Pomagajte ljudi-hitno je-ghost problem....

vodolija82

Početnik
Poruka
42
Dakle ovo mi se prvi put desilo posle mnogo gostovanja: trebalo je da gostujem sa Seagate od 20 Gb(sa jako bitnim podacima-par Gb) na isti takav(prazan). E, krenuo sam sa Ghost disketom kao i uvek: disk to disk, e kad sam dosho do source i destination-vidim iste velicine po jedna particija na oba, nema razlike, ne znam koji je koji; al znam ranije kad pokusam sa praznog da gostujem na pun, da me upozori, sad NIJE! Znaci sad su oba prazna!!! Ljudi u frci sam, pomagajte ako znate neki dobar program za recovery particija, ili samo podataka-podaci su uglavnom tekstovi...Pokusao sam programom Recover my files, i nasho je posle 1 sata oko 20000 tekstualnih fajlova, al sve su im ikonice-ona bela kockica, pa moram svaki put 'open with', i otvaro sam i sa wordom, wordpadom, notepadom, uglavnom sve deluje ko html kod svaki fajl...ili je prazno. Pomagajte, molim vas..... Hitno je, a nije moj hard...
Hvala unapred.
 
Ispravite me ako gresim ali koliko sam ja upoznat sa vracanjem podataka....NAYEBO SI..Windows cuva izbrisani file na mjestu gdje mu je bila zadnja poznata lokacija kad je izbrisan,i moze se vratiti.U KOLIKO se ta partijica nije ili defragmentovala,ili ako su kopirani podatci na doticnu partijicu onda je nemoguce (Znam otislo jednom 10giga mp3).
Ali mozda nije sve izgubljeno posto si kopirao podatke mozda je nesto i ostalo

Pokusaj sa ovima mozda nesto iscupas!
Sistem mechanik 4 PRO
GetDataBack i File Scavenger

SRETNO!!
 
Uspeo sam sa GetDataBack da vratim vecinu podataka, ali nekih 30% Word i powerPoint fajlova ne mogu da otvorim. To mi je jako bitno da se izvuce text iz tih fajlova.Treba ,i crack za R-word,bez njega ne mogu da sa sacuvam pronadjeni text-dajte neki link, ili posaljite na mail, ako neko ima... Jel postoji josh neki repair program za office paket, ili samo za *.doc ?(word recovery sam probao-ne obavlja posao)
 

Back
Top