NONI juice

pumma

Zainteresovan član
Poruka
150
Zanima me da li je neko probao Noni sok i kako je sa njim zadovoljan?Na internetu sam mogao da vidim samo pozitivna iskustva.I još nešto me zanima od onih koji ga koriste ili su ga koristili-ja sam ga skoro kupio i pre neki dan počeo da ga primenjujem, ali ne znam kako.Naime, onaj od koga sam ga kupio mi kaže da uzimam svaki dan po jednu čajnu kašičicu, ali u prospektima piše sasvim suprotno.Pa ako neko zna... :roll:
 
Ako nisi bolestan već uzimaš samo preventivno, onda treba da piješ dva puta na dan po 30 mililitara (jedna malo veća rakijska čaša). Ako imaš neki zdravstveni problem, e onda najbolje da pročitaš prospekt, jer je za svaku bolest individualno. Količina se kreće od tri puta na dan po 30 ml pa sve do par litara na dan- ali to je već kod najozbiljnijih boleština, ne daj bože. Ja sam popila jedan litar, onako preventivno, mislim da bi trebalo duže vremena piti pa da se osete efekti, ali znam mnogo ljudi koji piju i osećaju se mnogo bolje - počev od boljeg raspoloženja, smireniji su, pa onda jedan što ima čir sad može da jede i kisele krastavce i pasulj i ne znam ti šta sve ne, a više nema nikakvih problema sa želucem. Ako imaš para, samo nastavi da piješ Noni! Poz :!:
 

Back
Top