ZVEZDA! MOJA LJUBAV!

GOOOOOL sve bih dao ja za GOOOOOL
prvu ljubav, detinjstvo
ZVEZDO DAJ GOL!
i Bog zna da ti si sav moj bol
Zvezdo daj gol

....
Za vecnu slavu,za pobedu
za samo nasu zvezdu crvenu
pesma nek grmi,odjekuje
NAPRED ZVEZDO LUDO VOLIM TE!

Prelozio bih da i ostali navijaci Zvezde napisu po neki stih,neke od pesama!
 
i napred zvezdo tebe volim ja
i napred zvezdo ti si najbolja
tebe volim ja, jer si najbolja
jer si mome srcu najdraza!
na na na na na na na na...

------------------------------

O mama, mama, mama
o mama, mama, mama
ooooooooo mama, zaljubio sam se
ja video sam zvezdu
ja video sam zvezdu
oooooooo mama poludecu zbog nje
...
 
Nestasna Ameba:
Trajce, cekaj, plaaako, pa nije sve u yebanju :lol: ima nesto i u ljubavi prema Zvezdi :wink:
ZVEZDU VOLIM SRCEM,kad sam spreman da svu kintu sto imam dam da odem na bilo koju njenu tekmu,znaci da mi nista nije vaznije od nje,ostavio bih devojku kad bi me smarala za ZVEZDU,protiv koga god da ZVEZDA igra,uvek cu biti uz nju,ma gde bila na tabeli,ma kako igrala,ma ko bio na celu kluba,kakve dresove nosila uvek cu je voleti i ostati veran njoj i SEVERU!!
DO SMRTI!
 
Nestasna Ameba:
Pa to ti i ja kazem, samo u skracenoj verziji :wink:

Samo, ono za devojku... :?

Jel tvoja devojana Zvezdasica?
kazem ti volim ZVEZDU vise od devojke,ne bas mnogo vise(volim ja nju mnogoooooo)....
sa njom nemam problema sto se tice ZVEZDE,ona je kao za ZVEZDU,ali je ustvari neutralna,voli je zbog mene... :lol: :lol: :lol:
 
Trajce:
Nestasna Ameba:
Trajce, cekaj, plaaako, pa nije sve u yebanju :lol: ima nesto i u ljubavi prema Zvezdi :wink:
ZVEZDU VOLIM SRCEM,kad sam spreman da svu kintu sto imam dam da odem na bilo koju njenu tekmu,znaci da mi nista nije vaznije od nje,ostavio bih devojku kad bi me smarala za ZVEZDU,protiv koga god da ZVEZDA igra,uvek cu biti uz nju,ma gde bila na tabeli,ma kako igrala,ma ko bio na celu kluba,kakve dresove nosila uvek cu je voleti i ostati veran njoj i SEVERU!!
DO SMRTI!
:roll: Navijaj ponekada i za onog golmana Stojkovoća.On je vaša uzdanica.Čuvaj ga :!:
 

Back
Top