hmmm vencanje i lova

ej samo da ti kazem mozda je bolja varijanta svedski sto nego da poredjas iste rodjake za stolom...one sto se gledaju 100 godina i ovako.

evo ja bilka skoro u hotelu Yu, bgd na vencanju. izgledalo je ovako.

dakle velika sala, stolovi...po 10tak ljudi ya stolom (namestano tako da sede poznanici, dakle dryis se svog...nes nikad cirkulisati osim ako nisi komunikativan sto najcesce nisi), onda su isla sva jela po redu (aaaaa pa ko ce da igra posle 3 predjela, supe i shnicle???? ili da radi bilo sta sto nije spavanje)..nosili su ih kelneri. torte ionako donose gosti...svidelo mi se sto je bilo mnogo torti. to ako te rodbina voli :). ali de stanu te torte. u stomak? ok to je sve trajalo pet sati...ja igrom slucaja nisam jela tako da sam bila opustena cak sam i igrala sta cu da radim kad ne mogu da jedem, ja igram. jes smesno al ko me je pa znao. cak i mlada me nije nesto ynala : )))

ima ziv orkestar, 2 pevacice pevac, repertoar ono klasika...narodno zabavno ima i rok...ali
igraju samo blizi poznanici sad ti ustani da igras

ovde je dosao matichar...mada je meni nekako zeshce u crkvi...al dobro ko voli nek ide u crkvu.

e ovo sad mimo razocarale su me toalete, sve bre dosadne i obichne.

ynaci obicna svadba s tim sto je mozda bolje shv. sto..a mozda i nije..a ebes hranu..samo ljudi se uspavaju kad mnogo jedu narocito stariji. dash im rostilj i torte i dosta.
inace ova svadba nije bila losa ovi su bili veseli mlada, mladozenja i drugari..on je sportista profi inache..

e mogle bi neke drustvene igre za upoznavanje...pa da mladozenja puca mladoj na glavu kao viljem tel.
ili neki nas obichaj. pa da se igraju zmurke. pa...ne znam. imas mozda po netu neke agencije i neke primere venchanja a sad cu i ja da pogledam to.

eto ja bez reda
 
3shatre+2muzike=malo bogatstvo....al dobijesh hrpu tostera i escajga....pa ih shtekash...dok ti i mlada ne odete na neq svadbu...pa ponesete neki od tih escajga...ustvari pojma nem kolko koshta svadba...prijavi se za onu qltnu emisiju....em svadba....em poznata lichnost....2 muve 1 udarac...
 

Back
Top