Najlepse devojke-najmanje prilaza

Darkomir:
Moze li neko da mi do kraja razjasni jednu definitivno prisutnu pojavu. Naime tokom godina vise zaista atraktivnih drugarica zalilo im se kako tesko pronalaze partnere i kako im momci uopste slabo prilaze pa sam dosao do zakljucka kako je to postalo gotovo pravilo? Dakle: strah i nesigurnost ili nesto drugo...

haha ugradjen brojac poseta stranici.. : )) malo poseta... mozhda je losh brojac???? ovo je vec filozofsko tumacenje teme...a meni upala koshtica u tastaturu!!!!!
 
Tuzni_patak:
Ima i treće....

Mala dostupnost.....
Ne mogu svi da idu po kućama.....

Lepo donosi viši hijararhijski nivo i sasvim je normalno da onda može da zahteva i viši hijararhijski nivo od partnera....

Ako zahteva viši intelektualni nivo , onda mora "stvoriti" stanicu, prilaznicu , mogućnost da takvi partneri stupe u poznanstvo sa njom.
Intelektualci se ne zadovoljavaju knjigom kao što stereotip balkana kaže.
----------------------------------------
Lepe devojke imaju još jedan problem , a to je odvajanje.
One moraju da razdvoje povoljnog od nepovoljnog partnera , a to moraju odraditi tako da ne vredjaju partnera (što je za neintelektualnog i relativno često neuravnoteženog partnera jako teško).
Iz ličnog iskustva UŽASNO VELIKI BROJ DEVOJAKA JE NEVASPITAN. Ja nisam dužan da trpim njeno seljačko odbijanje samo zato što ona želi da bude ubedljiva u odbijanju. Nevaspitane upravo u tom pogledu, inače su divne mamine i tatine i sestrine....

Ima još jedna stvar koja u poslednje vreme raste . Raste posesivnost devojaka i to upravo zbog smanjenog ispoljavanja posesivnosti muškaraca....

........

a koje su to ryzne devojke
pa i ti si meni ponekad nevaspitan patak :roll:
 
kučka:
Pa i nije bas u pravu i ne moze da generalizuje.
Problem je u tome sto ja uvek cekam da mi pridje pravi muskarac.ako u medju vremenu nekog na lep nacin odbijes u cemu je tu problem :?: Malo je muskaraca sigurnih u sebe da bi ti ladno prisi. Ne tako davno upoznala sam se sa jednim onako zgodnjikavim koji mi je odmah rekao sledece: to sto si slataka devojcica mi nista ne znaci. krenucemo od drugih stvari.....ispostavilo se da je bas, bas ,onako pametan i ok.Malo je takvih. :wink: Koji znaju sta hoce.

a sto mora on da ti pridje.
ahah apa da ti si slatka devojcica to je kljuc poruke
 
?:
a koje su to ryzne devojke
pa i ti si meni ponekad nevaspitan patak :roll:

Ružne devojke:
Ružne devojke koristim kao oznaku za devojke koje ne mogu da se podvedu pod lepotice zbog nekog od sledećih razloga:
-Nesimetrično lice
-Nesrazmeran odnos veličina delova lica
-Netipičan položaj i gradja viličnih i glavenih kostiju
-Koža lošeg izgleda
-Nesrazmerno gradjeno telo
......
Ne bih više da navodim , osim da pod ovom kategorijom smatram devojke koje ne spadaju pod "univerzalno lepe"

Ovo nema nikakve veze sa mojim mišljenjem i osećajem lepote , ako je to bilo skriveno u pitanju...

Nekultura koja je ovde navedena je najgore što može da se propagira danas...
-toliko udaljava od realnosti devojke
-toliko ih napumpava u očekivanjima i onda definitivno doživljavaju razočarenja
-ako je previše razočarenja onda postanu pritajeni ili javni frustrirani osvetnici
-tek kasnije kad slegnu (a sleganje je proces u kome čovek nije potpuno zadovoljan i to mora ili preti da se iskali prema nekom)

Prema tome POSTOJE I RUŽNE DEVOJKE
POSTOJE I GLUPE DEVOJKE
POSTOJE I PRLJAVE DEVOJKE
POSTOJE I NIKAKVE DEVOJKE

Tek kad devojka shvati svoje stvarne atribute, može da ih uspešno pokriva (ne prikriva) svojim pozitivnim osobinama....
Zato su "ružnije devojke" pristupačnije, komunikativnije , i na kraju i uspešnije od lepih čeka i lepih snobova , što se tiče zabave...
Kategorija lepih snobova je stoga predodredjena da bude sponzoruša , jer je to odgovor na ovakvu društvenu stvarnost....

Naravno da postoje sve moguće kombinacije lepih i ružnih devojaka i mladića , i kao što mladići ne mare puno za to da li su okarakterisani kao lepi ili ružni (i kod muških , lep muškarac lakše napravi start), tako i devojke mogu da idu na razne svoje atribute, ako pogreše , nema kukanja....

Na kraju da dodam ono što je i smisao ,
svakom je njegova devojka najlepša....
to je bilo , to je prirodna zaštita od preterane želje za tudjom.
 
kučka:
Captain Jack Sparrow:
... a kako tek mene gledaju drugi muskarci zude za mnom zele me ..... i to polako pocinje da im se svidja i do se okrene probudi se u zagrljaju drugog muskarca ... i tu je kraj ...
...

Hello, Captain Jack Sparrow, jes, da je izvicemo iz konteksta ali od svega ovo mi se najvise svidja, u celoj prici, naravno :wink: :lol: :lol: :lol:

pa vidi se odakle ti nick ... :twisted: al to da me napravis pederom mozes da pokusavas do mile volje i nece ti uspeti .... :D :lol:
znas ja sam pravoslavac iz stare beogradske gradjanske porodice vaspitavan da idem u crkvu kad su komesari jos stajali ispred istih i vredjali narod koji ulazi , a sada su ti isti prvi koji bi da budu moderni pa se malko j*b*ck*j* u d*p*nc* da to i dokazu .... eto skroz si omanula , al to ti je posao da probas jel da ? :lol: :lol:
 
Ne bih se slozila da je lepa zena svacija.Nije stvar u lepoti,vec u glavi doticne i njenom stavu prema drugima.
Zar mislis da manje lepa ne moze biti svacija?Pa,MOZE
Inace muskarac i treba da ugadja zeni,da joj pridrzi stolicu,da joj poklanja paznju...VECITO.
Kazes-U drustvu od pet zena prisao bi onoj koja bi ti se ucinila mentalno i moralno zdrava,a ne najlepsoj.
Pa zar mislis da ona manje lepa automatski "vuce" moral sa sobom?Na osnovu cega!?
Sto se tice same teme,muskarci su velike kukavice,zato im je i lakse da pridju devojci koja je manje lepa,lazuci sebe da onoj koja je najlepsa fali nesto.
Malo njih su pravi muskarci,pa se i usude na tako nesto.
A mozda misle da ce lepa devojka da ih smaze za dorucak!?


:)[/quote]

Ok ima i toga da muskarci radije prilaze onima koje nisu toliko lepe zbog straha da budu odbijeni i pri tom ismevani ... to stoji al te lepotice mogu i da pridju onda onome ko im se ucini interesantan pa nece biti vise same ako se sa druge strane desi slicna zelja .... znaci vi bi da se igrate vasih igara sa muskarcima da nas cikate provocirate odbijate pa posle gledate trepcete pucite se i sdlicno da bi nas posle u okviru vasih igara odbijale , i to rade sve zene al one najlepse imaju obicaj da shodno lepoti extra odbijau tj mnogo vise nego one koje nisu toliko primamljive .... i da vam kazem nesto nije meni bitno da mi devojka bude lepotica za kojom se svi okrecu i barabe dobacuju zato sto nosi tange ispod providne suknjice ne bil isprovocirale sto vise pogleda .... naprotiv ja bi voleo da moja devojka ili zena sve jedno bude bar malo umerenija od coskara po evropi koje se tako oblace .... ko ne izaziva previse moze se nadati da privuce nekog normalnog a priznajem ima i prelepih devojaka koje su svesne svoje lepote al imaju i nivo ...to se da videti i takvoj bi uvek prisao ,al samo kad sam sam kad nemam devojku kad imam sve ostale kao da ne postoje 8)
 
zainteresovana:
?:
ma ti si dileja

i kakva je tvoja devojka, jel simetricna
:lol: :lol: :lol: Jagodice, ti si tol'ko ćoškasta, da sigurno svaki tvoj ćošak ima simetriju (u RL)! Ako već ni zbog čega, onda zbog kvantiteta! :wink:

kako sam coskasta, je l ovo kompliment

eheheh ako najlepse imaju najmanje prilaza da li da otvorim tezgu onda ima da se ovajdim...mislim onda najruznije imaju najvishe.. :twisted:
 
Naše su još i dobre , kakve su španjolke,....


Nije džabe onoliko strasti i patologije na španskim filmovima...

Mada moram da pohvalim Špansku televiziju...Toliko imaju puno obrazovnih programa u vezi emotivnog, seksualnog, obrazovnog, medicinskog i to predstavljeno na tako stidljiv , ali jasan način . Tako te emisije ne prelaze u neku vrstu obesti ili perverzije, već i dalje ostavljaju stid i privatnost, ali obogaćenu ZNANJEM.
 
Jedan od onih debilnih časopisa je opisao ovaj fenomen kao način muškarca da sebi obezbedi sigurnost.
Manje lepoj devojci će manje njih da prilazi :shock: , pa će da bude samo njegova :roll:
Mislim da ima istine. Samo bih dodala:
1. Ne bih više smarala psihologijom "lepih devojaka", jer svakako krivica nije samo njihova;
2. Mnogo su veće šanse da ćeš smuvati neku manje lepu (navodno manje sigurnu u sebe) koja će se, valjda, osetiti polaskanom što joj takav frajer posvećuje pažnju;
3. Mmm, da, ovo iz časopisa: Takva manje privlači pažnju;
4. Teorija da su lepe za poyebati, a verne za oženiti. Kategorija pametnih izostaje jer se u ovakvim teorijama ona, svakako, isključuje;
5. Kada je vidi onako "običnu", naš šmeker poveruje da u njoj mora biti "nečega više", nego u onoj lepotici pored...;
6. Došlo vreme da se smiri :lol: ;
Naravno, akcenat stavljam na liniju manjeg otpora. Prosto, strah od odbijanja koji, umesto da opada, raste geom. progresijom kod muškog dela.
Pošto su sad aktuelne priče kako su devojke takođe pozvane da prilaze momcima - samo se osvrnite na temu "kako da ga osavremenim", pa ćete shvatiti DA PRISTOJNOSTI NEMA NI SA VAŠE KAO NI SA NAŠE STRANE.
Mislite da se lepa devojka kojoj niko ne prilazi oseća tako slobodnom da može da bira dečka?
Mislite da je stvar SAMO u njenoj neaktivnosti? Mislite da mora biti kućni moljac i da nikada nigde ne izlazi???
 
Captain Jack Sparrow:
Ok ima i toga da muskarci radije prilaze onima koje nisu toliko lepe zbog straha da budu odbijeni i pri tom ismevani ... to stoji al te lepotice mogu i da pridju onda onome ko im se ucini interesantan pa nece biti vise same ako se sa druge strane desi slicna zelja .... znaci vi bi da se igrate vasih igara sa muskarcima da nas cikate provocirate odbijate pa posle gledate trepcete pucite se i sdlicno da bi nas posle u okviru vasih igara odbijale , i to rade sve zene al one najlepse imaju obicaj da shodno lepoti extra odbijau tj mnogo vise nego one koje nisu toliko primamljive .... i da vam kazem nesto nije meni bitno da mi devojka bude lepotica za kojom se svi okrecu i barabe dobacuju zato sto nosi tange ispod providne suknjice ne bil isprovocirale sto vise pogleda .... naprotiv ja bi voleo da moja devojka ili zena sve jedno bude bar malo umerenija od coskara po evropi koje se tako oblace .... ko ne izaziva previse moze se nadati da privuce nekog normalnog a priznajem ima i prelepih devojaka koje su svesne svoje lepote al imaju i nivo ...to se da videti i takvoj bi uvek prisao ,al samo kad sam sam kad nemam devojku kad imam sve ostale kao da ne postoje 8)


Ukoliko joj se svidi muskarac, ZENA GA NECE ODBITI!
BUDI SIGURAN U TO!
Ma nisu to igrice,ne znam zasto takvo ponasanje svi "guraju"-pod igrice.
Pa moras malo da se udvaras,sta bi ti-da ti otvori dusu za 5 min!? :)
Ok,postoji i drugi tip devojaka koje vole da zezaju i izgleda da ti i govoris o njima.
Zena ce odbiti muskarca jedino u slucaju da joj se ne svidi!
Samo,muskarci treba da UMEJU i da budu STRPLJIVIJI!
E sad sta cemo sto ne ume svako






:wink:
 
ma de smo mi sada otisli ...? sve je to prosto ako se neko nekom svidja to i pokaze .... tako je bar svuda u svetu sem kod nas samo ovde zene igraju neke igre da sebi dizu cenu ... mnislim igraju i drugde al ovde vi nase zene pa to je strasno , a sto lepsa to punija glava pa cudo jedno ... nikad mi preko nije bio problem da se smuvam sa ribom a ovde kod nas pa vi mislite da imate dragi kamen medj nogama a one lepotice da imaju dijamnte od 2000 karata ... i onda kad se skroz isfrustrirate onda su vam muskarci krivi ... cenite sebe to je ok al cenite i druge ... svako ima svoju cenu i vrednost al samo ovde se prodaje ( sve ) prvo za mnoooogo iznad prave vrednosti da bi se na kraju prodalo u bezcenje ... pa sad ko razume shvatice a ko ne patice...
 
Eh.. evo sta jedna lepa kaze.. :roll:

Zasto moram da budem lepa?

Razloga je mnogo. Da li svi oni zavise od lepote ili lepota zavisi od njih?

Ako sam zgodna imacu, mozda, bolji posao, a mozda i ne. Mladici ce se na ulici okretati za mnom, ali mi nece prici. U kaficu cu dobiti par pica na njihov racun, a mozda ce cekati da ja njima platim “turu”. Ako sam bez prevoza,mnogo lakse cu stopirati nekog prolaznika, koji ce me odvezati na zeljeno mesto, a mozda i u svoj «apartman». Mozda ce predavaci na fakultetu imati prema meni blaze kriterijume, ali zato «predavacice» ce mi doci glave.

Ako sam lepa bicu bez mladica, ali imacu puno «prijatelja» koji bi sa mnom u krevet.

Manje lepe devojke ce mi biti «drugarice» da bi se i za njima okretali mladici,ili da bi dobile neko pice «gratis», dok znojave mrdaju kukovima u diskoteci, nadmetajuci se koja ume bolje. Moj «drug» to naziva «iscasenje kukova».

Kada legnem da spavam, ne mogu da zaspim, jer sam sama. Misli mi lete u secanje nekog dobrog, romanticnog filma, gde «oni» ipak ostaju zajedno. Nesto kao «Sobarica i senator».

Ujutru kada otvorim oci uz pomoc suncevih zraka, jer nema ko da mi donese kafu u krevet, okrenem se na drugu stranu i vidim njegove crne, krupne oci i plav jezik koji mu «visi» iz usta i kao da mi zeli reci: »Ustani,gladan sam». Av,av,av!

Sve sto mi ostaje je da i dalje razmisljam o ovim glupostima.

Ako bih bila ruzna, opet ne bih imala radno mesto koje zasluzujem. Verovatno bih imala manje laznih prijatelja, a pri stopiranju bi auto pored mene «prohujao sa vihorom».

I tada bi me budio sar-pej, jer bi mladic trazio nesto lepse ujutru od mene.

Ko meni garantuje da lepa ili manje lepa devojka moze biti srecna?
I u ostalom: »Sta je to sreca?» Kako da je prepoznam, ako je nisam imala?

Bojim se da cu dan i noc «visiti» na internetu i da cu tako naci nekog «izgubljenog» koji ce hteti da me uzme za zenu.

Ma, sta ja to pricam?

Necu da se udajem. Hocu da se zaljubim i hocu da me zagrli tako jako da mi «kicmu slomi». Hocu da me ljubi, kao da pije sok iz zrelog voca. Hocu da vodi ljubav sa mnom. Strastveo, nezno i najseksipilnije iz bilo kog filma. Ne mogu da shvatim da bolje «oni» odglume sex, nego sto mi to mozemo da uradimo. Oni glume emocije i strast.

Mi mozemo bolje. Mi moramo bolje. Znamo bolje i to cemo i uraditi.

Samo je pitanje vremena.
 
Ma znam ja da i lepe ribe spartaju netom...jedva cekam da me neka ukrade...ako i ne ukrade uvek mogu da se vratim na selo i t u c a m rumenu seljancicu u plastu sena...da me bog vidi...
kazu da sam dobar kazu da sam lud kazu da sam opasan kazu da sam... a ja se smeskam i volim pa nek neko proba da me izbaci iz ravnoteze...
 
Captain Jack Sparrow:
ma de smo mi sada otisli ...? sve je to prosto ako se neko nekom svidja to i pokaze .... tako je bar svuda u svetu sem kod nas samo ovde zene igraju neke igre da sebi dizu cenu ... mnislim igraju i drugde al ovde vi nase zene pa to je strasno , a sto lepsa to punija glava pa cudo jedno ... nikad mi preko nije bio problem da se smuvam sa ribom a ovde kod nas pa vi mislite da imate dragi kamen medj nogama a one lepotice da imaju dijamnte od 2000 karata ... i onda kad se skroz isfrustrirate onda su vam muskarci krivi ... cenite sebe to je ok al cenite i druge ... svako ima svoju cenu i vrednost al samo ovde se prodaje ( sve ) prvo za mnoooogo iznad prave vrednosti da bi se na kraju prodalo u bezcenje ... pa sad ko razume shvatice a ko ne patice...
nazalost,moram da potvrdim...covek se provoza 1000km severozapadano(moze i manje) i nadje se na skroz drugoj planeti totalno neopterecenih ljudi...eh...
 
Ima neceg u onome sto je rekao...e pa sad sam zaboravila ko,na nekoj od prethodnih strana.Mnogi frajeri misle da su sve lepe i atraktivne devojke sponzoruse.Pre nekih nedelju dana,pridje mi tip u diskoteci,krene neka prica,kad on meni ko iz topa odvali-"Jao,moram da cuvam, svoju torbicu ko oci i glavi".Pitam ga sto,a on mi kaze "da u njoj trenutno ima 300 evra i namigne mi.Momentalno sam se okrenula i otisla.....
 
Iz licog iskustva...
Ovako...
Broj devojaka ko je su lepe, a svesne su koliko su lepe, nemaju 268 kompleksa i sta ja znam sta jos... >1%
Ovo svakako ima mnogo svojih logicnih objasnjenja obzirom na prostor gde zivimo...
1. "Zasto bih se ja trudila da budem sve na jednom mestu, kad nema sanse da nadjem nista ni priblizno dobro"
2."Ako hocu pare, nema sanse da pare nadjem kod nekog sa mnogo mozga, pa sto da se trudim i ovako nalickana bicu mu vise nego dovoljna"
3."Moja drugarica mi se hvalila kako joj decko sve kupuje, kako je dobar prema njoj...
Samo treba da bude "poslusna" "
I...
Mogu ovako da navodim do sutra...
Ne postoji dovoljno motivacije da se radi na sebi i da se ostvaris kao kompletna licnst...
Ravnopravnost ovde ne postoji ni u teoriji i svi nazalost zive tamo negde daleko...
Licno...
Kod mene bolje prolazi i "najruznija" riba ako mi pridje, nego neka lepotica oko koje treba da se cimam ne znam koliko...
Ova prva mi je pokazala da zna sta hoce, a ova druga isto to, ali...
Mora ona da odigra svoju ulogu do kraja (da ne bih ja pomislio da je ne daj boze laka zenske i ko zna sta jos ne) pa to ti je...
I to me nervira do bola...
Nedavno sam bio sa jenom drazesnom francuskinjom iz Pariza koja se zacenila od smeha zbog Balkan Boy sindroma...
Nikako joj nije islo u glavu da ovde muskarac ne ume da podnese jaku zenu, koja je svoja, zna sta hoce, i ni na koji nacin ne dozvoljava da je muskarac u tome sputava...
Pocevsi od najbanalnijih stvari, tipa : "Zasto ja ne bih platila sama svoje pice, ili cak oba ako mi se decko sa kojim ga pijem svidja?"
I sta ja da joj kazem...
Da je dosla Bogu iza tregera, gde je vreme stalo pre jedno ko zna kad i nista se nece promeniti jos bar toliko...
Iskreno mogao sam samo da pocvenim...
:wink:
Poz
 

Back
Top