26,sto je vratilo malo vise od ruke...,a oko 10 sek.kasnije kuglica pada u 20... Tako da je to verovatno slucajno...malo se yabunio,kao i oni na lotou pre 2meseca ...Ma sve je namesteno...nema lake love dobije jedan,iygubi 10ljudi,a niko vam ne garantuje i nikad ne znate da li ste taj 1 ili 1od onih 10,a 99%ste jedan od onih 10 ako cesto igrate...
 
Da li je namesten elektronski rulet?! ...PA NARAVNO DA JESTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja retko pisem po forumima al ajde mozda nekome i pomogne ovo sto cu napisati. Bicu opsiran da bi znali o cemu pisem.Prvo o zivoj igri na ruletu. Ja sam mnogo vremena proveo igrajuci rulet i neko je pomenuo "merache" ....nije merac nego "gledach" a to je kad pokusavate da izracunate gde ce pasti kugla, pa da malo to razjasnim. Prvo morate da znate da postoji "tacka" a to je mesto gde uglavnom kugla pada na tocak. Tacka postoji zato sto je nemoguce perfektno postaviti vodoravno cilindar i zato kugla pretezno pada na istom mestu. A onda morate izracunati vreme putovanja kuglice do pada na tocak, kad sam ja igrao uglavnom kugla putuje oko 25sec. Ja sam uglavnom cekao na 18sec do pada kugle na tocak ....dobro je zbog poklapanja. I druga stvar koju morate da izracunate je Revolucija tocka(ako se tako pise pun krug da napravi tocak). Ako je recimo jedna revolucija 6sec to znaci da za 18sec ce kugla tacno 3kruga napraviti ...i to tako ide. Broj koji je na tacki ce za 18sec biti ponovo tu. Ako je revoluccija 4sec za 18sec ce preci 4ipo kruga plus korekcija za nule. Naravno tu ima jos puno detalja korekcija usporavanja tocka, bitan je polozaj dijamanata itd.Kugla cesto pada otprilike 90stepeni ranije ali zbog ranijeg usporavanja kugle tocak vise predje pa se to malo i iskompezuje.Naravno sve ovo nije lako izvesti u par sekundi da izracunate i slozite zetone. neophodna je moc zapazanja i najbitnije OSECAJ ZA PROTOK VREMENA ..ja sam sticajem okolnosti to 6meseci u vojsci ucio ....rucno smo navodili neke rakete al to je nebitno. Razlika izmedju 5ipo i 6sec je greska na 18sec 9brojeva ...znaci van sektora si. Sve brze od 4sec revolucija je nemoguce za gledanje. Problem je sto u kazinima uglavnom zabranjuju da sporo ide cilindar a jos veci kad osoblje provali da gledate. E sad Elektronac ...da bi vam dokazao da je namesten morate da imate u vidu ono sto sam pisao. Revolucija tocka na elektroncu je oko 2sec prosecno a to znaci da nemoze da se gleda na taj nacin. razliciti su proizvodjaci ali ima 5razlicitih nacina izbacivanja kugle i 5 brzina tocka ..otprilike nisu svi isti.Za razliku od zivog tocka nema usporavanja tocka posto je motor u pitanju i uslovi su sterilni(kupola). To znaci da moze da se ponovi identican sipn. Ako vecina igra veliku ...i padne mala,rulet u plusu, i vecina opet odigra veliku ...osnovna logika ili seljacka logika ili programerska logika kaze .......ponovi isti spin ..i kugla i tocak. ...zasto bi rulet menjao ako je u dobrom plusu????? A verovatno rulet pamti i druge kombinacije kugle i tocka pa tako i baca. Znam neki misle da lupam ....pa evo kako da to proverite ......Morate biti sami za stolom i da samo vi svojim cipovima uticete na igri. Stavite 6 ili 9 vezanih brojeva ..sektor i .....ponavlajte iste brojeve. kad promasite par puta...rulet pocinje da baca identicne spinove (gledajte tocak i kuglu) ...posle par spinova lupice preko dijamanta i nekako upasti u vas broj. Sledeci spin je kljucan ...ponovite iste brojeve ....rulet ce na drugaciji nacin izbaciti kuglicu ili tocak drugom brzinom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rulet je spin u minusu i drugacije baca!!!!!!! Morate pazljivo gledati da bi to videli. Znam opet neki nece verovati ali to je vec vasa stvar ..... al je dobra stvar da struja ima i svojih mana ....sve naj ....uzivajte i nek vam kocka bude razonoda a ne stil zivota POZZZZZZ
 
Naravno da je namesten elektronski rulet .ali
Ko jos igra u danasnje vreme elektronski rulet koji je prevazidjen kad se danas online rulet moze igrati preko neta uzivo sa stvarnim i zivim krupijeima i na pravom rulet tocku
Igra se uzivo na pravom rulet tocku i zivim krupijemima i nema nikakve prevare.
Ali treba znati da je u ruletu uvejk kuca u prednosti
Postoje i neki sistemi za igranje kao sto je martingale i ako se pametno igra moze da se profitira
Ja cesto igram rulet online ,nisam neki ovisnik o kockanju ili sta ja znam ,ono igram cisto iz zabave i kad mi je dosdano,znam mjeru
Imam neki svoj sistem igre koji ja zovem produzeni martingale i sa kojim sam dosta profitirao...znaci ono sto radim je da cekam i gledam i kad zareda 4 iste boje crveno ili crno ja onda krenem igrati martingale sistem na suprotnu boju
ja koliko igram online ne pamtim da je palo vise od 8-9 puta za redom na istu boju
 
Poslednja izmena:
Naravno da je namesten elektronski rulet .ali
Ko jos igra u danasnje vreme elektronski rulet koji je prevazidjen kad se danas online rulet moze igrati preko neta uzivo sa stvarnim i zivim krupijeima i na pravom rulet tocku
Igra se uzivo na pravom rulet tocku i zivim krupijemima i nema nikakve prevare.
Ali treba znati da je u ruletu uvejk kuca u prednosti
Postoje i neki sistemi za igranje kao sto je martingale i ako se pametno igra moze da se profitira
Ja cesto igram rulet online ,nisam neki ovisnik o kockanju ili sta ja znam ,ono igram cisto iz zabave i kad mi je dosdano,znam mjeru
Imam neki svoj sistem igre koji ja zovem produzeni martingale i sa kojim sam dosta profitirao...znaci ono sto radim je da cekam i gledam i kad zareda 4 iste boje crveno ili crno ja onda krenem igrati martingale sistem na suprotnu boju
ja koliko igram online ne pamtim da je palo vise od 8-9 puta za redom na istu boju

Da li je prevara igrati rulet na boju?
 
Sve elektronske igre, rulet, poker, blek džek, jednoruki džek i ostale su programirane da stroj ne gubi. Pravi kockari nikada ne igraju elektronske igre. Najbolji pokeraši svijeta kažu da igraju samo protiv živog čovjeka, nikad protiv stroja. Strojevi se daju programirati koliki će biti dobitak/gubitak, a u nekim državama je taj odnos i zkonski reguliran, ali uvijek u korist stroja.
 
Svaki rulet je prevara, elektronski pogotovo.

elektronski ili obicni rulet se ne namesta ....on je dovoljan sto je to rulet ..zasto bi neko namestao zakon verovatnoce ,rulet te pojede samo ako nije namesten i radi kako treba ,plus rulet je brz ,covekova psiha slaba ,pohlepna alava ,djavolska ,zato se kaze kad se predje prag kockarnice ulazis na djavolov teren pohlepe i to dobija ne rulet ili bilo koja igra ,ja znam da ovo nekom tamo homoprimitivcu koji tek smislja nacine da prejebe taj sistem i gaji nadu u to nece prihvatiti niti razume mora da prodje taj ciklus patnje pa ako prezivi i to ako bude imao srece a uglavnom je nema jer rulet oduzme i faktor srece .....samo se micite od toga i budite srecni sto ste izvan
 
Woow.. Pa moja tema živa i posle 7 godina. Evo me tu sam. Igrao rulet svo vreme.. Živ sam hvala Bogu. Nisam prevaren. Dobijao sam dosta. Pomalo i gubio ali tu sam.
JESTE LIVI TU?
VI kojima je rulet namešten
VI koji verujete u magnete
VI kojima kuglica upada u baš onaj broj koji niste odigrali... 😄
Pa šta mi radite...?
 
Poslednja izmena:
rulet je brz ,covekova psiha slaba ,pohlepna alava ,djavolska ,zato se kaze kad se predje prag kockarnice ulazis na djavolov teren pohlepe i to dobija ne rulet ili bilo koja igra ,ja znam da ovo nekom tamo homoprimitivcu koji tek smislja nacine da prejebe taj sistem i gaji nadu u to nece prihvatiti niti razume mora da prodje taj ciklus patnje pa ako prezivi i to ako bude imao srece a uglavnom je nema jer rulet oduzme i faktor srece .....samo se micite od toga i budite srecni sto ste izvan
Tako je, uglavnom si u pravu. Imao sam srecu pa sam tu skolu preživeo. Ja na ovoj temi htedoh da malo proćaskam.. Da ukažem da nije namešteno.. Da nema famoznih magneta koji su uglavnom tema onih sa dva osnovne.
AL NE VREDI.. Buzdovana vazdan.
Sta se kod mene promenilo za ove godine. Pored redovnih obaveza.. Poslova, igrao sam elektronac redovno.. E korona me uvede u neke druge vode. Za nekog MNOGO OPASNE VODE. Za mene malo bolja i komfornija igracka.
A ona se zove.. Brrrrrrr
ONLINE RULET
Malo više o toj temi u nastavku. Dok vidim imam li zaintetesovanih sagovornika ili samo onih pesimista tipa
Beži od toga.
Iste molim da sami pobegnu sa teme. A OVDE NEK DODJU vedri i pozitivni ljudi koji su radi izmeniti iskustva.
Visegodisnji sam krupije. Veliki po znavalac ruleta tako da nemojte pokušavati sa me edukujete kako je to opasno. Već razmenjujmo iskustva.. Informacije
 

Back
Top