Wow problem

Sve se moze kad se hoce na trecem cd-u ima uputstvo treba da pokrenes server i on ti stoji u traju pokrenes igru i ona prepozna taj server i cepas :wink:
P>S Ako si za slanje odakle si kako mislis daj da se dogovorimo
 
marko47:
Sve se moze kad se hoce na trecem cd-u ima uputstvo treba da pokrenes server i on ti stoji u traju pokrenes igru i ona prepozna taj server i cepas :wink:
P>S Ako si za slanje odakle si kako mislis daj da se dogovorimo
I Subotice.Dacu ti adresu i broj pa ti poshaljesh poshtom.Ali preko Private Message.Vazhi?
 
ja igram wow. Imam 4 cd enus (piratska) verzija. Treba samo da instaliras updateujes n a1.6 ( imam i tu instalaciju) i odes na sajt sa listom servera prijavise se na server koji oves da igras ubacis ip i igras. Naranvno ako oces da igras objasnicu ti detaljnije
 
Baklava_NS_88:
ja igram wow. Imam 4 cd enus (piratska) verzija. Treba samo da instaliras updateujes n a1.6 ( imam i tu instalaciju) i odes na sajt sa listom servera prijavise se na server koji oves da igras ubacis ip i igras. Naranvno ako oces da igras objasnicu ti detaljnije
Kupio sam ga na dvd.
postavicu ti nekoliko pitanja:
1.Da li treba da se update 1.6?
2.Ja dobijem server na disku world.of.warcraft.server.v.o.
3.Gde mogu znati svoj ip?
4.Koji je sajt za servere?
 
milospv:
offline je čisto *, a koliko znam, potrebno je plaćati preplatu od 13 evra mjesečno. Onlajn
To je samo kad si na originalu.Moj drug je zesca hakercina i meni je napravio user name i password bez problema.I nista ne moram da placam.Ali zato mi treba prokleti serveri koje nezam odkle da skinem.Plz pomagajte.
 
platio sam orginal i pretplatu.
ne mogu da vam opishem koliko je dobro. najveca navlakusha od igre ikad.
Offline jeste njesra. Bash zato shto je toliko drushtvena igra. Pa samo zamisli scenu u kojoj te kidaju par chudovishta i taman kad pomislish da si gotov pojavljuje se neki lik i spashava te. Igra je u tako napravljena da je slichnih situacija milion.
Zato se i zove "world of warcraft".
Za rpg manijake, Boziji dar.
Jedini razlog shto sam trenutno ovde je shto me kablovska neshto zeza.

Inache,
ne zamlacivati se vishe sa krekovima, spojnicama, serijskim brojevima... Verujte mi da je olakshanje. Skupo olakshanje, ali vredno.
 
tommy gun:
Baklava_NS_88:
ja igram wow. Imam 4 cd enus (piratska) verzija. Treba samo da instaliras updateujes n a1.6 ( imam i tu instalaciju) i odes na sajt sa listom servera prijavise se na server koji oves da igras ubacis ip i igras. Naranvno ako oces da igras objasnicu ti detaljnije
Kupio sam ga na dvd.
postavicu ti nekoliko pitanja:
1.Da li treba da se update 1.6?
2.Ja dobijem server na disku world.of.warcraft.server.v.o.
3.Gde mogu znati svoj ip?
4.Koji je sajt za servere?
1. Treba da updejtujes ako ocets da igras na 1.6 serevrima a i bolja je verzija od svih
2.Ne razumem bash ali ti izgleda imash original.
3.Odes na start>run>cmd>ipconfig ( ali ti ne treba tvoja IP nego IP servera, ali to vazhi samo sza pirate)
4. wowstatus.net
 
Imam problem, sa konekcijom!Instalirao sam pec v.1.6(pre sam ima 1.4 i mogao sam da se konektujem na bilo koji piratski seever pomocu wow lanchera) ali sad nemogu jednostavno kada kliknem nista se ne desava imate li resenje?
 
RaDoXXX:
Imam problem, sa konekcijom!Instalirao sam pec v.1.6(pre sam ima 1.4 i mogao sam da se konektujem na bilo koji piratski seever pomocu wow lanchera) ali sad nemogu jednostavno kada kliknem nista se ne desava imate li resenje?
Zeznuli su te.Tako su moga druga.Taj pec zahteva njihove servere.Ali mozda nisi ga dobro instalirao.


Nego molim vas da mi neko pomogne?Nek mi posalje wow client ili servere,a moze da mi kaze gde da downloadujem.Ja imam neke servere na cd-u:abbys,sandbox...Oni mi traze WoW client,ali on mi ne radi!!!
Molim vas pomzite.Presvisnucu. :( :( :( :( :(
 
tommy gun:
Baklava_NS_88:
ja ne kontam..........Ja igram pirata bez ikakvog clienta samo otovrim http://wowstatus.net/serverlist_r_down.php u internet exploreru (mora tako) izaberem server registrujem se uzmem njegovu adresu (realmist) i kopiram u realmist.wtf (koji se nalazi u wow folderu i otvara se sa notepad)
Mozes li mi objsniti detaljnije kako i sta? :? Imam explorer
E otvori stranicu tu i nadji eto server nakome ja trenutno igram (http://wowstatus.net/detail.php?server=3542) i tu ces imati ponudjeno da se registrujes, home page i server adress. Ti odes da se registrujes (http://wow.comnet.bg/cgi-bin/wow/wow.cgi?action=stats) ukucas username i pass i das e-mail da ti aktiviraju registraciju. A onaj server adress(84.54.132.101 ) kopiras u WoW folder u Realmist.wtf( otvoris ga u notepad) i kada zavrsis treba da izgleda ovako : set realmlist 84.54.132.101. I to ti je to a ako oces neki drugi server nadjes ga na listi kliknes na njega registrujes se i samo promenis u realmist.wtf taj IP u neki drugi.
 

Back
Top