Dilema..

santorini

Zainteresovan član
Poruka
144
Jedno malo pitanje za forumasice.Sta mislite o muskim tangama?Sta pomislite kada recimo na moru ugledate zgodnog frajera koji je navukao tange na sebi?Cisto me zanima koliko smo daleko od svetskih trendova po tom pitanju odnosno jesmo li jos uvek tipicni Balkanci pa cemo na to jednostavno prokomentarisati:"pogledaj pedercinu" ili slicno... 8)
 
NatasaNatasa:
Meni to deluje skroz smešno

He, he...Nato....slazem se sa tobom da cinjenica -tange na muskarcu- deluje smesno....i to je samo posledica prejakog gay i feministickog lobija ...
i zato neki ovde misle da je IN....i na nekom nepoznatom bi mi bilo fuj...ali na mom partneru za koga znam da je -straight-..i ako je super gradjen...pa sta moze lose da mu stoji..??...kao i zdognoj i lepoj zeni..?..
Kada bi se glasalo da li da se javno nosi...NE!!!!
 
a sto mislis da samo na balkanu koriste rec "pedercina". pre mi se cini da je i to jedna od zapadnih usvojenica. ja volim da nosim tanga, ali na muskarcu ne volim da ih vidim.bokserice su i dalje zakon.kad smo kod toga da li ste videli tanga sa nakurnjakom druge boje od pozadine? dakle plakala sam od smeha kada sam to videla.
 
baš volim ovu temu ,,,bila je i prošle godine ,,, ja sam tada pisala ,,,, HOĆU TANGE ,,TANGE TANGE ,,, mada nisam mnogo promenila mišljenje ,,,
ako je lepa guza onda nije frka da bude razgolićena ,,, mada i ostali mogu da se razgolite ,,, baš me briga ,,, kako se ko oseća tako treba da se ponaša ,,,, ajde malo da se osobodimo predrasuda ,,,a??
 
Suzy:
1-ako pitas forumasice , zasto na -savremenom-??????
2-od toga kako mu to stoji zavisi i reakcija......moze da bude i WOOOOOW.... :shock: :wink:
Upravo zbog toga i postavljam temu na ovom podforumu,veliki deo forumasica voli da procunja kroz ovaj kraj,na kraju sta ces ti ovde? 8)
 
antihrista:
a sto mislis da samo na balkanu koriste rec "pedercina". pre mi se cini da je i to jedna od zapadnih usvojenica. ja volim da nosim tanga, ali na muskarcu ne volim da ih vidim.bokserice su i dalje zakon.kad smo kod toga da li ste videli tanga sa nakurnjakom druge boje od pozadine? dakle plakala sam od smeha kada sam to videla.
E bas tako,uglavnom nasa ratom,socijalnom krizom i ostalim nedacama zaostala populacija(kao i preostali deo Balkana) imaju predrasuda na ovu temu i na jos mnoge slicne...Neznam odakle si,ali ako si iole bar malo proputovala Evropu a da ne govorimo o ostatku sveta trebalo bi da znas kakvi su im pogledi na sve ovo...
 
avesic:
baš volim ovu temu ,,,bila je i prošle godine ,,, ja sam tada pisala ,,,, HOĆU TANGE ,,TANGE TANGE ,,, mada nisam mnogo promenila mišljenje ,,,
ako je lepa guza onda nije frka da bude razgolićena ,,, mada i ostali mogu da se razgolite ,,, baš me briga ,,, kako se ko oseća tako treba da se ponaša ,,,, ajde malo da se osobodimo predrasuda ,,,a??
Bravo,evo jednog slobodnog uma,zahvaljujem koleginice 8)
 
na žalost sve muškarce koje sam videla letos u tangama...mnogi ne bi ni žaračem takli. te sam zaključila da to nose samo neki opasno iskompleksirani muškarci.
ne videh nekog zgodnog a da nije imao bokserice.ili bar slip...što mi nije nešto,ali i to radije od osušene guze u tangicama :?
 
santorini:
antihrista:
a sto mislis da samo na balkanu koriste rec "pedercina". pre mi se cini da je i to jedna od zapadnih usvojenica. ja volim da nosim tanga, ali na muskarcu ne volim da ih vidim.bokserice su i dalje zakon.kad smo kod toga da li ste videli tanga sa nakurnjakom druge boje od pozadine? dakle plakala sam od smeha kada sam to videla.
E bas tako,uglavnom nasa ratom,socijalnom krizom i ostalim nedacama zaostala populacija(kao i preostali deo Balkana) imaju predrasuda na ovu temu i na jos mnoge slicne...Neznam odakle si,ali ako si iole bar malo proputovala Evropu a da ne govorimo o ostatku sveta trebalo bi da znas kakvi su im pogledi na sve ovo...
iz beograda sam i jesam putovala evropom, ali nisam se zanimala za takve stvari.predrasude poticu iz okruzenja i vaspitanja, ali su ipak stvar licnosti. e sad kad pogledas da ljudi vole da budu masa, jer se plase da su samostalni,i plase se osuda, onda mozes da generalizujes da smo ovde svi stoka iskompleksirana. tako nekako.
 
Tanga-klein.JPG


windel-1.jpg

JAOOOOO
[19713]sGoq.jpg






edit: evo, nema više ljudi sa repovima :wink:
 
e,betty bas mi dize pritisak,koji ti je bre ****?
smučilo mi se sad sve...
koji užas!
gde ih samo nalaziš yebote....fuj,bljak....
 

Back
Top