Sanjate otvorenih ociju?

Sve sto sanjam otvorenih ociju ne dozivljavam kao 'fantaziju' odnosno san, vec kao neku zelju, a ja mogu sve (dobro, ovo zavisi od intenziteta iste) da uradim da bi ostvario neku svoju zelju...
Sve sto sanjam zatvorenih ociju uzimam kao neminovnost reskladistenja podataka za vreme spavanja, te samim tim ne obracam paznju...
 
Ja sam jako realna osoba i ne verujem u ''šarene balone'' ... tako da otprilike, sve ono o čemu sanjam otvorenih očiju, gledam i da ostvarim ... postoje neke maštarije koje nikada neću ostvariti, zbog nekih svojih kodeksa, ali ko zna ... možda jednog dana promenim i to.
 
E da... Mnogo je dobar trip kad stvarno uradiš neku maštariju.

Znate onu dečiju igru kad treba da spoiš tačkice 1. 2. 3. 4....50. i kad ih spoiš dobiješ neku sliku.

Ja sam uvek rezmišljala o tome - kakvu bi sliku dobila kad bi se spoili mladeži na mojim leđima. I tu Je neka ptica.

Ili sam sanjala da je sve oko mene plavo - pa sam sutradan ubacivala svuda boju za kolače - u supu, u limunadu...
 
majcheki:
E da... Mnogo je dobar trip kad stvarno uradiš neku maštariju.

Znate onu dečiju igru kad treba da spoiš tačkice 1. 2. 3. 4....50. i kad ih spoiš dobiješ neku sliku.

Ja sam uvek rezmišljala o tome - kakvu bi sliku dobila kad bi se spoili mladeži na mojim leđima. I tu Je neka ptica.

Ili sam sanjala da je sve oko mene plavo - pa sam sutradan ubacivala svuda boju za kolače - u supu, u limunadu...

Super fora :lol:
 
ma super je kad ispuniš tako neki svoj ludački hir - osećaš se kao debil ali ti je lepo, smeješ se non - stop :lol:

Unosiš malo humora u svakodnevicu.

Juče recimo - šaljem bivšem dečku SMS poruku:

Srculence moje malo,ako ukucaš *101* 4520 1447 3982 1147 # imaćeš 1000 dinara na računu.

Posle dva ipo sata mi stiže odgovor:

E, ukucavam ono već dva ipo sata i nešto ne radi

:lol: :lol: :lol:
 
... ali ja verujem da sve maštarije čovek ispunjava dok ne dobije dete - onda ispunjava njegove!

Mama jednog klinca nije dala detetu da pije kafu (što je logično) a on je non stop baš to hteo - i nije birao iz čije šolje.

Kako vidi šolju - on odmah potegne.

''Nemoj sine, izrašće ti rep'' Nije vredelo.

E onda je mama ušila rep na pantalonice dok je dete spavalo.

Pa kad se probudio i obukao pantalonice - imao je šta da vidi.

Vrištao je i bežao od svog repića kao lud.

Nije više hteo kafu

:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top