Standardica

Uzmi od caleta auto....(posto verovatno nemas svoj...izmisli neku frku..)..tempiraj je na stanici....stani...proviri sa osmehom iz auta....otvori joj vrata...i reci ...-komsinice, posto te vidjam ovde svaki dan, i idemo u istom pravcu...hoces li da te povezem do nekle?..
Pa...sami u kolima...znas sta dalje..
E..OVO mora da upali..mozemo i da se kladimo. :wink:
 
Suzy:
Uzmi od caleta auto....(posto verovatno nemas svoj...izmisli neku frku..)..tempiraj je na stanici....stani...proviri sa osmehom iz auta....otvori joj vrata...i reci ...-komsinice, posto te vidjam ovde svaki dan, i idemo u istom pravcu...hoces li da te povezem do nekle?..
Pa...sami u kolima...znas sta dalje..
E..OVO mora da upali..mozemo i da se kladimo. :wink:

evo ja sam isto spreman da se kladim da ce upaliti AKO tata vozi neki dzip ili bar S300...
 
Tommy_V:
Suzy:
Uzmi od caleta auto....(posto verovatno nemas svoj...izmisli neku frku..)..tempiraj je na stanici....stani...proviri sa osmehom iz auta....otvori joj vrata...i reci ...-komsinice, posto te vidjam ovde svaki dan, i idemo u istom pravcu...hoces li da te povezem do nekle?..
Pa...sami u kolima...znas sta dalje..
E..OVO mora da upali..mozemo i da se kladimo. :wink:

evo ja sam isto spreman da se kladim da ce upaliti AKO tata vozi neki dzip ili bar S300...

Nije pod -obavezno-......(da se razumemo ...nemam nista protiv istih... :wink: ..ali u taj auto retko ulazi normalna devojka.... :wink: )
 
Suzy:
Tommy_V:
Suzy:
Uzmi od caleta auto....(posto verovatno nemas svoj...izmisli neku frku..)..tempiraj je na stanici....stani...proviri sa osmehom iz auta....otvori joj vrata...i reci ...-komsinice, posto te vidjam ovde svaki dan, i idemo u istom pravcu...hoces li da te povezem do nekle?..
Pa...sami u kolima...znas sta dalje..
E..OVO mora da upali..mozemo i da se kladimo. :wink:

evo ja sam isto spreman da se kladim da ce upaliti AKO tata vozi neki dzip ili bar S300...

Nije pod -obavezno-......(da se razumemo ...nemam

nista protiv istih... :wink: ..ali u taj auto retko ulazi normalna devojka.... :wink: )


Evo bas sam juce oprao auto :roll: Imam svoj auto. Nije neki ali je ipak moj.
Vise bi voleo ja da joj se svidim a ne auto. :?
 
Maxy:
Suzy:
Tommy_V:
Suzy:
Uzmi od caleta auto....(posto verovatno nemas svoj...izmisli neku frku..)..tempiraj je na stanici....stani...proviri sa osmehom iz auta....otvori joj vrata...i reci ...-komsinice, posto te vidjam ovde svaki dan, i idemo u istom pravcu...hoces li da te povezem do nekle?..
Pa...sami u kolima...znas sta dalje..
E..OVO mora da upali..mozemo i da se kladimo. :wink:

evo ja sam isto spreman da se kladim da ce upaliti AKO tata vozi neki dzip ili bar S300...

Nije pod -obavezno-......(da se razumemo ...nemam

nista protiv istih... :wink: ..ali u taj auto retko ulazi normalna devojka.... :wink: )


Evo bas sam juce oprao auto :roll: Imam svoj auto. Nije neki ali je ipak moj.
Vise bi voleo ja da joj se svidim a ne auto. :?

to decko!!! sve pohvale za stavove...
 
nije bitno kako ces da je upoznas...bitno je ono posle...lazi...lazi...lazi..stalno i bezobzirno....nemoj se ustezati da joj sve obecas...i uvek se zaklinji da govoris istinu...igraj se s njom nemilosrdno....
 
eto...veze nemas...ja nikad u zivotu nisam uvredio devojku..i uvek sam bio nestvarno fin prema zenama...nikad se nijedna nije osetila ponizenom ili uvredjenom u mojem drustvu...
 
yebi ga...vas je problem sto sve sto vam se kaze shvatate kao veliku istinu...i sto mnogo volite da slusate lepe reci...moj je problem sto sam mnogo ljubomoran...ali nikad to nisam pokazivao...pa da bih se spasio ludila...nikad nisam sebi dopustio da kontam da li me devojka vara...gde li je...nego sam shvatio da je bolje i lakse da varam ja...onda bih nekako lakse podneo kad bih saznao da sam prevaren...komplikovano..
 
AllPacino:
nije bitno kako ces da je upoznas...bitno je ono posle...lazi...lazi...lazi..stalno i bezobzirno....nemoj se ustezati da joj sve obecas...i uvek se zaklinji da govoris istinu...igraj se s njom nemilosrdno....

Mislim da je bolje u startu da ima pravu sliku o meni :? Ako joj se svidim ovakav kakav sam to je to :P A ako se foliram( ne mogu stalno)nije fer prema njoj,mozda me upozna malo bolje pa se razocara. :wink: A onda nisam fer ni prema sebi,ako me ostavi posle 2,3 meseca to mi je jedno mesec dana tugovanja :roll:
 
Maxy:
Da li vam se desava da svaki dan vidjate jedne te iste osobe a da sa njima ne progovorite ni rec :?: Recimo ja svaki dan vidjam neke devojke koje mi se jako svidjaju(u autobusu,na ulici i uvek u otprilike isto vreme)Ovo pitam zato sto posle nekog vremena sam stekao zelju barem jednu da upoznam :? Omiljena mi je jedna plavusica(uvek doterana,lepo obucena,malo krupnija po meni savrsena).
Sta bi uradili :?: E da izgleda mi da je starija od mene :roll:Ne znam sta da radim,da pokusam pa ako se izblamiram :oops: ,sta da radim.
Inace nju stalno vidjam u basu,ponekad me isprati pogledom(ne znam zasto) :?
Jos jednom da kazem da je prelepo slatka 8)
Slatko sam se nasmejala,pa dragi moj PRIDJI DEVOJCI!Ne vidim nikakav problem...sta, pridjes...izvini,mogu li da te upoznam...Nema sanse da te odbije!Meni se do sada dva put dogodilo da mi lik pridje u gradskom,i to likovi koje svakodnevno vidjam (isto kao i ti nju).Ja licno,nekad sama pozelim da pridjem decku.To je sasvim normalna pojava,upoznavanje... :wink: Moj sadasnji decko i ja smo se upoznali na ulici...Ne znam kako on je mene zapazio...ja ga,iskreno,nisam ni primetila (inace zivi u mom kraju).Jednog dana mi je prisao i kao:JA TEBE MORAM DA UPOZNAM!Ja.. :roll: ne znam sta se desava,prvi put vidim coveka...on poce pricu kako me je jos odavno zapazio,zna u kojoj zgradi zivim...u koliko sati se vracam sa posla...neke detaljcice-ja sam ostala bez teksta!:roll: U pocetku mi je bilo smesno,ali me je odusevio...retko se desava da momci prilaze devojkama na takvim mestima...(priznajte)
Nismo odmah razmenili telefone ali...:wink: sta da vam kazem...sada smo skoro dva meseca u vezi :lol: Zato momci-PRILAZITE DEVOJKAMA,NE UJEDAJU (samo ponekad) :wink:
 
Maxy:
Sta bi uradili :?: E da izgleda mi da je starija od mene :roll:Ne znam sta da radim,da pokusam pa ako se izblamiram :oops: ,sta da radim.
Inace nju stalno vidjam u basu,ponekad me isprati pogledom(ne znam zasto) :?
Jos jednom da kazem da je prelepo slatka 8)
*~* Tolika lepota a tebi stoji knedlica u grlu pa ne mozes da prospes ni najjednostavniju recenicu?!:) *~*
*~* Nemoj mnogo da se femkas, moze lepoticu neko drugi da ti odveze ispred nosa... :) *~*
 
E, moram da kazem da sam prilicno odusevljen ovakvim situacijama. Ali ne mora da znaci da ce sve proci okay. U svakom slucaju, vidim da je Maxy vec prisao, dugo pricao... Jos mu ostaje da je pozove na kaficu, picence ili tako nesto. Gotova stvar!
Jedan moj ortak je mnogo natripovan na te fore. Cim vidi neku ribu u busu, kaficu, ulici, a ona ga makar ovlas pogleda, odma' se utripuje da ga muva ili skida pogledom. Bwe...
Ja licno imam na poslu jednu koleginicu (da tako kazem) koja je mnooogo hot!!! Odusevljen sam. Crnka, taman ten, plave oci kao jezera Micigen... :lol: mislim, svaka cast devojci. E, mi se uvek suuuper ispricamo, ali se oseca neka nervoza, kao, kad ce vec neko nekoga da krene da muva... Cak je onako jednom dok smo ja i ona pricali, a njena koleginica stojala tu pored, ona nju pozvala da nam se pridruzi, kao, ma hajde, pa ne muvamo se... i onda stanka... Kao da je htela da kaze ne muvamo se JOS... Uhhh. I za decka mi je rekla tek posle dvadesetog razgovora. Ja bwe nikako da se tu odlucim sta da radim, da li da ili da ne... Sta ako se ispalim, sta ako tu nema nicega osim poslovne kurtoazije... Mislim, blenta, fuj...
Sta bi vi preporucili?
 
Maxy:
AllPacino:
nije bitno kako ces da je upoznas...bitno je ono posle...lazi...lazi...lazi..stalno i bezobzirno....nemoj se ustezati da joj sve obecas...i uvek se zaklinji da govoris istinu...igraj se s njom nemilosrdno....

Mislim da je bolje u startu da ima pravu sliku o meni :? Ako joj se svidim ovakav kakav sam to je to :P A ako se foliram( ne mogu stalno)nije fer prema njoj,mozda me upozna malo bolje pa se razocara. :wink: A onda nisam fer ni prema sebi,ako me ostavi posle 2,3 meseca to mi je jedno mesec dana tugovanja :roll:

Bravo Maxo....ja najvise cenim iskrenost...kakva god da je....
Sto se tice kola...nemoj pozajmljivato od druga...komsije..nego...tvoja ili caletova..kakva god da su....Ipak tu nema lazi...-vase je-....a i bolje je...jer, prvo ces joj pomoci-ne mora da se gura po autobusu....i cenice taj cin..., a drugo, bolje je za start....sami u kolima..Iskreno, na slican nacin je i mene jedan lik -startovao-...on je prolazio svako jutro kolima pored moje stanice....i jednostavno...jedno jutro -stao-.... :wink: ..mnogo mi se dopao...i jedini je u mom zivotu dobio moj broj mob. taj prvi dan...koliko je pozitivan utisak ostavio na mene...Godinu dana smo se posle vidjali.... :wink: ..znaci ako to utadis, i jos joj se dopadnes....dobijam opkladu... :wink:
 
nalliMcM:
E, moram da kazem da sam prilicno odusevljen ovakvim situacijama. Ali ne mora da znaci da ce sve proci okay. U svakom slucaju, vidim da je Maxy vec prisao, dugo pricao... Jos mu ostaje da je pozove na kaficu, picence ili tako nesto. Gotova stvar!
Jedan moj ortak je mnogo natripovan na te fore. Cim vidi neku ribu u busu, kaficu, ulici, a ona ga makar ovlas pogleda, odma' se utripuje da ga muva ili skida pogledom. Bwe...
Ja licno imam na poslu jednu koleginicu (da tako kazem) koja je mnooogo hot!!! Odusevljen sam. Crnka, taman ten, plave oci kao jezera Micigen... :lol: mislim, svaka cast devojci. E, mi se uvek suuuper ispricamo, ali se oseca neka nervoza, kao, kad ce vec neko nekoga da krene da muva... Cak je onako jednom dok smo ja i ona pricali, a njena koleginica stojala tu pored, ona nju pozvala da nam se pridruzi, kao, ma hajde, pa ne muvamo se... i onda stanka... Kao da je htela da kaze ne muvamo se JOS... Uhhh. I za decka mi je rekla tek posle dvadesetog razgovora. Ja bwe nikako da se tu odlucim sta da radim, da li da ili da ne... Sta ako se ispalim, sta ako tu nema nicega osim poslovne kurtoazije... Mislim, blenta, fuj...
Sta bi vi preporucili?

1-na poslu bas i ne bi trebalo -brljati-....
2-ima decka...pa..gde ti tu sebe vidis?ali ako imas neke nade...ispipavaj malo vise o toj vezi....tako ces joj dati do znanja da te zanima...a i cuces njen komentar o toj vezi, direktno iz prve ruke... :wink:
A, ako se i ispalis....pa nista...cisto je to bilo -kolegijalno- upoznavanje.. :wink:
 
Hmmm, pa da je to sa deckom nesto bitno, pomenula bi ga ranije. Nije bas da nismo pominjali izlaske (mislim, svako svoje) itd...
Ma, ne mari. Ionako verovatno od toga nema nista. I u pravu si da na poslu ne valja brljati... Mada ona radi daleko od mene.
Ne znam gde ja tu sebe vidim, znam samo da mi se svidja, a okolnosti su 'simpaticne'...
Mozda da prevari decka? :twisted:
 
Hvala bogu sve je super proslo 8) Jednostavno sam seo pored nje,i sve joj lepo rekao.Rekla je da sam bas sladak,i da je lepo od mene sto sam iskren(kaze da to vise ceni nego napaljene likove koji kao drze do sebe)
 
Maxy:
Hvala bogu sve je super proslo 8) Jednostavno sam seo pored nje,i sve joj lepo rekao.Rekla je da sam bas sladak,i da je lepo od mene sto sam iskren(kaze da to vise ceni nego napaljene likove koji kao drze do sebe)

E..ne verujem ti.........sorry....
super proslo??..da jeste pisao bi nam vise....
seo pored nje????..bla,bla...truc-broc...jeste , pred celim autobusom si je muvao....he,he...
Nije fora da nas foliras.... :?
 

Back
Top