SAMSUNG O2.....

Bee

Zainteresovan član
Poruka
312
...dakle, nigde ne mogu da nadjem uputstvo, ma nista za ovaj telefon. Zanima me kako da prebacim da memorise SMS poruke u memoriju telefona umesto na karticu?
Ovako stane samo 10 poruka! :( U glavnom meniju ima ikonica koja valjda pokazuje status - slicica kartice - ali nema sanse da pronadjem kako da to promenim.
Ako neko zna, help!
A, da, hvala unapred :)
 
Nisam bas sigurna za model, ovaj u prodavnici je rekao da je to neka saradnja Samsunga i O2; na samom telefonu pise samo O2...preklopni je, sa eksternom antenom, ima spoljni ekran (monohromatski), srebrni, pa ako neko moze da ga identifikuje :D Kupljen je proslog septembra i tad je kostao 150 evra...sasvim je OK, samo je bzvz ovo sa porukama...
Da, od igrica ima neki mini golf i medveda koji hvata jabuke s drveta...i jos neku al' ne mogu da se setim. Nije moj, pitam za nekog, napominjem :)

Svejedno, hvala na svakom odgovoru na ovakvo pitanje :wink:
 
o2x2_00.jpg


jel ovaj? :shock:
 
evo nasao sam sta kazu zadovoljni korisnici ovog modela:


-BASICALLY this phone is one of the worst phones ive ever had if not THE worst! there is practically no memory it takes ages to loads the camera is REALLY crap!!! arrr tooooo much to say! a message to anyone who is considering buying this phone DON'T


-Just letting you know that this fone is crap its camara is crap quality crap it is in a hard place to take a photo. It can not zoom in. you can only buy ringtones on the web on the fone. the only sims that work in the fone with out it being unlocked ...

-this fone is terrible. the camara is in the worst position and the qwolity of the pictures are rubbish. u cant txt ppl as it takes hours the predictive txt ***** the fone take ages 2 load. it turns off easily the memory is terrible 1 picture takes ha...

--------------------------

pozdrav 8)
 
:) Da, lepo sto vam je smesno, ali mozda ispadne i nesto korisno od toga :D Niiiiije ovaj sa slike, ima zaobljenije linije, lepsi je, da da; tipke na numerickom delu su spojene po redovima; ima taster na kojem pise O2 tamo gde ovaj sa slike ima OK; kamera uopste nije losa...mozda je to taj x1, kako kaze valerian, probacu da nadjem sliku, pa da promenim naslov temi, ako je to moguce, i da konacno resim to sa porukama! :(
 
gusha:
iskreno ti preporucujem da razmislis o nekom drugom modelu, ima slicih i lepsih, (a boljeg proizvodjaca) bar da mozes uputstvo da nadjes

pozdrav 8)

He, hvala na savetu, nije moj telefon, pitam za nekog, meni ne pada na pamet da kupujem ista novo kad imam dobru, staru, nezamenljivu Nokiju 3410! :D
Ali nije ni ovo los telefon, naprotiv, jedino ta fora s porukama. Mislila sam da ga bar neko od celokupne forumaske populacije ima i da bi mogao pomoci; nista,izgleda...
 
pa skini bateriji, procitaj tacnu oznaku modela, ja cu da nadjem takav, i da gledamo u cemu je problem!

nemoj odmah da potcenjujes ovu ekipu ovde, zlata vrede...hehe


pozdrav 8)
 
gusha:
pa skini bateriji, procitaj tacnu oznaku modela, ja cu da nadjem takav, i da gledamo u cemu je problem!

nemoj odmah da potcenjujes ovu ekipu ovde, zlata vrede...hehe


pozdrav 8)

Ma ti zlata vredis :lol: Pise na jednoj nalepnici O2X1, a na drugoj Maxon!

Pomagajte, ljudi, radi dobre karme :)
Mislim, probacu i sama, ali da se ne uzdamo previse u to......
 
pa taj model kao da je pravljen za vanzemaljce...

video sam jedan takav, i jos jedan sharp gx20, kojima na nalepnici pored oznake modela i serijskog broja velikim slovima pise nesto kao "TEST MODEL ONLY, NOT FOR SALE"bla,bla...
 

Back
Top