Šarić lociran u Južnoj Americi!

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
bermudski trougao:
Šarić potpuno promenio lični opis, ali ipak lociran u Južnoj Americi!

http://www.pressonline.rs/info/hron...i-opis-ali-ipak-lociran-u-juznoj-americi.html

Narko-bos Darko Šarić lociran je u Južnoj Americi i pitanje je dana kada će biti uhapšen i prebačen u Srbiju, kako piše "Alo!".

- Narko-bos promenio identitet i podvrgnuo se plastičnim operacijama kojima je izmenio lik do neprepoznatljivosti. Naše službe ipak su uspele da ga lociraju :hahaha: - kako prenosi ovaj list.

Inače, Darko Šarić je već neko vreme pod prismotrom u trouglu Kolumbija-Venecuela-Brazil.

Inace... :smeker:

_nobody_
 
Ne znam koji bi moron dao Saricu nadimak "siva eminencija". On je samo narko diler.

Nego cuju ljudi izraz pa gledaju da ga uture negde da ispadnu pametni. :hahaha:

Da je samo narko diler, a što se očekuje od glupe mase da prihvati, ne bi vrteli tri stare fotke godinama
ko o Radovanu Karadžiću i Ratku Mladiću.

To ti je državni posao pa sad ako neko nema živaca da se vrati u legalne tokove on lepo ko ŠArić putuje li putuje,
a ko ima živaca kao recimo Cheda Chadda, on i u skupštinu može da udje...

E sad, šta je sa Jocom, od kako je poručio da ima napismeno, niko iz službe nij lud da gubi posao...
a što bi? ide masna plata, socijalno, ima se može se...
sve to izgubiti zbog Joce sa papirima...
ne isplati se

a i sve je ovo nebitno
ljudi misle da su dobre plate samo po opštinama, službama, itd...
a tako se lepo može zradajivati po muzejima i arhivama
nemate pojma što su dobre plate

droga je out
slike su uvek bile i ostaće...
 
Darko Šarić:
Poštovani uredniče Brkiću,

uzeh olovku i artiju da Vam napišem ovih nekoliko riječi, da se velim, čuje i neka moja. Povod mom javljanju je najava da su me bezbijednosne službe Srbije locirale i da ću za par neđelja biti prebačen u Beograd, u Bačvansku ulicu, Čujem da je sad glavni za BIA onaj Aco Đorđević, koga su imenovali za mog advokata, i koga sam pošteno platio. Beograd je lijep, meni uvijek drag, u njemu sam stekao mnoge lažne prijatelje, ali čovjek se uči dok je živ.
I sad, kad mi odobriše da vam se javim, saosjećajno vam velim da ni vama nije lako. I vama prijete svakodnevno, a neprijatelji su nam isti. Ja nijesam ni mrava zgazio, svima sam činio i davao. Onima kojima nijesam davao, danas me psuju, a oni kojima sam davao šakom i kapom, sad me svakodnevno, na sva usta opisuju kao nečastivog.

pošto Krstarica ima problem (kao i mnogi slični gradjani napaćene Srbije) sa pretrpljenim duševnim bolovima nakon objavljivanja po Tabloidu kako se prave kombinacije na štetu države koju mrze iz dna duše pa ih baš briga dokle će postojati tek nemoguće ostaviti link u celini ka listu koji Republika Srbija odobrava.
1) www.google.rs
2) za upit TABLOID NIJESAM ODJE
3) uživajte

Platin da ne briše ovaj komentar tj da mi ne sprovodi svoju bahatu psihopolitiku već da ode na GODIŠNJICU ŠTETOĆINE
sa radnim stažom od dve i po godine ubeležene u radnu knjižicu
 
Poslednja izmena:
Ne znam koji bi moron dao Saricu nadimak "siva eminencija". On je samo narko diler.

Nego cuju ljudi izraz pa gledaju da ga uture negde da ispadnu pametni. :hahaha:

A sta ces kada sam glup. Ko i doticni narko diler Darko. On je pa i mujman, bezobzira sto se na njegovom platnom spisku nalazi pola generala policije. Nama glupima je lako, tesko vama pametnima. :smeker:

_nobody_
 
Brazil-Venecuela-Kolumbija,baš su stegli obruč :hahaha:


mapavd.jpg
 
Brazil-Venecuela-Kolumbija,baš su stegli obruč :hahaha:

Odem ja da pecam na reku Sinaruco i Capanaparo koje su na granici Kolumbije, Brazila i Venecuele....

Znam da je tamo i narko i gerilja i paramilitari i kriminalci svih vrsta...

Pitam kada sam stigao kako da se ponasam da me ne roknu?

Jedan cica mi kaze: "Ako ti njih nista ne pitas - nece ni oni tebe!"

Ostao sam tamo nedelju dana.....

Nista nisam pitao ni pametovao...

I sve je proslo ok....
 
Poslednja izmena:
Odem ja da pecam na reku Sinaruco i Capamacaro koje su na granici Kolumbije, Brazila i Venecuele....

Znam da je tamo i narko i gerilja i paramilitari i kriminalci svih vrsta...

Pitam kada sam stigao kako da se ponasam da me ne roknu?

Jedan cica mi kaze: "Ako ti njih nista ne pitas - nece ni oni tebe!"

Ostao sam tamo nedelju dana.....

Nista nisam pitao ni pametovao...

I sve je proslo ok....

Pa vidi koju površinu zauzimaju Brazil,Venecuela i Kolumbija zajedno.To je ogroman prostor.Kako mogu da napišu da je neko "lociran" na tolikom prostoru.Igla u plastu sena.
 
Brazil-Venecuela-Kolumbija,baš su stegli obruč :hahaha:

Можда седи на камену који обележава тромеђу и замишљено пуши већ данима. А Вучићеви специјалци га посматрају кроз двоглед. Игра нерава: ко ће први да се помери.
 
Pa vidi koju površinu zauzimaju Brazil,Venecuela i Kolumbija zajedno.To je ogroman prostor.Kako mogu da napišu da je neko "lociran" na tolikom prostoru.Igla u plastu sena.


tamo ko zeli dea se sakrije zaista to moze da ga niko nikada ne nadje......Za Evropljane je nepojmljivo kako je to zabaceno....

Poznajem jednog Francuza, koji je verovatno nekoga ubio, pa pobegao onamo....

Zivi na obali reke,, bavi se pcelarstvo i lovi ribu, ima svoju churoatu (veliku kolibu), ima tamo svinje, ovce, kokoske.... i zivi od prodaje meda....

Do prvog naseljenog mesta ima 8 sati motornim camcem.....tamo ide 2-3 puta godisnje da proda med i kupi sta mu treba za "kucu"...

I ozenio je Indijanku od 17 godina, a on ima oko 60....:kez:
 
tamo ko zeli dea se sakrije zaista to moze da ga niko nikada ne nadje......Za Evropljane je nepojmljivo kako je to zabaceno....

Poznajem jednog Francuza, koji je verovatno nekoga ubio, pa pobegao onamo....

Zivi na obali reke,, bavi se pcelarstvo i lovi ribu, ima svoju churoatu (veliku kolibu), ima tamo svinje, ovce, kokoske.... i zivi od prodaje meda....

Do prvog naseljenog mesta ima 8 sati motornim camcem.....tamo ide 2-3 puta godisnje da proda med i kupi sta mu treba za "kucu"...

I ozenio je Indijanku od 17 godina, a on ima oko 60....:kez:

Bogami Blajbi sumnjiva je to rabota. Cuj Francuz, nesh ti vraga. Mozda je neko od ovih nasih krimosa. Vidis kako vole te egzoticne predele. De slikaj ga 'leba ti i posalji sliku interpolu i ambasadi Srbije. Murija ce te dobro nagraditi za tvoje drukanje
 
tamo ko zeli dea se sakrije zaista to moze da ga niko nikada ne nadje......Za Evropljane je nepojmljivo kako je to zabaceno....

Poznajem jednog Francuza, koji je verovatno nekoga ubio, pa pobegao onamo....

Zivi na obali reke,, bavi se pcelarstvo i lovi ribu, ima svoju churoatu (veliku kolibu), ima tamo svinje, ovce, kokoske.... i zivi od prodaje meda....

Do prvog naseljenog mesta ima 8 sati motornim camcem.....tamo ide 2-3 puta godisnje da proda med i kupi sta mu treba za "kucu"...

I ozenio je Indijanku od 17 godina, a on ima oko 60....:kez:

Brate......ja cu da ti nadjem koga hoces u amazonu ako treba samo preko zike,mike,pere a ne murija ako hoce,nisi ti ni svestan koliko je to povezano.
 

Back
Top