Polje zdravlja?

marijuca_juca:
Kako se gleda zdravlje u necijem horoskopu?? :idea:
Gledas natal. ili progresije? Prvo pogledaj 6.kucu i planete u njoj,zatim aspekte koje prave te iste planete.Znak u kome se nalazi 6.polje.Vladar znaka 6.polja i kako se oseca u znaku u kome se nalazi.Tranzit kroz 6.polje i aspekt koji pravi sa planetama u sestom polju...ima dosta toga.Daj mi podatke doticne osobe kojoj gledas ja cu pogledati i poslacu ti tumacenje i kako sam dosla do toga.OK?
 
prvo-pozdrav svima,a posebno osobi pod sifrom pegi su,posto je to ime mog najomiljenijeg bica na kugli zemaljskoj.
ako ti je polje zdravlja prazno,pogledaj koji je znak na vrhu te kuce,pa gde su smesteni njeni vladari-neptun i jupiter,a zatim na kom ti je stepenu taj vrh,a i na kojim su stepenima su doticne planete,kako su one aspektovane sa ostalim planetama...
 
to znaci da si veoma srecan covek i da nemas zdravstvenih problema,sem ako su ti ostali aspekti losi ili ako sam sebi u glavi stvaras zdravstvene probleme.kako ti je aspektovana venera?
 
Hvala na pozdravu:) Hm...Pokusala sam da sprovedem u delo to sto si napisala- gledala sam prvo na kom je stepenu 2. polje (11) pa onda Jupiter (29 Sc), pa neptun (26 Sa), pa sa cime je aspektovan Ju- sa mesecom, pa taj mesec sa cime , pa jos i Neeptun tu...bah. Sad sam zbunjena. Na kraju je ispalo kao u onoj epizodi Simpsonovih kad Homera operise dr Nick:( (the red thing's connected to the...sve je sa svacim povezano)
 
polje finansija-2.
polje finansija onih koji bi mozda da ti pomognu-8.
pregledaj pa se javi.
za pegi su-sta ti je u 6. kuci,koja ti planeta vlada tim poljem,kako je sve to aspektovano?
prvo neptun,pa jupiter.
 
Nema nijedna planeta u 6, osim meseca (Ar), ali on je na vrhu 7. pa ne racunam. U Ribama je, od 11.45 Pi do 6.18 Ar.

Znaci, Neptun je u Sa, 26 stepen, u 3. polju, ima:
-konjukciju sa suncem u Jarcu
-polukvadrat s Marsom u Aq
-sekstil sa Plutonom u Li.

Jupiter je 2 polje, 29 stepen Sc:
- konj. Uran u Sa,
-polukv.sa Venerom Cp,
-i trigon sa Mesecom Ar.

Komplikovano? I jos nesto, kakve ovo sve veze ima sa poslom, posto se 6. kuca i na to odnosi?
Pa ako te ne mrzi, nakuckaj nesto:)
 
Od silnih pametnih ljudi cudi me da niko nije pomenuo da su osma i dvanaesta kuca takodje kuce bolesti... 12-ta psihosomatskih i hronicnih a 8-ma hormonalnim poremecajima kao i ozbiljnim bolestima. Sto se tice pitanja za to kog vladara uzeti, gledaj onog koji je jace istaknut u horoskopu. Bez uvida u komplet natalnu kartu, samo na osnovu navedenog, rekao bih da je jupiter jaca planeta te da on ima prevlast nad neptunom. A sto se tice planeta koje su na vrhu neke kuce ali se nalaze u jednoj kuci iza, pa kako mozes da zanemaris njihov uticaj? Ovo nije matematika te da mozes priblizno uzeti da je npr mesec u sedmoj kuci iako se nalazi u sestoj. Jasno da ce taj mesec dosta uticati i na sedmu kucu, al njegov uticaj je prvenstveno na sestu.
 
Pa tako mi je receno- da planeta koja se nalazi do cak 5 stepeni iza vrha neke kuce ima vise uticaja na onu sledecu, iako je formalno van nje. Na astro.com pise "Moon is technically near the end of house 6 and is interpreted in house 7." a razlika je u svega par minuta, mesec na 6. 07, a 7. polje 6.17. Ali kontam da ipak ima uticaja na oba polja...nisam neki strucnjak za ovo, ali ipak ne nagadjam, govorim ono sto sam proverila
 
Pegi Su:
Pa tako mi je receno- da planeta koja se nalazi do cak 5 stepeni iza vrha neke kuce ima vise uticaja na onu sledecu, iako je formalno van nje. Na astro.com pise "Moon is technically near the end of house 6 and is interpreted in house 7." a razlika je u svega par minuta, mesec na 6. 07, a 7. polje 6.17. Ali kontam da ipak ima uticaja na oba polja...nisam neki strucnjak za ovo, ali ipak ne nagadjam, govorim ono sto sam proverila

savršeno tačno. ukoliko se planeta nalazi na poslednjih 5 stepeni kuće ona će snažniji uticaj imati na sledeću i smatra se da je na vrhu VII u tvom slučaju. kao čovek koji je već izašao iz dnevne sobe i okrenut je ka, kuhinji, npr. on još uvek registruje dešavanja u dnevnoj sobi ali na njih već nema uticaj, makar ne kada je planeta, ili u ovom slučaju - svetlo, u direktnom hodu. i da ne zanemarimo da se mesec izuzetno brzo kreće...
 

Back
Top