ЕП у кошарци

Чупи НС

Aktivan član
Poruka
1.001
Можда је још рано да питам, али ко иде? Ја сам карте узео још почетком априла, али за другу зону, већ је била распродата прва....
Не знам, за мене је један од највећих снова одувек (заправо од 1995.) да одем на ЕП (или СП) у кошарци. И ето га код нас!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
 
Чупи НС:
Можда је још рано да питам, али ко иде? Ја сам карте узео још почетком априла, али за другу зону, већ је била распродата прва....
Не знам, за мене је један од највећих снова одувек (заправо од 1995.) да одем на ЕП (или СП) у кошарци. И ето га код нас!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Ja sam baš htela da idem, ali sam se kasno setila. :cry:
 
storm cloud:
Чупи НС:
Можда је још рано да питам, али ко иде? Ја сам карте узео још почетком априла, али за другу зону, већ је била распродата прва....
Не знам, за мене је један од највећих снова одувек (заправо од 1995.) да одем на ЕП (или СП) у кошарци. И ето га код нас!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Ja sam baš htela da idem, ali sam se kasno setila. :cry:
Možda imam rešenje za Tebe :arrow: DOKONI UM na nefixni
 
DOKONI UM:
storm cloud:
Чупи НС:
Можда је још рано да питам, али ко иде? Ја сам карте узео још почетком априла, али за другу зону, већ је била распродата прва....
Не знам, за мене је један од највећих снова одувек (заправо од 1995.) да одем на ЕП (или СП) у кошарци. И ето га код нас!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Ja sam baš htela da idem, ali sam se kasno setila. :cry:
Možda imam rešenje za Tebe :arrow: DOKONI UM na nefixni
I ja bih :? :(
Stvarno nisam verovala da se karte kupuju baš toliko unapred; izgleda da nismo/NISAM navikla na te 'evropske' događaje :?
 
Немојте се нервирати ако немате карте, до сада су продавани само ваучери за све утакмице у једном граду. Појединачне карте ће се продавати од 15. августа, тако да тада имате поправни (види ироније, баш у августу :D ). Мени је глупо што нису објавили када ће се преуимати карте. Шта ако је неко узео ваучер и потрефи му се да баш тада није у земљи (а ја сам карте узео на пасош пошто немам личну)?!!
А ја не могу да верујем да неки људи не знају за ЕП, па то је објављено још док је Ђинђић био жив (да, и њега су убили, ако не знате :D )....
Е да, линк за ово са картама http://www.ep2005.co.yu/news/newsitem.php?id=2662 , а сајт првенства је http://www.ep2005.co.yu/
 
storm cloud:
GoldenLady:
da, ep je jedna od vitalnih stvari za ovu zemlju

Није ЕП, него EXIT. :roll:
Ma, dobro je i jedno i drugo... I za grad i za državu... Evropu... I to :roll:
Druga stvar je što na exitu nisam bila (ove godine :P ), a na poneku zanimljivu utakmicu bih baš rado otišla :D
U svakom slučaju, mislim da je mnogo lepo što se tako baš evropska dešavanja održavaju u našem gradu :D
I stvarno ne mogu da verujem da neko nije znao da EP :shock:
 
DOKONI UM:
Чупи НС:
DOKONI UM:
BeHaTOWN (Novi Sad) nema značajnije manifestacije za grad od postavljanja behtaon ploča u centru ovog leta.


Ти га понекад баш скрнавиш, баш си одвратно докон!!!!!!!!!

E sad si otkrio nešto zaista bitno. :idea:
Patentiraj to i pozdravi braću radikale :lol:

U pvevodu:

E sad si otkvio nešto zaista bitno
Patentivaj to i pozdvavi bvaću vadikale

:lol: :lol:
 
А кога све нема на овом форуму.... Јако сте занимљиви. Па јел требају да оставе центар у онаквом стању? Шта бисте да вам ураде, баш ме интересује!!!!
 
Ulazimo u Zmaj Jovinu i kaze mi drug:

Jel se ovde snima neki film o Staljingradu? :lol:

Inace cuo sam informaciju da je rok za zavrsetak radova 31 Avgust a da se svaki dan kasnjenja "penalise" sa 750 000 din. Ne verujem da ce neko kasniti.
 

Back
Top