novac u Egiptu

Najbolje je da poneseš onu valutu koju imaš, bilo da je to euro ili dolar, jer ćeš kod nas, konverzijom jedne u druge izgubiti to što bi možda tamo dobio, ali...ne nosiš tamo, verovatno, 2-3000 eura ili dolara, tako da je razlika zanemarljiva.
Tadodje, u hotelima i sitnim menjačnicama je niži kurs nego u bankama (čak i do 5%).
Obavezno pre zamene u banci pitati koliko se dobija neto 8)
 
xpajamacax:
e,dell jesi li bio na krfu? 8)
Jesam :P :D
Ali davno, ima 7-8 godina :?
Bio sam u mestu Benitses, 12 km južno ili severno ( :roll: ne sečam se :lol: ) od grada Krfa.
Predivno je preporučujem, ostrvo ne oko 60-70 km dućine i 40-50 km širine, rent-a-car nije skup ako se podeli sa nekim, moće sve da se obidje, svuda su lepe plaže, obavezno videti i ostrvo Vido...
 
DellBoy-011:
xpajamacax:
e,dell jesi li bio na krfu? 8)
Jesam :P :D
Ali davno, ima 7-8 godina :?
Bio sam u mestu Benitses, 12 km južno ili severno ( :roll: ne sečam se :lol: ) od grada Krfa.
Predivno je preporučujem, ostrvo ne oko 60-70 km dućine i 40-50 km širine, rent-a-car nije skup ako se podeli sa nekim, moće sve da se obidje, svuda su lepe plaže, obavezno videti i ostrvo Vido...
nešto sam pobrkala :roll: ja sam skapirala da si tek trebao da ideš i to u kasiopi :roll: pomešala sam te sa onim dell boyem bez 011,sorry...koji sam debil :roll: da benittzes...raskalašni ludi benitzes :P najluđe mesto na krfu :lol: :lol: :lol: sex,drugs....super je krf...znam :P
 

Back
Top