Sex sa invalidom

Invalid ne poriče svoju invalidnost, on vrlo dobro zna ko je ali zamisli da stalno potencira svoj ivaliditet..Pa ja bih prva poludela..Naučila je da živi sa tim i ok..

Ne traže oni da ih gledate kao normalne ljude, već da ne napadno stvarate predrasude čim ih vidite i odbijete bilo koju komunikaciju sa njima..Jer nije prijatno, uđeš u prodavnicu a svise okrenu i zoom u tebe..kao da su videli đavola..

Mislim da opet svi mi pričamo napamet dok ne upoznamo nekog takvog..Ne mora da nam bude ljubavnik, može prijatelj..Kad postaneš prijatelj sa nekim takvim onda se i tvoj pogled na sav taj problem menja...

I da Saša Matić uživo izgleda baš lepo..( u šta sam moram da priznam sumnjala) a invalid je...
 
Poslednja izmena:
INVALID?KOJI SMO MI INVALIDI,PUNI PREDRASUDA,URODJENIH ANOMALIJA,DA SVE STO NIJE KAO MI NIJE NI DOBRO.LJUBAV,SEX SVE JE TO U GLAVI.CAK SU I OSOBE SA INVALIDITETOM ,MNOGO POZRTVOVANIJE,I IMAJU ZELJU DA TI UDOVOLJE,MNOGO SE VISE DAJU,A MNOGO MANJE TRAZE..ONI SU DUHOVNO ISPUNJENI,JER SU PROLAZILI KROZ PATNJE KOJE MI NI NE MOZEMO ZAMISLITI,ZNAJU KOLIKO VREDI JEDAN OSMEH...
I KADA VODE LJUBAV,TO RADE NAJBOLJE STO UMEJU,A NEKI OD NAS TO NIKADA NE DOZIVE,PA TAKO MI POSTAJEMO DUHOVNI INVALIDI.
 
Invalid ne poriče svoju invalidnost, on vrlo dobro zna ko je ali zamisli da stalno potencira svoj ivaliditet..Pa ja bih prva poludela..Naučila je da živi sa tim i ok..

Ne traže oni da ih gledate kao normalne ljude, već da ne napadno stvarate predrasude čim ih vidite i odbijete bilo koju komunikaciju sa njima..Jer nije prijatno, uđeš u prodavnicu a svise okrenu i zoom u tebe..kao da su videli đavola..

Mislim da opet svi mi pričamo napamet dok ne upoznamo nekog takvog..Ne mora da nam bude ljubavnik, može prijatelj..Kad postaneš prijatelj sa nekim takvim onda se i tvoj pogled na sav taj problem menja...

I da Saša Matić uživo izgleda baš lepo..( u šta sam moram da priznam sumnjala) a invalid je...

e, potenciranje tek ide na zivce, ali kontam da i njima treba vremena da uhvate ravnotezu pa je sasvim normalno da imaju razne izlete tu i tamo

sto se tice gledanja i predrasuda... odbijanja komunikacije i/ili udaljavanja, to je sasvim uobicajno sa bilo kim ko je drugaciji na bilo koji nacin i nema nikakve veze sa tim sto je osoba konkretno - invalid
tako bi se ponasali i da ima crnu odjecu i pirsinge... ili daleko bilo - tetovaze po tijelu ili da drzi momka za ruku

ps, ne znam ko je sasa matic :rumenko:
 
e, potenciranje tek ide na zivce, ali kontam da i njima treba vremena da uhvate ravnotezu pa je sasvim normalno da imaju razne izlete tu i tamo

sto se tice gledanja i predrasuda... odbijanja komunikacije i/ili udaljavanja, to je sasvim uobicajno sa bilo kim ko je drugaciji na bilo koji nacin i nema nikakve veze sa tim sto je osoba konkretno - invalid
tako bi se ponasali i da ima crnu odjecu i pirsinge... ili daleko bilo - tetovaze po tijelu ili da drzi momka za ruku

ps, ne znam ko je sasa matic :rumenko:

bobane, budi govedo :))))
 
Navela sam Sašu ne zbog Pinka i Granda već zato što je jedini slepi pevač kod nas...zajedno sa svojim bratom..I dajem primer uspešnog mladog čoveka..

ali kontam da i njima treba vremena da uhvate ravnotezu pa je sasvim normalno da imaju razne izlete tu i tamo

Komplekse imaju i fizički zdravi ljudi ako to može da se nazove kompleksom..Imam druga koji je izgubio testis, imao rak..pa kad je završena operacija, jedno vreme išao svima na nerve odgovaranjem tipa Šta je, šta me gledate...A gledala sam ga isto kao i pre..Sad se smirio, prihvatio i ok-je..
 
Poslednja izmena:
Vidiš unasaie ja to nisam videla tako..Moja prijateljica ima jednu kraću nogu, ima dete, živi normalnim životom..Nikada nije tražila žrtvu tj da se neko žrtvuje za nju. Čak nije htela ni njega,dete..Ne voli da drugi radi za nju..Nije tip koji voli da joj ugađaju...Sve radi samostalno, zabavlja se..muž joj je malo lenj tip ne za rad ali za izlaske, provod, a ona ide svuda..Tako da kod ovog oblika invaliditeta ja i ne vidim žrtvovanje..Opet kažem sve zavisi koliki i kakav invaliditet..A sex, pa ima sasvim normalan seksualni život..
Razmišljaj optimistički : kaže se ima jednu nogu dužu !!!
 
INVALID?KOJI SMO MI INVALIDI,PUNI PREDRASUDA,URODJENIH ANOMALIJA,DA SVE STO NIJE KAO MI NIJE NI DOBRO.LJUBAV,SEX SVE JE TO U GLAVI.CAK SU I OSOBE SA INVALIDITETOM ,MNOGO POZRTVOVANIJE,I IMAJU ZELJU DA TI UDOVOLJE,MNOGO SE VISE DAJU,A MNOGO MANJE TRAZE..ONI SU DUHOVNO ISPUNJENI,JER SU PROLAZILI KROZ PATNJE KOJE MI NI NE MOZEMO ZAMISLITI,ZNAJU KOLIKO VREDI JEDAN OSMEH...
I KADA VODE LJUBAV,TO RADE NAJBOLJE STO UMEJU,A NEKI OD NAS TO NIKADA NE DOZIVE,PA TAKO MI POSTAJEMO DUHOVNI INVALIDI.

ma kako da ne....i to su ljudi, ne treba ih ni kuditi ni velicati...ima ih raznih pa i sebicnih i samozivih....samo je razlika u tome sto oni imaju neke probleme koje vecina ljudi nema te spoznaju drukciji zivot...:roll:
 
Dasty : Koliko god tebi bila suluda i grozna (tvoje reči), to je realnost na kojom većina nas zatvara oči. Ne saosećam niti sam patetična, samo imam ljude koje volim i prihvatam ih sa svim manama..Ne sve..naravno..

Tema bi mogla da se preimenuje u ljubav sa invalidom..

Neizreciva: Ne treba idealizovati ništa i nikoga, uvek ima izuzetaka..slažem se..
 
"gospodin" :mrgreen: koji je rekao da se javljam sa dva nicka neka još jednom pređe sve postove i neka pročita sa kim živim...uostalom neintersuje me ni pod razno, ovo isključenje koje je on izdejstovao dobro mi je došlo jer sam se odmorila od svakojakih gluposti koje se pišu :tease:
Nikog ne ubjeđujem da treba ili ti ne treba ovo ili ono samo se zalažem za to da se ne može osuđivati ono o čemu se ne zna, prvo upoznaj pa onda ocjenjuj :banovati:
A ne želim da pokvarim ovo divno osjećanje pod čijim sam utiscima jer sam se vratila sa kratkog odmora na kojem sam bila sa svojim dragim :zaljubljena:
bilo je izlazaka, kupanja, puno, puno sexa :aha: :klap:
E a niste vidjeli djevojku od 23 godine sa svojim voljenim koji je u kolicima :think: ??? Šteta... :plez:
 
Inace,zadivljen sam dozom "saosecanja" i "razumevanja" prema invaliditetu od strane osoba koje su tako velikih srca da bih bacio peglu.Bez zezanja,moje misljenje je:
"U zivotu mi ne bi palo na pamet da imam sex sa osobom u invalidskim kolicima jer mi je sama pomisao na to suluda.Zao mi je tih ljudi ali sta ja tu mogu,ja invalid hvala Bogu nisam i trazim zenu prema sebi.
Tema je dobra jer je nova ali je suluda i grozna.Najezim se pri samoj pomisli na to a molim odredjene osobe da se ne pros3ravaju bez razloga.
E ovim si sve rekao:dash: toliko da me boli glava od te izjave, imaš li ti i trunke od onoga što si stavio u navodnike? Svašta nisi inavalid, a da jesi? Lično nisam imao takvo iskustvo ali ako se zaljubim u takvu osobu što da ne!:bye:
 
Poslednja izmena:
seks sa invalidom... mislim... seks sa zenom koja stoji na stulama i guta baklju u plamenu... seks sa muskarcem koji sme da skoci u casu sa dvanaestog sprata... seks sa kompjuterskim inzenjerom... sa devojkom koju je neko silovao... seks sa bageristom... kamiondzijom... prostiitutkom... direktorkom... koliko stvarno ljudi daleko mogu da odu? i koliko mogu neke druge ljude, koji apsilutno ni za sta nisu krivi, da gledaju drugacije? 'seks sa invalidom'... znaci, ja bi' se stideo da sam tako nesto rek'o... to trebamo da radimo sa osobom koja se nama svidja... sa kojom se osecamo lepo... koja nas ispunjava i cini nas drugacijom osobom... boljom... ne ovakvima kakvi smo sad... znate... kad tako odvajate ljude, vi njih povredjujete... svi smo isti... i volimo... i srecni smo... i patimo... i gubimo ljude koje volimo... i tuzni smo... a ljudi sve gledaju drugim ocima... kao nesto cudno... 'da li biste imali seks sa invalidom'?! da li biste se upustili u tako nesto?! 'upustili u tako nesto'... da li biste popili vodu iz prljave case?! da li biste imali seks sa nekim ko toliko nema osecanja, pa vas pita takvo pitanje? da li biste imali seks sa nekim koga je toliko briga da li nekoga povredjuje nacinom na koji razmislja?! i deli?! ja ne bi'... iskreno... ma koliko ta osoba fizicki savrsena bila...
 
cao svima, nova sam na forumu i zovem se Ljubica, iz Okucana sam , Hrvatska, vidjela sam temu sex sa invalidima, imam 27 god po struci sam medicinska sestra i prije 4 god sam stradala u prometnoj nesreci, ostala sam u kolicima, oduzeta od prepona, e sad dragi moji, 4 godine nisam nikog imala nit me tko trebao, volio, zelio, vodio ljubav samnom ili bilo sta, svi vi koji hodate ne mozete ni zamisliti kako je to, svi drugi to rade, radaju djecu, imaju muza ili zenu a vi, vi cekate i cekate i cekate, a zivot prolazi, godine odose u nepovrat, ali i svi vi koji hodate ( na zalost ali je tako ) imate sansu da jednom ne daj Boze sjednete u kolica, jer o tome nitko od nas ne odlucuje, nitko ne zna sta ce mu se i kad desiti, ako me razumijete. Prije mjesec dana upoznala sam decka koji je prav-zdrav i sto je najbolje izgleda odlicno a jos je bolji kao osoba, ona je mene primjetio, on se trudio biti u mom drustvu da me se priblizi i da mi da do znanja da me gleda vec duze vrijeme i da ta kolica uopce ne vidi, evo zajedno smo mjesec dana i za sad je super, takovog decka nisam imala ni dok sam hodala, ne mozete ni zamisliti kako se osijecam, osijecam se opet zivom i kao zena, koja vrijedi ljubavi i paznje, LJUBAV UISTINU NE POZNAJE GRANICE,4 god sam bila sama i vec sam se pomirila da ce tako i ostati, upravo zbog tih predrasuda,ali eto dosao je on i rekao mi ja imam hrabrosti biti s tobom,ja vidim samo mladu, prekrasnu zenu, koja je vesela, vedra,lijepa i bla bla, doslo je i do sexa i on se u tome snasao super odlicno, to jest mi smo se u tome snasli super, ucimo sve , kako, sta i nema tabua,stvarno sam sretna i to zelim i svima vama bilo da ste u mojoj situaciji ili ne, pozdrav od mene
 
Prije mjesec dana upoznala sam decka koji je prav-zdrav i sto je najbolje izgleda odlicno a jos je bolji kao osoba, ona je mene primjetio, on se trudio biti u mom drustvu da me se priblizi i da mi da do znanja da me gleda vec duze vrijeme i da ta kolica uopce ne vidi, evo zajedno smo mjesec dana i za sad je super, takovog decka nisam imala ni dok sam hodala, ne mozete ni zamisliti kako se osijecam, osijecam se opet zivom i kao zena, koja vrijedi ljubavi i paznje, LJUBAV UISTINU NE POZNAJE GRANICE,4 god sam bila sama i vec sam se pomirila da ce tako i ostati, upravo zbog tih predrasuda,ali eto dosao je on i rekao mi ja imam hrabrosti biti s tobom,ja vidim samo mladu, prekrasnu zenu, koja je vesela, vedra,lijepa

Stvarno mi je drago zbog ove devojke, iskreno.
Podrzavam snagu, veru u zivot i ljubav uvek.
Ne podnosim ljude koji odustaju od zivota i srece i samosazaljevaju se.
Snaga je mnogo vazna stvar u zivotu i kretanje unapred.

Nista ne sme da nas slomi, nikada :zag:
 
pa takva tragedija tesko da nece da te slomi...
Postoje ljudi koji umiru, anisu slomljeni.
Nije nepokretnost najstrasnija stvar, a cak ni smrt.
Moze da te obori, ali je na tebi da se podignes i da nastavis da se boris.
Ima mnogo ljudi koji se bore kao lavovi, iako su im oduzete sanse koje vecina nas ima.
Ima ljudi koji su slepi, nepokretni... a opet imaju zivot, rade nesto, uce, citaju, vole se, nalaze sebi slicne...
A ima i puno nas koji smo zdravi i kojima ne fale ekstremiteti, pa se zalimo i kukamo kako nas niko nece sto nemamo mecku, ili zbog raznih gluposti.
Ljudi bre ne vide zivot pred nosom ni sta je bitno, a sta ne.
 
mi smo zajedno tri godine i super nam je...sve...on je tako divan, sposoban i covek mog zivota! nema tu sazaljevanja, samo se otvoreno prica o svemu i to je to. seks je super, super, super... Dusa moja! Jeste tesko prevazici to u glavi, ali najjaci samo ostaju!
 
Svega sam se načitala ovde. U startu razčlanjujete i odvajate ljude na invalide i normalne, na seks sa invalidom i seks sa voljenom osobom, greška u startu. Ako je u glavi zamisao imati seks sa invalidom onda je to po mom mišljenju fetišizam prema istima, ako je osoba sa kojom želite seks i uzbuđuje vas, želite je, volite, obožavate zbog svoje ličnosti, prirode, izgleda, pameti, inteligencije, prepoznavanha...igrom slučaja invalid, onda je to nešto drugo. Razlika postoji. Rećiću vam da sam upoznala neverovatnog , prelepog izgleda, nasmejanog lica, prelepih očiju, duše mile i neiskvarene kao dete, zrelog i nadasve inteligentnog, harizmatičnog i samopouzdanog i jedinstvenog muškarca, paraplegičara. Vodila sam ljubav sa njim i nikada u životu nisam doživela na taj način spoj dva tela, istopile su se sve boje... Volim ga celim svojim bićem.
 

Back
Top