Sendvic

Marko80

Zainteresovan član
Poruka
266
Nedavno smo devojka i ja probali seks u troje sa muskarcem. Za sve koji nisu probali, obavezno probajte jer je ekstra, narocito dupla penetracija.
 
nije stvar u tome...

nije ista trojka m+z+m i z+m+z.. a hoces da proturis da jeste..

jeste dirala si me pa ti se sad svetim hahah :D
 
to bi bio zacharani krg....josh devojka da nabije shaq ovom drugom u anus....ko strujno kolo....al to ope ne objashnjava kako dupla....sem ako nisu koristili koje kaka prostetichka pomagala....
 
Ma vidis li kakve su ove danasnje generacije :shock:
Ja izgleda jos uvek zivim u proslosti :? Ali svidja mi se to :) Nadam se da necu naleteti na nekog ovako modernog,pa da se istraumiram :roll: :wink:
 
esperanca137:
Ma vidis li kakve su ove danasnje generacije :shock:
Ja izgleda jos uvek zivim u proslosti :? Ali svidja mi se to :) Nadam se da necu naleteti na nekog ovako modernog,pa da se istraumiram :roll: :wink:
Ma ne radi se tu o zivotu u proslosti, vec zdravom razumu...
Samo sigurni igraci igraju jedan na jedan... :wink:
 
Marko80:
Nedavno smo devojka i ja probali seks u troje sa muskarcem. Za sve koji nisu probali, obavezno probajte jer je ekstra, narocito dupla penetracija.
hajde budi dobar i malo pojasni taj slucaj...
dakle jel to neki tvoj/njen gari ili slucajni prolaznik...
pocetak, tok, kraj radnje...
i kako ste uopste dosli do toga :?: :?: :?:
 
Marko80:
Nedavno smo devojka i ja probali seks u troje sa muskarcem. Za sve koji nisu probali, obavezno probajte jer je ekstra, narocito dupla penetracija.

Hmm,da...mozhda je tvoja devojka probala sex u troje,sem ako ovaj nije navukao i tebe...nisam razumeo ko je u toj situaciji drzhao sendvich :shock: ...vidish,recimo taj sendvich,to me zanima,kakav je,topli,obichan,dodaci... :shock:
:lol:
 
Boze kako se svi pravite ne veshti i nevini,pa trojka i cetvorka su u poslednje vreme postale tako cesta pojava samo sto se o njima ne prica bas tako otvoreno bas zbog ovakvih prozivanja,pa sta ako je neko hteo da proba trojku ili cetvorku?Evo konkretno ja sam probao cetvorku i to samo zato sto je moja vise godisnja bivsa devojka(tada smo bili u vezi) rekla da masta da proba sa dva decka u isto vreme,posle jedno 6meseci psihickih priprema i pronalazenja para nasih godina koji je isto atraktivan,da ne mislite da smo neki marginalci koji drogirani orgijaju,naprotiv oboje studiramo,i iz patrijalhalnih smo porodica ali sve to nema veze ako se dvoje ljudi vole i imaju poverenja jedno u drugo zato da ne probaju nesto sto ima je zelja?Oboje znamo da su u tom trenutku bile samo strasti u pitanju izmedju nas cetvoro (naravno da kontakta izmedju mene i tog decka nije bilo) a ne ljubav,prema tome ako neko u vezi zeli da proba nesto i ima hrabrosti da kaze partneru mislim da je to bolje da se ostvari jer bolje i jedno sa drugim da budemo u takvoj situaciji nego ne daj boze da se to uradi iza partnerovih ledja,A da ovaj par sa kojim smo bili smo upoznali preko neta a kasnije i licno u gradu (ns),posle toga smo izlazili par puta zajedno i vidjali se par puta ali do sexa nije doslo jer je to bio i nama i njima prvi put,znaci to je bila zelja koju smo ispunili i posle toga smo bili mirni,inace nismo swingeri,vec smo obicni momak i devojka koje svaki dan vidjate u sistemu i modeni,ko zna mozda smo se i muvali a mozda se i poznajemo jer mali je novi sad :lol:
 

Back
Top