KAKO STE DANAS OBUČENI?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
Baš me interesuje stil oblačenja forumaša ... kako ste danas obučeni?

Evo ja ću prva: danas - maslinasto zelene pantalone (3/4), maslinasto zelenu majicu na prugice bez rukava, sandale (ravne).
Dodaci: nakit (obavezan u svakoj varijanti) i narandžasta torba od platna (torbu uvek uklapam uz obuću).
 
juce sam nosio plavi sorts, bele carape adidas (one najjeftinije), i bele patike, i plavu majicu "bijelo dugme". posle druge smene sam otisao sa kumom na pice (samo jedno) i posle nekog petog smo volsebno dospeli... bla bla bla uglavnom dosao sam direktno sa zabave u prvu smenu tako da se nisam ni presvukao i bazdim na pivo... ima neko zvaku?
 
josh uvek sam u nocnom izdanju. za pola sata idem do stubova kulture da kupim neke stvari i obuci cu...

crne shmekerske pantalone, mexx -> idu i na odelo
crnu atlet majcu, orginal st.george
crne k-swiss patikie, sa dve tri narandzaste crte
plave dolce gabbana naochare za sunce.

Idem da zavodim.
 
VisionOfDisorder:
josh uvek sam u nocnom izdanju. za pola sata idem do stubova kulture da kupim neke stvari i obuci cu...

crne shmekerske pantalone, mexx -> idu i na odelo
crnu atlet majcu, orginal st.george
crne k-swiss patikie, sa dve tri narandzaste crte
plave dolce gabbana naochare za sunce.


Idem da zavodim.
AHA!

ti si taj...
 
moja majičica --inače bela skoro providna ,,, tanke bretele koje prelaze samo preko bradavice --skoro ko tregeri

pantalonice kratke na kukovima -- od pozadi mi se vidi pola guze ,,,,

sandale ustvari nanulice sa nekom srednjom štiklom ,,,,,,
:roll: :roll: :roll: :roll:
 
ej bre ...šalim se,,na poslu sam .... mada neprikladno obučena (ne u onom :roll: smislu) ----- pantalone --- one sportske avangardija ,,sa džepovima i pertlama ,,, jadranke ,,,, i ,,, bluzica neka ---- bretele --- ma totalno neprikladno za posao ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top