VLADATI SOBOM

ja nisam tako losha...ne pushim,sem shto udishem dim jer oko mene svi pushe, jedem najnajceshce samo zdravu hranu, organizovana jesam, vredna...paaa uglavnom,uredna isto uglavnom,kampanjski,kad izvalim da mi soba izgleda ko da je bomba pala u nju zasucem rukave i sve bude na svom mestu...sh`a josh ima...od reci,mislim da jesam sem kad kazem da necu kasniti, dosledna sebi da....i prijatna da samo ne znam na koga.
 
gurmanci:
Uspevate li da: budete vredni, ne pusite, jedete zdravu hranu, budete prijatni, uredni, organizovani, od reci, dosledni sebi?
pa, prilicno mi uspjeva...ne pijem (alkohol skoro nikad), ne pusim, ne drogiram se....ebem se samo za koga sam udana...uredna, (prilicno) organizovana, zdravo se hranim.....e sad kad sam napisala - bas sam ja dosadna neka
 
Vredna jesam(ali samo kada moram),ne pusim,ne pijem(jer kad pijem nemam meru:lol:),hranim se zdravo(mada po nekad se razvalim od slatkisa-na kvarno),prijatna sam onaaaakooo...ma sve da da,ali ponekad i ne ne....ma najbolja sam samoj sebi..prosto se divim kako sam divna :lol::lol::lol: buahahaha
 
-budete vredni - da
-ne pusite - ne
-jedete zdravu hranu - trudim se
-budete prijatni - kako za koga
-uredni - da
-organizovani - da,
- od reci - hm.....pa da
- dosledni sebi - ne bas
 
gurmanci:
Uspevate li da: budete vredni, ne pusite, jedete zdravu hranu, budete prijatni, uredni, organizovani, od reci, dosledni sebi?

Da budem vredna - Uspevam
Da ne pusim - Ne uspevam
Da jedem zdravu hranu - Trudim se da uspevam ali....
Da budem prijatna - Uspevam
Da budem uredna - Naravno
Da budem organizovana - Pokusavam ali ne ide bas uvek kako treba
Da budem od reci - Trudim se
Da budem dosledna sebi - Uvek
 
da vidim...........ne pusim, ne jedem zdravo bas uvek :lol:, prijatan sam uvek-kad sednem za astal kazem prijatno :lol:, uredan.....jok sve je u haosu ali tacno znam gde se sta nalazi i kad mi neko ispremesta stvari onda ne mogu da se pohvatam 10 dana, dosledan uvek - sta kazem to i uradim, od reci jasta bre........:lol:
 

Back
Top