MMS & GPRS, Motorola V550

Don Tadic

Zainteresovan član
Poruka
259
Da li ima nekko ko mo\e da mi ka\e kako da podesim mms i gprs paramatre za motorolu v550, sa vodafonovim softverom? Da li je moguce da to sto je softver vodafone pravi problem za nasu mrezu. Podesavanja mi trebaju za 063 ili 064, svejedno.
 
ne mozes ako je vodafonov softver, posto takve firme zakljucavaju podesavanja za gprs i mms, kako bi korisnik mogao koristiti samo njihove usluge.
Treba da ga odnes u servis (bilo koji) da ti upisu novi softver (uglavnom onaj standardni motorolin, shareni za razliku od dvobojnog vodafona glupavog)

to kosta oko 500-600 din, max do 10 eura
i snimi ceo imenik i slike i sve sto ti treba, jer se tim postupkom sve resetuje na telefonu,

pozdrav 8)
 
gusha:
ne mozes ako je vodafonov softver, posto takve firme zakljucavaju podesavanja za gprs i mms, kako bi korisnik mogao koristiti samo njihove usluge.
Treba da ga odnes u servis (bilo koji) da ti upisu novi softver (uglavnom onaj standardni motorolin, shareni za razliku od dvobojnog vodafona glupavog)

to kosta oko 500-600 din, max do 10 eura
i snimi ceo imenik i slike i sve sto ti treba, jer se tim postupkom sve resetuje na telefonu,

pozdrav 8)

Hvala ti. Idem u ponedeljak u radnju gde sam ga kupio... prodali su mi falicni telefon :). Njihov problem :) Hvala jos jednom.
 
Hm... pozvao sam danas Call Center 064... posle pola sata zracenja, ipak sam podesio sve te parametre... gprs radi...

Prvi operater mi je rekao da mozda moze da radi, ali i ne mora... zavisno da li je fon kodovan za Vodafone mrezu...

Drugi koji se javio je rekao "Ma joooook... kucaj ovo..."

Sve u svemu... sjajno :)
 

Back
Top