najagresivniji i najkrvolocniji znak?

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
napoleon je bio lav,hitler koliko znam ovan,jeffrey dahmer bik.......da li znaci da su vatreni znaci predstavnici ove teme,ili sve zavisi od osobe.evo mog primera,inace sam rak.ko me kod uvredio i napao,dobio je po p.icki,i da sam mogao klao bi ih zive,jer nikad ne zapocinjem prvi.onaj ko je jak a los,cak i da mene ne dira nego nekog slabijeg,takve face bi mogao da mucim i secem na komade bez grize savesti.dok u drugu ruku,kad vidim nekog ko je nejak,dobar,usamljen,slab,neko ko treba nekog ili pomoc,patim zajedno s njima cak i godinama.ako slucajno povredim nekog na neki nacin,to sebi nikad ne oprastam,i duboko me potresaju emocije zbog toga...
 
Hitler je bio Bik. Sunce na 0 stepenu ovog sazvežđa.

Ne može se jedan znak opredeliti kao najkrvoločnii već je primećeno da su pozicije planeta u tim kartama prilično teške i u loim aspektima.

Čovek može biti psiholočki poremećen - ako je puno XII polje, Neptun ili Pluton u aspektima sa Merkurom [postoji previše kombinacija da bismo ih nabrajali] ili imati Pluton na Suncu, Asc, Mesecu, pritom je potrebno da nema emocija niti moralnih normi [možda Mesec u Jarcu [Hitler, Bonaparta, Bizmark, Gebels ali zamislite i Indira Gandi, Šopen, Švarceneger, Levi Straus, ... dakle i mnogi ljudi koji su uspešni u raznim oblastima]lošem aspektu sa Saturnom, Plutonom, Marsom], loš Mars [primećeno je da je u većini karata ljudi koji su zločinci Mars u padu ili izgonu]...

Čitava karta je ispunjena lošim kvalitetima i teškim aspektima, pa takav čovek podlegne lošim aspektima, ne uspe da izbalansira energije i počne da preteruje... :twisted:


______________
www.spicum.com
 
ko me kod uvredio i napao,dobio je po p.icki,i da sam mogao klao bi ih zive,jer nikad ne zapocinjem prvi.onaj ko je jak a los,cak i da mene ne dira nego nekog slabijeg,takve face bi mogao da mucim i secem na komade bez grize savesti.dok u drugu ruku,kad vidim nekog ko je nejak,dobar,usamljen,slab,neko ko treba nekog ili pomoc,patim zajedno s njima cak i godinama.ako slucajno povredim nekog na neki nacin,to sebi nikad ne oprastam,i duboko me potresaju emocije zbog toga...[/quote]

A šta misliš da malo prošetaš do psihijatra?
 
dekart:
napoleon je bio lav,hitler koliko znam ovan,jeffrey dahmer bik.......da li znaci da su vatreni znaci predstavnici ove teme,ili sve zavisi od osobe.evo mog primera,inace sam rak.ko me kod uvredio i napao,dobio je po p.icki,i da sam mogao klao bi ih zive,jer nikad ne zapocinjem prvi.onaj ko je jak a los,cak i da mene ne dira nego nekog slabijeg,takve face bi mogao da mucim i secem na komade bez grize savesti.dok u drugu ruku,kad vidim nekog ko je nejak,dobar,usamljen,slab,neko ko treba nekog ili pomoc,patim zajedno s njima cak i godinama.ako slucajno povredim nekog na neki nacin,to sebi nikad ne oprastam,i duboko me potresaju emocije zbog toga...

bravo... taj zastitnicki duh.. viteski.. se izgubio... drago mi je da jos ima takvih.. ;)

Ja sam moze se reci slican takav :roll:
Posebno za devojke.. kada je neki mamlaz smara... onda postajem razjareni bik... zastitnicki se ponasam.. itd
 

Back
Top