Gledanje u oci za vreme oralnog sexa

blondi:
Gazdarica:
Ja licno, najvise volim onaj momenat, kad ga lagano pocnem obradjivati, i onda podignem pogled... Gledam ga ravno u oci, dok kitu uvlacim sve dublje...
P.s. Ovo je naravno samo u masti, kao sto klinac rece... :mrgreen:
ijuuuu koja bezobrazna mašta... :roll:

mada mi onako privlačno deluje 'pogled ispod obrva' dok klizi njime po ispruženom jeziku... joj ne smem dalje stid me i u mašti :oops:

Deco, post je... treba se uzdrzavati od ovakvih misli :lol: (a i na poslu smo treba izdrzati do kuce i biti cool u busu :wink:)!
A od toliko maste :mrgreen: moze klincu da bude neprijatno... vidite da ga nema da se postideo i on. Nije znao da se to tako radi... a vi udarile u detalje... ccc...
 
he he:) kad je decko 1985 godiste:) onda je "klinac"
a devojcica 1985 je curetina:) cudnooo...

Nego sta ono bese tema?:) A da gledanje.. Ma normalno da se malo gleda za vreme sexa, nemozes citavo vreme gledati negde u plafon na kraju ne znas ni sta si pohebao, mda..Ali ne treba ni preterano gledati, pomislish " Sta ti je koji ku*ac?" Jos ako te samo onak izgubljeno gleda a nikakvih "uzvika"..bez veze....

Pozdrav
 
Princeza:
blondi:
testament_85:
Tupite ga samo tako, mogu da potpisem da 90% onih koji su ovde postovali(e) nisu ni probale oralni sex..
Kako to ja dosada nisam nabasao na neku devojku koja zudi za oralnim seksom (a promenio sam ih mali milion)..
Dajte, devojke primoravanje na oralni seks, pa cak i sam taj cin smatraju krajnje nemoralnim bre !
sine pogledaj svoje godište, kazat' če ti se samo... 8)
E Blondi da nismo ti i ja medju tih "mali milion" koje je promenio :roll: ... S obzirom koji je to broj :? ... ko zna... mozda me je ostavio zbog tebe... :D :wink:
Ej, *85. lepo ti kaze teta, pa da ti kaze i ova - sve ce ti se samo kasti kada malo (vise) odrastes i pocnes da se zabavljas sa devojkama, a ne devojcicama. Uostalom, ako si ih promenio mali milion to i nije neka preporuka za tebe. Ne pruza se oral svakome. Jos gledanje u oci... Mnogo bi ti hteo, a sta pruzas zauzvrat?

Uh, sto volim da zadirkujem osobe koje kubure sa kompleksom godina...Probale ste sve vi ***** moj, pa se sada hvalisate oralnim seksom- mora da je to u pitanju :lol:
Istina student sam prve godine PMF-a, i ako sam i pored toga nekome "klinac" onda to stvarno dokazuje neozbiljnost pojedinih djevojaka koje su na pragu tridesete, ili su pak mozda svesne da su taj prag vec i presle. Elem, i same su svesne da kroz koju godinu nece ih niko pogledati a kamo li se usudi da ih odvodi u krevet..
Mislim baba devojke zar ne biste trebalo u "ovim godinama" da odgajate decu, i usmeravate ih na pravi put, a ne da se bakcete po forumima kao prvoklasne shiparice.
Frustrirane feministkinje :roll:
 
testament_85:
Uh, sto volim da zadirkujem osobe koje kubure sa kompleksom godina...Probale ste sve vi * moj, pa se sada hvalisate oralnim seksom- mora da je to u pitanju :lol:
Istina student sam prve godine PMF-a, i ako sam i pored toga nekome "klinac" onda to stvarno dokazuje neozbiljnost pojedinih djevojaka koje su na pragu tridesete, ili su pak mozda svesne da su taj prag vec i presle. Elem, i same su svesne da kroz koju godinu nece ih niko pogledati a kamo li se usudi da ih odvodi u krevet..
Mislim baba devojke zar ne biste trebalo u "ovim godinama" da odgajate decu, i usmeravate ih na pravi put, a ne da se bakcete po forumima kao prvoklasne shiparice.
Frustrirane feministkinje :roll:

Mmmm... mali pocinje da mi se sve vise svidja... ovoliko gluposti na jednom mestu odavno nisam videla. Bas me je lepo :D
Da ti jedna baba-devojka kaze nesto u poverenju:
1."kuburiti sa kompleksom godina" - pretpostavljam da nisi hteo da kazes - "manjkamo sa kompleksom..." jer to ide nama u korist.
2. Tvoj nismo probale, jer ipak u "nasim godinama" razlikujemo decake od muskaraca, i znamo sta nam treba.
3.student PMF-a ... bese onaj vic kada studenta tako tih matematickih fakulteta pitaju "znas li sta je sajber sex?", a on kaze: "sajber sta?" To sto si upisao fax ne znaci da si odrastao. Kazace ti se i to kada dodje vreme.
4.e jesam neozbiljna, kazem ja mami, a ona mi ne veruje!
5.Interesuje me sta ces ti odvoditi u krevet kada budes imao 30,40,50... ako i dalje budes mogao da ga drzis uspravno.
6."Mislim" je veoma ozbiljna rec nemoj je zloupotrebljavati!
7.ne kaze se "ne biste trebalo" buduci akademski gradjanine Srbije!
8.Prvo tebe da usmerimo na pravi put, jer lutas, a imas 19 godina, pa dok nije kasno da ti pomognemo da otvoris oci.
9.Da li negde na forumu pise ogranicenje u godinama, nisam primetila. A treba biti i prvoklasna siparica. Ne moze to svako. (opet si nesvesno uputio kompliment!cccc... pomislicu da ti se svijdamo!)
10.Da zakljucim: samo si dokazao da ma koliko skola i fakulteta budes zavrsio, u kom god gradu na planeti - tvoja svest ce ostati na nivou... onog najgoreg provincijalca, koga iz miloste zovu "sirovi Balkanac".
 
Mmmm... mali pocinje da mi se sve vise svidja... ovoliko gluposti na jednom mestu odavno nisam videla. Bas me je lepo :D
Da ti jedna baba-devojka kaze nesto u poverenju:
1."kuburiti sa kompleksom godina" - pretpostavljam da nisi hteo da kazes - "manjkamo sa kompleksom..." jer to ide nama u korist.
2. Tvoj nismo probale, jer ipak u "nasim godinama" razlikujemo decake od muskaraca, i znamo sta nam treba.
3.student PMF-a ... bese onaj vic kada studenta tako tih matematickih fakulteta pitaju "znas li sta je sajber sex?", a on kaze: "sajber sta?" To sto si upisao fax ne znaci da si odrastao. Kazace ti se i to kada dodje vreme.
4.e jesam neozbiljna, kazem ja mami, a ona mi ne veruje!
5.Interesuje me sta ces ti odvoditi u krevet kada budes imao 30,40,50... ako i dalje budes mogao da ga drzis uspravno.
6."Mislim" je veoma ozbiljna rec nemoj je zloupotrebljavati!
7.ne kaze se "ne biste trebalo" buduci akademski gradjanine Srbije!
8.Prvo tebe da usmerimo na pravi put, jer lutas, a imas 19 godina, pa dok nije kasno da ti pomognemo da otvoris oci.
9.Da li negde na forumu pise ogranicenje u godinama, nisam primetila. A treba biti i prvoklasna siparica. Ne moze to svako. (opet si nesvesno uputio kompliment!cccc... pomislicu da ti se svijdamo!)
10.Da zakljucim: samo si dokazao da ma koliko skola i fakulteta budes zavrsio, u kom god gradu na planeti - tvoja svest ce ostati na nivou... onog najgoreg provincijalca, koga iz miloste zovu "sirovi Balkanac".[/quote]

WOW! :)
 
Princeza:
Mmmm... mali pocinje da mi se sve vise svidja... ovoliko gluposti na jednom mestu odavno nisam videla. Bas me je lepo :D
Da ti jedna baba-devojka kaze nesto u poverenju:
1."kuburiti sa kompleksom godina" - pretpostavljam da nisi hteo da kazes - "manjkamo sa kompleksom..." jer to ide nama u korist.
2. Tvoj nismo probale, jer ipak u "nasim godinama" razlikujemo decake od muskaraca, i znamo sta nam treba.
3.student PMF-a ... bese onaj vic kada studenta tako tih matematickih fakulteta pitaju "znas li sta je sajber sex?", a on kaze: "sajber sta?" To sto si upisao fax ne znaci da si odrastao. Kazace ti se i to kada dodje vreme.
4.e jesam neozbiljna, kazem ja mami, a ona mi ne veruje!
5.Interesuje me sta ces ti odvoditi u krevet kada budes imao 30,40,50... ako i dalje budes mogao da ga drzis uspravno.
6."Mislim" je veoma ozbiljna rec nemoj je zloupotrebljavati!
7.ne kaze se "ne biste trebalo" buduci akademski gradjanine Srbije!
8.Prvo tebe da usmerimo na pravi put, jer lutas, a imas 19 godina, pa dok nije kasno da ti pomognemo da otvoris oci.
9.Da li negde na forumu pise ogranicenje u godinama, nisam primetila. A treba biti i prvoklasna siparica. Ne moze to svako. (opet si nesvesno uputio kompliment!cccc... pomislicu da ti se svijdamo!)
10.Da zakljucim: samo si dokazao da ma koliko skola i fakulteta budes zavrsio, u kom god gradu na planeti - tvoja svest ce ostati na nivou... onog najgoreg provincijalca, koga iz miloste zovu "sirovi Balkanac".
E nek' si mu rekla!!! :twisted: :twisted: :twisted:
ole.gif
 
strani placenik:
OH...AH...UH...koliko njih vidim ovde...sve volim da gledam u oci za vreme oralnog seksa :!: :?: To mi se nevidjeno svidja, kao i svi muskarci...ali meni je bar 60 devojaka asistiralo dok ne shvatih da mi ne puse!!! Ne znam koji skup je vise perverzan, ovaj ovde ili taj moj tamo daleko savremen muskarac!

...ZATIM PRITISNITE TARABU!POSTUPAK JE USPESHNO OBAVLJEN-SADASNJE STANJE VASE JE-JOS JADNIJE! :idea:
 
Princeza:
testament_85:
Uh, sto volim da zadirkujem osobe koje kubure sa kompleksom godina...Probale ste sve vi * moj, pa se sada hvalisate oralnim seksom- mora da je to u pitanju :lol:
Istina student sam prve godine PMF-a, i ako sam i pored toga nekome "klinac" onda to stvarno dokazuje neozbiljnost pojedinih djevojaka koje su na pragu tridesete, ili su pak mozda svesne da su taj prag vec i presle. Elem, i same su svesne da kroz koju godinu nece ih niko pogledati a kamo li se usudi da ih odvodi u krevet..
Mislim baba devojke zar ne biste trebalo u "ovim godinama" da odgajate decu, i usmeravate ih na pravi put, a ne da se bakcete po forumima kao prvoklasne shiparice.
Frustrirane feministkinje :roll:

Mmmm... mali pocinje da mi se sve vise svidja... ovoliko gluposti na jednom mestu odavno nisam videla. Bas me je lepo :D
Da ti jedna baba-devojka kaze nesto u poverenju:
1."kuburiti sa kompleksom godina" - pretpostavljam da nisi hteo da kazes - "manjkamo sa kompleksom..." jer to ide nama u korist.
2. Tvoj nismo probale, jer ipak u "nasim godinama" razlikujemo decake od muskaraca, i znamo sta nam treba.
3.student PMF-a ... bese onaj vic kada studenta tako tih matematickih fakulteta pitaju "znas li sta je sajber sex?", a on kaze: "sajber sta?" To sto si upisao fax ne znaci da si odrastao. Kazace ti se i to kada dodje vreme.
4.e jesam neozbiljna, kazem ja mami, a ona mi ne veruje!
5.Interesuje me sta ces ti odvoditi u krevet kada budes imao 30,40,50... ako i dalje budes mogao da ga drzis uspravno.
6."Mislim" je veoma ozbiljna rec nemoj je zloupotrebljavati!
7.ne kaze se "ne biste trebalo" buduci akademski gradjanine Srbije!
8.Prvo tebe da usmerimo na pravi put, jer lutas, a imas 19 godina, pa dok nije kasno da ti pomognemo da otvoris oci.
9.Da li negde na forumu pise ogranicenje u godinama, nisam primetila. A treba biti i prvoklasna siparica. Ne moze to svako. (opet si nesvesno uputio kompliment!cccc... pomislicu da ti se svijdamo!)
10.Da zakljucim: samo si dokazao da ma koliko skola i fakulteta budes zavrsio, u kom god gradu na planeti - tvoja svest ce ostati na nivou... onog najgoreg provincijalca, koga iz miloste zovu "sirovi Balkanac".
1. svakako da ne manjkate to se ne brini, curo ti si tek sedam godina starija od mene , a prema meni se ophodis kao da si keva
2. Cisto me interesuje sta podrazumevas pod terminom "muskarac"? :roll:
3. Veruj mi da ni ja sam neznam sta je to cyber sex.
Mozes li me prosvetliti 'leba ti ?
4. Jadna je tvoja "mama" ukoliko joj cerkica okolo halapljivo jurca za qrchevima :cry:
5. Nemoralne devojke poput tebe sigurno necu, tako da mozes biti bez brige :)
6. Cogito ergo sum
7. Ne bih tako,da nisam bezao sa casova srpskog :D (brzo kucanje)
8. Pojasni kako ja to lutam..za devojkama sigurno ne,one meni ne daju mira :lol:
9. Ocigledno ti lutas, pogledaj samo koliko si postova nabacila! Radis li ti ista pametno u zivotu (osim sto prepricavas svoje seksualne dozivljaje)
10. Sticajem okolnosti sam Nislija, pa nesudjeno vec i nosim epitet provincijalca...pa gde si ti to cula da se prema fuficama treba ophoditi dzentlmenski??? :) :) :)
 
Ajojjjj, testament_85.... verujem da si vrlo zadovoljan sobom sto si se istresao ovde, ali ako već pokušavaš da se predstaviš kao dzentlmen onda to budi i prema tzv. finim, lošim, ruznim. fuficama(kakav kretenski izraz - sta je to fufica, po tebi? ona koja daje svima osim tebi???) i naravno dzentlmen i prema devojkama na forumu.
 
testament_85:
1. svakako da ne manjkate to se ne brini, curo ti si tek sedam godina starija od mene , a prema meni se ophodis kao da si keva
2. Cisto me interesuje sta podrazumevas pod terminom "muskarac"? :roll:
3. Veruj mi da ni ja sam neznam sta je to cyber sex.
Mozes li me prosvetliti 'leba ti ?
4. Jadna je tvoja "mama" ukoliko joj cerkica okolo halapljivo jurca za qrchevima :cry:
5. Nemoralne devojke poput tebe sigurno necu, tako da mozes biti bez brige :)
6. Cogito ergo sum
7. Ne bih tako,da nisam bezao sa casova srpskog :D (brzo kucanje)
8. Pojasni kako ja to lutam..za devojkama sigurno ne,one meni ne daju mira :lol:
9. Ocigledno ti lutas, pogledaj samo koliko si postova nabacila! Radis li ti ista pametno u zivotu (osim sto prepricavas svoje seksualne dozivljaje)
10. Sticajem okolnosti sam Nislija, pa nesudjeno vec i nosim epitet provincijalca...pa gde si ti to cula da se prema fuficama treba ophoditi dzentlmenski??? :) :) :)

Evo, da ti odgovori jedan muskarac, posto ocito imas nesto protiv zena...

1. Ko kaze da godine imaju nesto sa zreloscu? Ima ljudi koji ni u svojim 40-im nisu dovoljno zreli. Sve mi se cini da ces ti biti takav primer.
2. To je vrlo individualna stvar... ali o 'kvalitetu' nekog muskarca jedino zene mogu da daju pravilan sud.
3. To je ono sto radis svake veceri preko IRC-a.
4. Ne brini se ti za tudje mame... zabrini se za svoju, koja je rodila to sto je rodila :twisted:
5. Ko si ti uopste da pricas o moralu osoba koje i ne poznajes? Rekao si da si proturio kroz ruke milione zena (jos kad bi ti i verovali), pa si zato definitivno poslednja osoba koja bi smela da prica o moralu.
6. :lol: ... Cime???
7. Ma ti si pobegao sa mnogo vaznijih casova... casova zivota i normalne ljudske ezistencije.
8. A je l'? ... E kad bih jos verovali u to, zaista bi nas bilo zao za sve one koje trce za tobom.
9. Pogledaj malo za koji vremenski period. Uostalom, kakve veze ima ko je koliko postova stavio? Mozda je tim svojim postovima pomogla jos hiljadama drugih???
10. Sticajem okolnosti, ja sam poreklom Pirocanac... Pa me jos niko ne nazva provincijalcem. A zbog takvih poput tebe sam tvoj rodni Nis je na tako 'lepom' glasu da ga cak i veci deo Juzne Srbije propisno izbegava.

To sto si ti do sad nailazio samo na devojcice sa svojim laznim moralnim pobudama, stidljivoscu i cime vec, ne znaci da zene ne uzivaju da primaju i daju oralni seks. Mada, kako kazes, proturio si kroz ruke tust i tva zena, pa ako ni jedna nije pozelela da ti pruzi oralni seks, verovatno je to zbog tvoje higijene :lol: :lol: :lol:

Odrasti!!!
 
Nislija - primitivan, zatucan, nezreo, pun predrasuda, a uz to arogantan...
Decko, umjesto da lupetas kojekakve gluposti, bolje bi ti bilo da cutis i ucis od starijih...
Znas kako se kaze: Kad neko sumnja da si glup, bolje ti je da cutis, nego da progovoris i otklonis svaku sumnju... :wink:
Pozzz
 

Back
Top