bb

svaki dan je preterivanje..svaki drugi moze ..a i ne mora..svaki treci ok..kako kad ko moze...nekad i na nedelju dana..dve...bljakkkk
logicno da se ide odvojeno..bas zato sto ste prvo leto zajedno..totalno bzv...kakav decko i more...
 
Svaki treci dan mi je OK.
Sto ne bi bilo u redu da idete na more odvojeno, taman da se odmorite i jedno od drugog, tj. da se zazelite. A i ko jos nosi drvece u sumu... :lol: :wink:
 
kad sam bila klinka bilo mi je bitno da se vidjamo sto cesce,ono,svaki dan ako je moguce! sad mi je to bezveze,tacnije,smara jer ljudi imaju i obaveza u zivotu,a ne samo vezu i uzivanje...ok,ako oboje imate vremena! inace,dovoljno mi je i 2 puta nedeljno,ako se cujemo vise puta dnevno,onako bez obaveze i opterecenja da se to mora,nego cisto kad pozelis da razgovaras s nekim koga volis i ko te razume...zavisi to od osoba.mislim da nije presudno za to da li ce veza biti "ozbiljna" ili ne.bitno je da oboma odgovara ucestalost vidjanja.valjda.
 
Slazem se. Meni je bezveze kad neko smatra da ga precesto vidjanje sa partnerom smara. Kako ce onda ziveti zajedno jednog dana?
Kad imam partnera vidjanje prilagodim njegovim i svojim obavezama, s tim sto deo slobodnog vremena uvek rezervisem za sebe i svoje prijatelje. Neki optimum je svaki drugi, treci dan...mada ponekad se ne vidjam i po nekoliko dana, a ponekad spojimo 2-3 dana...
 
I ja i moj decko imamo puno obaveza. ALi nekako ja uvek nadjem vremena za njega bez obzira na sve sto treba da uradim tog dana i koliko sam umorna, a on u slicnoj situaciji ne moze, kaze da vise voli da budemo zajedno kada je slobodniji, da se vise opusti. A sto se letovanja tice, ja sam htela da idemo negde zajedno, ali on je ipak izabrao da ide sa svojim drustvom... :( Kako sada da se postavim?
 
Pa po meni je o.k. ne vidjati se sa partnerom ako si preumoran i nisi u stanju da mu se posvetis na nacin na koji bi trebalo....mada ja cesto ipak pomislim da imam dovoljno energije, pa se zaybem i kad se vidimo nisam ni za sta...tako da je tvoj decko po meni u pravu.Mada ako se suvise cesto zali na to da nema vremena nije mu bas stalo, jer "ko hoce nadje nacin, ko nece nadje izgovor".

Eto, toliko od mene...mada da znas da je ovo puko teoretisanje, ja u stvari i nemam partnera... :lol:
 
S_K_V_O:
Pa po meni je o.k. ne vidjati se sa partnerom ako si preumoran i nisi u stanju da mu se posvetis na nacin na koji bi trebalo....mada ja cesto ipak pomislim da imam dovoljno energije, pa se zaybem i kad se vidimo nisam ni za sta...tako da je tvoj decko po meni u pravu.Mada ako se suvise cesto zali na to da nema vremena nije mu bas stalo, jer "ko hoce nadje nacin, ko nece nadje izgovor".

Eto, toliko od mene...mada da znas da je ovo puko teoretisanje, ja u stvari i nemam partnera... :lol:
Hm, sto se tice umora i vidjanja sa osobom do koje mi je stalo uvek biram devojku. sto ce reci slazem se sa gore iznetim.
 
peach:
kad sam bila klinka bilo mi je bitno da se vidjamo sto cesce,ono,svaki dan ako je moguce! sad mi je to bezveze,tacnije,smara jer ljudi imaju i obaveza u zivotu,a ne samo vezu i uzivanje...ok,ako oboje imate vremena! inace,dovoljno mi je i 2 puta nedeljno,ako se cujemo vise puta dnevno,onako bez obaveze i opterecenja da se to mora,nego cisto kad pozelis da razgovaras s nekim koga volis i ko te razume...zavisi to od osoba.mislim da nije presudno za to da li ce veza biti "ozbiljna" ili ne.bitno je da oboma odgovara ucestalost vidjanja.valjda.


Znao sam da ova breskvica ima neke perverzije na umu
Pa ona voli sex preko fona!!! Eh breskvice breskvice!!!
 
Ja bas hocu da vidjam svog dragog svaki dan! :lol:
Tako ce i biti. Ne mogu vise ovako sumanuto.
U ovom periodu nase "tranzicije" i ludila, imam potrebu da bude pored mene, makar to bilo i pola sata. Samo da ga osetim, da ga udahnem.
Jedino to uspeva da me umiri. :)
 
divlja u srcu:
Ja bas hocu da vidjam svog dragog svaki dan! :lol:
Tako ce i biti. Ne mogu vise ovako sumanuto.
U ovom periodu nase "tranzicije" i ludila, imam potrebu da bude pored mene, makar to bilo i pola sata. Samo da ga osetim, da ga udahnem.
Jedino to uspeva da me umiri. :)

mislis da ga primis i privijes na grudi!?!
Lepo je to...kako iskazati ljubav za 30 min
by Divlja_u_srcu
 
Melanija24:
Zanima me koliko se cesto vidjate sa svojim deckom/devojkom. 2, 3, 4 puta nedeljno? Svaki dan? Da li je svakodnevno vidjanje preterivanje? Takodje me zanima da li je ok da putujete odvojeni na letovanje, a prvo vam je leto koje ste zajedno.

ovako...moj dechko i ja se vidjamo svaki dan...njesra je to shto nam je prvo leto kako smo zajedno,a on je na moru...trenutno...pa je malo teshko kad smo razdvojeni!
 
Devilishgirl:
svaki dan je preterivanje..svaki drugi moze ..a i ne mora..svaki treci ok..kako kad ko moze...nekad i na nedelju dana..dve...bljakkkk
logicno da se ide odvojeno..bas zato sto ste prvo leto zajedno..totalno bzv...kakav decko i more...

iz cega sledi ta logika
ehehe tebi je decko da te trpa
spolja kao fina ovo ono ima decka a us tvari
pa da i ja bi tako

e da stvarno pa nishta od tih brakova a kome treba brak ako uleti beba dash je babi da je cuva. ma pali brate zato mi je muka od monogamije a ovamo je forsiram. ocuda propadnem, sto je za obicne ljude propast zapravo je carstvo. nisam popila lekich danas
 
ebote za internet krstaricu imate vremena al za dechka ne. pa dobro, vazno da postoji neka kita. el ste vi iz rasturenih porodica a to je valjda i dobro.....jaci su ljudi iz toga. i onda pljuju na ribe i ljude koji su promiskuitetni...pa u cemu je razlika... varas ga sa osobom ili sa tetrisom..ako je to vec za osudu.
kako planirate zivot, da li mislite da cete u nekom trenutku biti u stanju da zivite zajedno? sta vas sprecava? ne mislim na materijalno
 
2 do 3 puta nedeljno je sasvim dovoljno da ne bi veza presla u dosadu (brak je ipak nesto drugo). Ljudi trebaju da imaju svoje slobodno vreme koje ce iskoristiti za druzenje sa prijateljima, citanje neke dobre knjige ili izlazak.
A sto se letovanja tiche, Ja sam takva, volim da letujem sa deckom ... za mene je takav tip letovanja potpuno poseban i kompletan u svakom smislu.
 
Ja i moj decko se vidjamo nekoliko puta nedeljno, uvek nam je lepo kada smo zajedno, ali ipak ponekad pozelim da ga vidim svaki dan. A kada on ne moze (ok ako je dobar razlog, ali ako nije..)malo se naljutim na njega, pa kako to da nije nasao makar pola sata za mene? A sto se letovanja tice, meni je bilo zaista krivo kada je odlucio da putuje sa drustvom, a ne samnom. Po principu svi njegovi drugovi putuju, pa zasto ne bi i on sa njima. Da li ja tu preterujem, ili je on ipak bio upravu (donekle)?
 

Back
Top