Trg u Vranju?

Koma3423:
Mozda bi bilo bolje da povade svu kocku iz grada,pa da asfaltiraju nase najvazbije ulice kao i raskrsnicu kod opstine.A trg koji Vranje nece ni imati moze da saceka. :)
Drug... vozac Ulice su nam najveci problem!
Pogotovo sada posle kise,a dok je bila kisa mislim da su za nas jos nedostupna kola koja se trnsformisu u camac!

MA KATASTROFA!
A sto se trga tice - u tom delu nikad nece moci da bude nikakav trg!
 
Micotakis:
da, pored moje zgrade kad pada kisa, mozes dusekom da odes komotno do autobuske :D

Jel taj smajli na kraju od muke ili je danas bilo bas dobrih voznji do autobuske? Drugi put zovi obavezno, nemam dusek. Mada planiram da pretvorim "Juga" u camac ako mi jos jednom zakove u sred grada kad pada kisa. Ne znam da li je neko od vas isao skoro do zeleznicke? Ono jezero ladno moze da dobije ime i da udje u kartu grada. Strasno.
 
sad sam u bg, pa ne znam kako napreduje rekica niz Zagrebacke :D
ali svakako je dusek efikasniji, sigurno ces pre stici s njim, nego kolima, a i ne treba ti benzin :D
cula sam price o tome jezeru.. hvala bogu vozim se autobusom, ne koristim voz :!:
 
Ma sad su nam jos uvalili placanje parkinga i to magde ga ja parkirao-danas trazio pola sata mesto gde da se parkiram a naravno da ustekam!

A taj glavonja kaze sto nam uveo ova sranja - nabavili DVA pauka za nosenje i ako ti odnesu auto 3500 dindzi Plus kazna!
A kaze sto se tice ulica bice zakrpljene ali malo strpljenja!- NAPUSIM MU GA **********
 

Back
Top