MOST SLOBODE

je*iga desava se i to. inace brodu nije nista... mogu samo zamisliti izraz lica nekog ko prvi put dodje u novi sad i zatekne gliser na pesackom prelazu... to samo u Srbiji mozes videti :)
 
DOKONI UM:
"Hakinen" je vozio od Limana IV i skretao ka Ž.Stanici.:idea:
Malko je precenio snagu Čirokija i dužinu prikolice pa ga je centrifugalna sila povukla ka Limanu I...ostalo je na photkama :lol:
jeste, jeste.......Uzasno je jaka centrifugallna sila kod Limana 1. svasta nam dovuce..........;)
 
HEMI 426:
a vi ste ko namazani govnima pa nikom nista..... :D

A vi ste namazani povrackom! :D


@mens: mislis li na avatar onda tako i kazi, znas to nije isto kao i slika u profilu ;-) a slika u profilu mi je vec druga prica!

@signature: to meni kazes? pa ti si rekao da ne znas a ja sam pokusao da ti objasnim.

@storm: sto je bljutava? BTW i ti verovatno mislis na avatar, ali ja se uvek lepo nasmejem kada gledam kozjak, sta tu ima bljutavo? :D
 
Aleksej_BASO:
@storm: sto je bljutava? BTW i ti verovatno mislis na avatar, ali ja se uvek lepo nasmejem kada gledam kozjak, sta tu ima bljutavo? :D

Не мислим на аватар, ако сам рекла слика у профилу, онда сам то и мислила! Oвa коју си назвао "Yebach". :roll:
 
storm cloud:
Не мислим на аватар, ако сам рекла слика у профилу, онда сам то и мислила! Oвa коју си назвао "Yebach". :roll:


Sta ti je tu bljutavo, jesi tako rekla?

Bas je simpa! :D

A lepo je bilo i dami sa slike... :lol:

@mens: isto....

Znam da to tako obicno ide zene pljuju nekoga ko ih u stvari potsvesno jako privlaci sexualno....
 

Back
Top