redovan sex

Prosle godine suma: oko 120 odnosa sa u proseku 3-4 orgazma...

Eh ali to je bilo vreme ... :lol:

U posleenjih par meseci mnogo manje, pre svega zbog izvesnih obaveza...
 
peach:
hehe:mislis,koliko puta nedeljno ga se secam?
Da, i ja volim sex i rado ga se secam! :lol: Ali pitanje je bilo koliko puta ga imamo, a ne koliko ga nemamo... kad sam imao 20 i veza bila sveza, imao sam i gde i kad i s kim(ziveo studentski dom!!!) bilo je i po tri dnavno. Ali to prodje brzo i onda sex bude cetiri, pa dva puta nedeljno, pa jednom mesecno, tada skontas da je veza losa, pa prekines, pa nemas mesecima, pa onda bude perioda po jednom u dva meseca (nije ti jasno? pogledaj prst i videces da vec neko vreme imas burmu na njemu! :wink: - tako sam cuo, nisam zenjen! ), onda ce biti perioda kada ces da imas erekciju (vazi i za zene, ni one je nece cesce ni imati ni videti) jednom u 6 meseci... Okrenes se oko sebe, a ono staracki dom, JBT!!! :lol:

A vi, kako te?
 
Blaupunkt:
peach:
hehe:mislis,koliko puta nedeljno ga se secam?
Da, i ja volim sex i rado ga se secam! :lol: Ali pitanje je bilo koliko puta ga imamo, a ne koliko ga nemamo... kad sam imao 20 i veza bila sveza, imao sam i gde i kad i s kim(ziveo studentski dom!!!) bilo je i po tri dnavno. Ali to prodje brzo i onda sex bude cetiri, pa dva puta nedeljno, pa jednom mesecno, tada skontas da je veza losa, pa prekines, pa nemas mesecima, pa onda bude perioda po jednom u dva meseca (nije ti jasno? pogledaj prst i videces da vec neko vreme imas burmu na njemu! :wink: - tako sam cuo, nisam zenjen! ), onda ce biti perioda kada ces da imas erekciju (vazi i za zene, ni one je nece cesce ni imati ni videti) jednom u 6 meseci... Okrenes se oko sebe, a ono staracki dom, JBT!!! :lol:

A vi, kako te?

aaaaa,to! :-)
pa recimo:na pocetku veze svaki-svaki drugi dan (zavisi od okolnosti i ostalih aktivnosti)-ponekad i vise puta dnevno...posle...kad prodju meseci...godine...1-2 nedeljno...desavalo se i 2 put mesecno usled objektivnih okolnosti...nije strashno,prezivi se...
 
Da, na pocetku veze bilo je po vise puta dnevno, svaki dan. Vrhunac kulminacije je bio 10 puta za jedan dan. Taj pocetak veze je trajao jedno godinu dana. Druge godine smanjilo se na nekoliko puta nedeljno. Onda sledece godine na nekoliko puta mesecno, a sad posle toliko godina na nekoliko puta godisnje. :shock: :(
Dobro de, da ne preterujem, smenjuju nam se faze, ali trenutno smo na - kad se setimo, kad nam se ne spava, kad imamo vremena,...a sve je to jako tesko uskladiti. :roll: :?
 
redovan je kad on ne drka..a ja se ne nadrkavam...primeticete da je to prava retkost..za sada..:)
i kada se povezu dani..npr.5 dana..neki odmor..dan noc zajedno..ako za dan 3x, i noc toliko..6x za 24h...30 sexova..za mesec dana bi bilo negde do 200..maximum..i recimo da se iscooliramo po nekoliko puta/2...negde oko 100..u najgorem slucaju 300sati mesecno potroseno na sex.radnju i sporedne umetnosti+sexualne fantazije..
 
Devilishgirl:
redovan je kad on ne drka..a ja se ne nadrkavam...primeticete da je to prava retkost..za sada..:)
i kada se povezu dani..npr.5 dana..neki odmor..dan noc zajedno..ako za dan 3x, i noc toliko..6x za 24h...30 sexova..za mesec dana bi bilo negde do 200..maximum..i recimo da se iscooliramo po nekoliko puta/2...negde oko 100..u najgorem slucaju 300sati mesecno potroseno na sex.radnju i sporedne umetnosti+sexualne fantazije..

U ime lovacke nase male druzine skromno te pozivamo da se uclanis u nas lovacki klub.
Pozdrav od lisca u ime udruzenja :wink:
 
Devilishgirl:
ima vas sasvim dovoljno :)

redovan je kad on ne drka..a ja se ne nadrkavam...primeticete da je to prava retkost..za sada..
i kada se povezu dani..npr.5 dana..neki odmor..dan noc zajedno..ako za dan 3x, i noc toliko..6x za 24h...30 sexova..za mesec dana bi bilo negde do 200..maximum..i recimo da se iscooliramo po nekoliko puta/2...negde oko 100..u najgorem slucaju 300sati mesecno potroseno na sex.radnju i sporedne umetnosti+sexualne fantazije..

Ovakfog lofca nemamo :)
 
naturaly:
Gugleta:
ad:
Zadnjih nekoliko mjeseci su redovniji trajekti u Bangladesu :D
A ja mislio da je kod vas opusteno(u Danskoj)
kad ono zategnuto ko na
bliskom istoku!
Pa i jeste opusteno.
Ali ne na onaj nacin kao sto se prica. Takve price su cisto praznjenje frustracija.
U biti, jedina razlika je u tome sto protestantizam u puno manjoj mjeri "gusi" seksualnost.
Sto automatski povlaci bezbroj drugih stvari za sobom.

A sto sve skupa nema puno veze sa mojom situacijom...
 

Back
Top