da li marka pantelica treba proterati iz zvezde?

crow:
Trajce:
mene zanima zasto ga svi toliko mrzite,mislim ne volim ga ni ja,ali ne znam zasto?!
:idea:

zato shto je lenji nabedjeni sminker koji josh samo u srbiju moze da bude faca. pa jel si gledo utakmicu danas?
Slažem se sa tobom. Da ima neko pametan u Zvezdi i kupi par neafirmisanih crnja sve bi bilo bolje. Da Pantelić vredi nebi dugo ostao u Zvezdi jer bi neko za njega pljunuo dobre pare. Pisalo je da je gotov ugovor sa Hertom i ... Primećujete da su i Zvezda i Partizan kućica za ispušene lule iz inostranstva ili neafirmisane igrače iz naše zemlje. U Partizanu ima dva naša igrača koji su za Evropu ali neću da ih imenujem jer je tema Pantelić. Napominjem da nisam navijač ni Zvezde ni Partizana i da me odavno domaći fudbal ne zanima mnogo jer klubovi više liče na tim moje ulice. :oops:
 
treba ga proterati iz vise razloga:
1. zato sto ne zna da primi loptu
2. zato sto nikad ne dodaje nikome, tako da to da se sa zigicem nadopunjuje je netacno, posto bi on pre svoje mudo pojeo nego dodao ako ima bilo kakve sanse da zavrsi sam, bez obzira na to sto je neko drugi u pet puta boljoj poziciji od njega
3. zato sto se ne trudi na terenu, vec glumi mega zvezdu, tipican maneken
4. zato sto je seljacina, srce me boli kad vidim da on nosi kapitensku traku u zvezdi, pa posle utakmice s kulom je na ulazu u tunel stao da se raspravlja sa cetri pet grobarskih idiota iz crvenke koji su tu dosli samo s namerom da provociraju i svi su ih iskulirali samo je on tako pametan zastao da razmeni koju rec s njima, a to sto na terenu nista pokazao nije nema veze, bitno je da zna da se svadja sa idiotima posle utakmice.

Ukratko treba ga proterati zato sto je kompletna budala i seljacina, ali nazalost nece ga proterati zato sto ima ledja.
 

Back
Top